۴ خرد ۱۳۹۵

زیتون ایرانی با بسته بندی بین المللی در ریل صادرات قرار گیرد/ کشت فراسرزمینی نیازمند رعایت چارچوب قانونی

عضوکمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه زیتون ایرانی با بسته بندی بین المللی در ریل صادرات قرار بگیرد،گفت:کشت فراسرزمینی نیازمند چارچوب قانونی است تا از حقوق صنعت کشاورزی کشورمان محافظت کند.

۲۳ دی ۱۳۹۴
بیاتیان مطرح کرد:

تقویت صنعت خودرو با حضور خارجی‌ها/استقبال از ایجاد قطب سوم خودروسازی

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایجاد قطب سوم خودروسازی در کشور می تواند به تقویت این صنعت منتهی شود،گفت: اگر شرایط همکاری با خودروسازان خارجی به نحوی باشد که درصد قابل توجهی از ساخت خودرو در داخل انجام شود،می توان از این موضوع استفاده بهینه کرد.

۲۴ آذر ۱۳۹۴
رئیس اتاق اصناف ایران:

کالاهای آمریکایی علی‌رغم ممنوعیت واردات به‌راحتی خریدوفروش می‌شود

رئیس اتاق اصناف ایران از ورود سالانه ۲میلیارد و ۲۰۰میلیون دلار پوشاک قاچاق و ۲میلیارد دلار تلفن همراه قاچاق به کشور خبر داد و گفت: با وجود ممنوعیت واردات کالاهای آمریکایی به کشور شاهد این هستیم که این اجناس به‌راحتی در حال حاضر خرید و فروش می‌شود.

۱۹ آبا ۱۳۹۴
بیاتیان با اشاره به شایعات خروج محصولات پتروشیمی از بورس:

نعمت‌زاده به شائبه‌ها پاسخ دهد/خروج محصولات‌ پتروشیمی از بورس کالا به مصلحت نیست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دولت راه را برای فساد و رانتخواری عده‌ای باز نکند، گفت: اگر بحث خروج محصولات پتروشیمی و هر محصول دیگری از بورس کالا مطرح و اجرایی شود، مجلس به عنوان دستگاه ناظر این موضوع را پیگیری و با آن برخورد می‌کند.

۵ آبا ۱۳۹۴

تسهیلات خرید ۲۵ میلیونی خودرو اثر مثبت در بازار نخواهد داشت

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به سود ۱۶درصدی وام ۲۵میلیونی تسهیلات خرید خودروی داخلی گفت: قیمت هر خودرو برای مصرف کننده با این تسهیلات حدود ۴۷میلیون تومان تمام می‌شود و این برای مردم بالاست.

۳ تیر ۱۳۹۴
عضو کمیسیون صنایع و معادن مطرح کرد

انتقاد از خالی بودن ۷۰ درصد ظرفیت صنایع و معادن/ اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توان داخلی محقق می‌شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود تحریم‌های شدید و مغرضانه علیه اقتصاد و تولید داخل، ضرورت تکیه بر توان داخلی و استفاده از ظرفیت علمی، دانش بومی و نیروی انسانی بیش از پیش به چشم می‌خورد.

۱۴ ارد ۱۳۹۴
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس؛

دولت تاکنون اقدام خاصی رابرای تولید ملی انجام نداده است

بیاتیان با اشاره به اینکه دولت از این مسئله نگران است که نقدینگی منجر به صعودی شدن تورم نشود اظهار داشت: اگر دولت بتواند با یک برنامه ریزی دقیق نقدینگی به صنایع کشور تزریق کند قطعا آثار مثبت زیادی را شاهد خواهیم بود.

۵ ارد ۱۳۹۴
عضو کمیسیون صنایع مجلس:

هیچ‌ تولیدکننده‌ای سال ۹۳ یارانه نگرفت

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه امیدواریم در بودجه سال ۹۴ سهم تولید به نحوه مناسبی پرداخت شود، افزود: به اعتقاد بنده در سال ۹۳ هیچ رقمی از منابع قانون هدفمندی به بخش تولید اختصاص پیدا نکرد

۲۵ آبا ۱۳۹۳

نماینده مجلس: خام فروشی معادن هدر رفت سرمایه ملی است

نماینده مردم بیجار در مجلس شواری اسلامی گفت: شهرستان بیجار دارای معادن غنی و عظیم آهن، گچ و سیمان است و نباید با خام فروشی، این سرمایه ملی را هدر داد.