۲۳ آبا ۱۳۹۵
مدیرعامل سازمان بهره‌وری انرژی ایران:

نیمی از انرژی کشور در منازل و ساختمان‌ها مصرف می‌شود

مدیرعامل سازمان بهره‌وری انرژی ایران گفت: هم اکنون ۵٠ درصد انرژی در بخش ساختمان‌ها و منازل مصرف می‌شود، از این رو به منظور کاهش مصرف انرژی در ساختمان‌ها به کمک بخش‌های مردم نهاد همچون شهرداری نیاز داریم.

۲۱ بهم ۱۳۹۴
گزارش عملکرد ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی در سال 94؛

حرکت پرشتاب به سوی اقتصاد دانش‌بنیان در عرصه فرهنگ

دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی در پنجمین جلسه شورای این ستاد در سال ۱۳۹۴ به تشریح عملکرد سال ۹۴ ستاد پرداخت.

۲ دی ۱۳۹۴
در قالب تفاهم نامه؛

فعالیت های فناورانه نظام مند می شوند

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تفاهم نامه‌ای با معاون سازمان‌های مردم نهاد معاونت امور اجتماعی وزارت کشور برای نظام‌مندی فعالیت‌های فناورانه منعقد کردند.

۴ شهر ۱۳۹۴
سید محمدحسین سجادی نیری

لزوم توسعه علوم و فناوری‌های نرم و فرهنگی برای پاسخگویی به نیازهای اجتماعی

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی رئیس جمهور در یادداشتی عنوان کرد: پاسخ‌گویی به نیازهای اجتماعی مستلزم توسعه‌ شاخه‌ نوینی از علوم و فناوری‌ها موسوم به علوم و فناوری‌های نرم و فرهنگی است.

۲۵ تیر ۱۳۹۴

در نشست هم‌اندیشی راهکارهای حمایت از رشد و بلوغ برندها عنوان شد؛

دبیر ستاد توسعه فناوری نرم و هویت‌ساز معاونت علمی در نخستین جلسه هم‌اندیشی راهکارهای حمایت از رشد و بلوغ برندها گفت: اصطلاح فناوری تنها شامل حوزه صنعتی نمی شود، بلکه حوزه فرهنگ را هم در بر می گیرد.

۱۷ تیر ۱۳۹۴
در بازدید از پارک پردیس معاونت علمی عنوان شد؛

کالای فرهنگی قابل واردات نیست

پیرو تفاهمنامه همکاری میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نشست مشترک مسوولان سازمان سینمایی کشور و شرکت های تولیدکننده آثار و ابزار سینمایی با مدیران پارک فناوری پردیس و ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری برگزار شد.