۲۸ مهر ۱۳۹۶
دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز اعلام کرد

توان ایران برای صدور گاز به اروپا از طریق خط لوله و ال.ان.جی

دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز اعلام کرد: ایران می تواند به ۲ طریق خط لوله و ال.ان.جی (گاز طبیعی مایع شده) گاز به اروپا صادر کند.

۲۳ مهر ۱۳۹۶

توافق اوپک به توازن بازار گاز جهان کمک می‌کند

دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز اعلام کرد: توافق کشورهای عضو و غیر عضو اوپک برای کاهش تولید نفت به بازگشت توازن به بازار جهانی گاز نیز کمک می‌کند.

۱۸ مهر ۱۳۹۶
دبیرکل سابق مجمع کشورهای صادرکننده گاز اعلام کرد

اجرای توافق پاریس در تردید/مصرف گاز تا سال ۲۰۱۸ افزایش می‌یابد

دبیرکل سابق مجمع کشورهای صادرکننده گاز با اشاره به افزایش مصرف گاز تا سال ۲۰۱۸ گفت: اجرای توافق پاریس دچار تردیدهایی شده به طوری که چین و اروپا در عمل برای این توافق پیشتاز هستند، اما آمریکا می‌خواهد از این توافق خارج شود.

۱۸ مرد ۱۳۹۵
دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز:

راه اندازی پروژه های ال ان جی در ایران و منطقه همچنان سودآور است

دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز درباره صرفه اقتصادی راه اندازی پروژه های جدید ال.ان.جی (گاز طبیعی مایع شده) از سوی ایران گفت: طرحهای ال.ان.جی در ایران و کشورهای منطقه می تواند همچنان مقرون به صرفه و سودآور باشد.

۴ آذر ۱۳۹۴

رقابت ایران با ژاپن و سنگاپور برای تبدیل شدن به هاب گازی

دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز با اعلام اینکه ایران می تواند به هاب گازی تبدیل شود، گفت: دو کشور دیگر آسیایی در پی درست کردن هاب گازی هستند یکی ژاپن که وارد کننده گاز است و دیگری سنگاپور که علاقه مند به این کار است.

۱۹ شهر ۱۳۹۴

افزایش مصرف داخلی، ترمز صادرات گاز

در حالی که بنا به آخرین گزارش بی‌پی رتبه ایران به عنوان دارنده اولین ذخایر گازی جهان تثبیت شده، اما ایران دارای رتبه اول مصرف گاز در دنیا نیز هست و تنها ۱ درصد از تجارت جهانی گار را به عهده دارد!

۴ مرد ۱۳۹۴
دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز خبر داد

آغاز مذاکرات ایران و اتحادیه اروپا برای صادرات گاز به قاره سبز

 دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز گفت: «ایران و اتحادیه اروپا مذاکراتی را آغاز کرده‌اند که در بردارنده چند گزینه برای صادرات (گاز) به اتحادیه اروپاست».