۲۱ بهم ۱۳۹۶
عضو کمیسیون برنامه و بودجه:

با وجود افزایش ۳۰ درصدی بودجه سلامت، اجرای کامل طرح تحول میسر نیست

سید محمد حسینی: به‌رغم کمبودهایی که وجود دارد، اما برای بودجه سال ۹۷ این حوزه توجه خاصی کردیم به طوری که همین چند روز پیش مصوب کردیم تا ۵۰ درصد افزایش تعرفه هر نخ سیگار به وزارت بهداشت اختصاص یابد. ضمن اینکه تهاتر حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی این حوزه را پیش‌بینی کرده‌ایم که وزارت بهداشت می‌تواند از این فرصت به‌خوبی استفاده کند تا یک مقدار فشار از دوشش برداشته شود.

۱۳ شهر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون بودجه مجلس:

اگر بر کاهش نرخ سود بانکی نظارت نشود، موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز ایجاد می شوند

حسینی: یکی از عملکردهای مثبت شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی درباره پرداخت سود سپرده های بانکی و کاهش نرخ آن بود که از روز گذشته آغاز شده و می تواند ارمغان خوبی برای سیستم اقتصادی کشور داشته باشد. اگر بر کاهش نرخ سود بانکی نظارت نشود، اقتصاد زیرزمینی رشد می کند و موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز ایجاد می شوند.

۲ مرد ۱۳۹۶

عضو اتاق بازرگانی: کشورهای موفق در زمینه تجارت، وزارتخانه تخصصی تجارت دارند

عضو اتاق بازرگانی ایران گفت : طرح ادغام وزارتخانه ها به دلیل روشن نبودن مسئولیت ها و پیش ماموریت ها مورد رضایت نبود.

۱۳ ارد ۱۳۹۶

برای کسی که در ‌ویلا زندگی می‌کند مسکن مهر ‌قوطی کبریت است

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: در دولت اصلاحات که ‌روحانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور بود، خود از جمله اولین معترضان به قرارداد نفتی کرسنت بود.

۳۰ آذر ۱۳۹۵

حرف و عمل دولت فعلی یکی نیست

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه هزینه های دولت و بریز و به پاش هایش نسبت به دوران قبل بیشتر است، گفت: این در حالی است که مسکن مهر و دیگر پروژه های عمرانی را تعطیل و می گویند که ما بودجه ای نداریم.

۱۱ آبا ۱۳۹۵

برگزاری جشن هالووین در برخی مدارس تهران و واکنش آموزش و پرورش به تخلف بودن آن

گزارش// همزمان با برگزاری مراسم غربی هالووین در برخی از کشورها، مدیران بعضی از مدارس شهر تهران نیز اعلام کرده اند که قرار است این جشن در مدرسه شان برگزار شود. آموزش و پرورش: با اجرا کنندگان و مسئولان این مدرسه برخورد جدی خواهد شد و به زودی جلوی فعالیت مدرسه گرفته خواهد.

۱ مهر ۱۳۹۵
عضو کمیسیون بودجه مجلس

قراردادهای جدید نفتی هنوز«محرمانه» است

عضو کمیسیون بودجه مجلس با بیان اینکه نبود شفافیت در قراردادهای نفتی احتمال تکرار قرارداد کرسنت را به‌همراه دارد گفت: اینکه دولتی‌ها پشت درهای بسته مجوز بگیرند ضعف است و دولت الگوی قراردادهای جدید نفتی را در اختیار مجلس نمی‌گذارد.

۷ دی ۱۳۹۴

حواس اهل فرهنگ به برنامه ششم توسعه باشد/ مبادا امور مردم را به دست گروه های سیاسی معلوم الحال بسپارند

دبیرکل انجمن دانشگاهیان ایران اسلامی گفت: بخش فرهنگی برنامه ششم توسعه جای تأمل بسیاری دارد و به فعالان فرهنگی توصیه می کنم حواسشان به این برنامه باشد که تک تک ما در قبال آنچه برای پنج سال آینده طرح ریزی شده است، مسئولیم.

۱۳ آبا ۱۳۹۴
در آستانه پرداخت بدهی زنجانی به وزارت نفت

بخش خصوصی یک گام به صادرات نفت خام نزدیک شد

دولت دهم فرصت صادرات نفت خام را به بخش خصوصی داد اما هرگز این فرصت عملیاتی نشد. حال دولت یازدهم در برابر اصرار این بخش در بحبوحه پرداخت بدهی کلان زنجانی، وزیر نفت از تمایل این بخش استقبال می‌کند تا فعالان این بخش به تحقق رویای‌شان به منظور اثبات توانمندی‌شان یک گام نزدیک‌تر شوند.

۸ شهر ۱۳۹۳
مدیرکل چاپ، توزیع و مواد آموزشی آموزش و پرورش خبر داد

تحویل کتب دانش‌آموزان ابتدایی از ۱۰ شهریور به مدارس/ توزیع کتب دبیرستانی‌ها به کتابفروشی‌ها

مدیرکل چاپ، توزیع و مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش از تحویل کتاب‌های دانش‌آموزان ابتدایی به واحدهای آموزشی از ۱۰ شهریورماه خبر داد.