۲۷ شهر ۱۳۹۶
یک مقام مسئول:

صنایع آمادگی اجرای طرح اصلاح نظام قیمت گذاری کالا را دارند

رئیس هیات مدیره کانون انجمن های صنایع غذایی ایران درباره آمادگی این صنایع برای اجرای طرح اصلاح نظام قیمت گذاری روی چند گروه کالإیی گفت: صنایع از قبل آمادگی لازم را داشتند و خود را آماده کرده بودند.

۲۷ شهر ۱۳۹۶
رئیس هیات مدیره کانون انجمن های صنایع غذایی ایران:

فاصله قیمت تولیدکننده تا مصرف‌کننده بیش از ۴۰ درصد است

رئیس هیات مدیره کانون انجمن های صنایع غذایی ایران درباره آمادگی این صنایع برای اجرای طرح اصلاح نظام قیمت گذاری روی چند گروه کالإیی گفت: صنایع از قبل آمادگی لازم را داشتند و خود را آماده کرده بودند.

۲۲ آذر ۱۳۹۵

رئیس خانه صنعت و معدن ایران: سیستم بانکی جلوی رقابت‌پذیری تولید و صادرات را می‌گیرد

رئیس خانه صنعت و معدن ایران گفت: سیستم بانکی یکی از موانع پیش روی تولید و صادرات است.

۱۹ شهر ۱۳۹۵

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت: سیستم بانکی، عامل شکست کارت‌ اعتباری خرید کالاست

بیش از ۱۰ ماه از اجرای طرح کارت‌های اعتباری خرید کالای داخلی می‌گذرد ولی با وجود بخشنامه‌ها و تسهیلاتی که بعد از ابلاغ طرح جهت رونق آن در دست اجرا قرار گرفت هنوز این طرح در حالت اغماء قرار دارد که رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران دلیل آن را نظام بانکی کشور عنوان می‌کند.

۲ شهر ۱۳۹۴

رضایت آردسازان از افزایش کیفیت گندم ایرانی

رییس انجمن آردسازان ضمن ابزار خرسندی از تامین گندم مورد نیاز کشور از تولید داخلی و بهبود کیفیت آن، گفت: با توجه به حجم ذخیره استراتژیک، دیگر نیازی به واردات گندم نیست و تنها موضوع مهم بالاتر بودن قیمت گندم ایرانی از قیمت جهانی است.

۴ مرد ۱۳۹۴
دبیرکل خانه صنعت و معدن کشور خبر داد

پیش‌بینی سرمایه‌گذاری هزار میلیارد دلاری خارجی در کشور

دبیرکل خانه صنعت و معدن کشور با تاکید بر اینکه نیاز به سرمایه‌گذاری داریم، گفت: با رفع تحریم‌ها در پنج سال آینده هزار میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی وارد کشور می‌شود.

۱۵ تیر ۱۳۹۴
دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:

یارانه گرفتن در شأن مردم ایران نیست

دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با بیان اینکه یارانه گرفتن در شأن مردم ایران نیست و نباید چشمشان به این مبلغ در سر هر ماه باشد، ایجاد اشتغال برای مردم را بهتر از گرفتن یارانه دانست.

۱۰ تیر ۱۳۹۴
دبیر خانه صنعت و معدن کشور:

۷۰ درصد ظرفیت صنایع کشور خالی است

دبیر خانه صنعت و معدن کشور با بیان اینکه حدود ۷۰ درصد از ظرفیت صنایع کشور خالی است گفت: هیچ صنعت زود بازدهی، زودبازده تر از ظرفیت های خالی صنایع موجود نیست که به علت تنگناهای مالی و تحریم فعالیت آنها متوقف شده است.