۵ اسف ۱۳۹۶
معاون وزیر نیرو:

برخلاف تصور، تجدیدپذیرها ارزان ترین انرژی در ایران هستند

معاون وزیر نیرو و رییس سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق تصریح کرد: برخلاف تصورها، انرژی‌های تجدیدپذیر ارزان‌ترین انرژی در ایران هستند.

۲۲ مهر ۱۳۹۵

نرخ خرید تضمینی برق نیروگاه های زباله سوز مناسب است/ لزوم همراهی سازمان پسماند

مدیرعامل سازمان انرژی های نو ایران (سانا) با مناسب برشمردن نرخ خرید تضمینی برق نیروگاه های زباله سوز، همراهی سازمان پسماند و جدی گرفتن توسعه این نیروگاه ها از سوی شهرداری ها را خواستار شد.

۱۷ مرد ۱۳۹۵

بیش از  ۴۱ هزار کودک بازمانده از تحصیل در سال ۹۴ جذب شده اند

صادق زاده، مدیر کل دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش: بیش از ۴۱ هزار کودک بازمانده از تحصیل در سال ۹۴ جذب شده اند./ اجرای طرح چند معلمی در ۲۰ هزار و ۶۳۲ کلاس درس، آموزش ۴۳ هزار معلم کلاس های چند پایه و مشارکت بیش از ۹۰ درصدی مدارس در اجرای برنامه تدبیر./ توسعه مراکز آموزشی توانبخشی مشکلات یادگیری از ۴۰۲ به ۴۲۲ مرکز بیانگر توجه به برنامه آموزش تلفیقی فراگیر است.

۷ خرد ۱۳۹۵

برنامه های فرهنگی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد

دکتر صادق زاده معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان، فعالیت های فرهنگی را جزئی انکار ناپذیر از برنامه تربیت معلم برای کسب شایستگی های معلمی دانست و با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای ساختن شخصیت معلم و تکوین رشد ابعاد حرفه ای معلمی و هویت انسانی، اسلامی و ایرانی آنان بر اساس ساحت های ۶ گانه سند تحول مهم برشمرد.

۳۰ آذر ۱۳۹۴

انتقاد مدیرعامل سانا از بی‌توجهی به تجدیدپذیرها دربرنامه پیشنهادی ششم توسعه

سیدمحمد صادق زاده با انتقاد از بی توجهی به انرژی های تجدیدپذیر در برنامه پیشنهادی ششم توسعه که از سوی سازمان مدیریت به دولت ارائه شده است گفت: ما انتظار داشتیم در این برنامه یک فصل به انرژی های تجدیدپذیر اختصاص یابد اما متاسفانه نه تنها حتی یک ماده و تبصره به این مورد اشاره نشده است بلکه هیچ اسمی از انرژی های تجدیدپذیر در این برنامه وجود ندارد.

۲۵ آذر ۱۳۹۴

ایجاد سالانه یک هزار مگاوات ظرفیت جدید انرژی های تجدیدپذیر

مدیر عامل سازمان انرژی های نو گفت: براساس برنامه ششم توسعه سالانه یک هزار مگاوات ظرفیت جدید انرژی های نو و تجدیدپذیر در کشور نصب می شود و سالانه در سطح جهان حدود ۲۷۰ میلیارد دلار در این بخش سرمایه گذاری صورت می گیرد .

۲۷ خرد ۱۳۹۴
دکتر صادق زاده:

قیمت های جدید خرید تضمینی برق از باد ۵۱۰ تومان، از خورشید ۷۰۰ و زباله سوزها ۴۷۰ تومان در انتظار تصویب وزارت نیرو

قیمت های جدید پیشنهادی سانا برای خرید تضمینی برق در سال جدید به طور متوسط حدودا ۵۳۰ تومان است. قیمت خرید تضمینی برق در بخش بادی ۵۱۰ تومان، در بخش خورشیدی ۷۰۰ تومان، در بخش نیروگاه های کوچک برق آبی ۲۰۰ تومان و برای زباله سوزها ۴۷۰ تومان برای سال جدید پیشنهاد شده است.