۲۹ بهم ۱۳۹۶
رئیس فراکسیون جوانان مجلس:

سازمان ملی جوانان تا شهریور ۹۷ احیا می‌شود

رئیس فراکسیون جوانان مجلس گفت: لایحه دولت برای تفکیک بخش جوانان از ورزش در حال پیگیری است و امیدواریم شاهد تشکیل سازمان ملی جوانان تا نیمه اول سال آینده باشیم.

۶ بهم ۱۳۹۶
رئیس فراکسیون جوانان:

تکلیف لایحه جدایی معاونت جوانان از وزارت ورزش سال آینده مشخص می‌شود

رییس فراکسیون جوانان مجلس با بیان این‌که «تکلیف لایحه جدایی معاونت جوانان از وزارت ورزش تا نیمه اول سال آینده مشخص می‌شود» گفت: طرح دیگری نیز در مجلس تهیه شده است که اگر به هر دلیلی لایحه تفکیک حاضر به نتیجه نرسید به عنوان جایگزین در مجلس مطرح شود.

۱۲ شهر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

طرح های بانکداری اسلامی از هفته ابتدایی مهر در دستورکار کمیسیون اقتصادی است

موسوی: طرح های بانکداری اسلامی از هفته ابتدایی مهر در کمیسیون در دستور کار قرار میگیرد. تا قبل از ارائه لایحه بودجه سال ۹۷(هفته ابتدایی مهر) این لوایح تقدیم صحن علنی مجلس می شود.

۸ مرد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

تخصیص پیدا نکردن منابع پایدار موجب شکست طرح تحول سلامت خواهد شد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نرسیدن منابع پایدار به نظام سلامت، نقض حقوق شهروندان است، عنوان کرد: طرح تحول سلامت باعث ایجاد آرامش و آسایش در میان مردم شده و از آن جا که در طی این سه سال بودجه مناسبی در اختیار این طرح قرار نگرفته است، دولت باید تخصیص منابع پایدار به آن را به شکل جدی در دستور کار خود قرار دهد.

۴ مرد ۱۳۹۶

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی:مناطق آزاد بستر قاچاق کالا هستند

در حالی که کارشناسان اقتصادی حجم واقعی قاچاق به کشور را ۲۰ میلیارد دلار تخمین می‌زنند، سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا از رقم ۱۲.۵ میلیارد دلار دفاع می‌کند.

۲۷ خرد ۱۳۹۶

نماینده مردم تهران: امکان استفاده مجدد از تسهیلات صندوق توسعه ملی برای طرح های صادراتی و اشتغالزایی وجود دارد

عضو ناظر مجلس در هیئت امنای صندوق توسعه ملی، از امکان استفاده مجدد از تسهیلات صندوق توسعه ملی برای طرح های توسعه صادرات غیرنفتی و اشتغالزایی خبر داد.

۱۷ مهر ۱۳۹۵
رئیس اسبق بانک مرکزی:

استقلال بانک مرکزی به حاشیه رفت

مظاهری، رئیس اسبق بانک مرکزی: نه در طرح مجلس و نه در لایحه دولت برای اصلاح نظام بانکی استقلال بانک مرکزی به شکل جدی مطرح نشده است/ اینکه چرا دولت حاضر نشده است لایحه مربوط به اصلاح نظام بانکی را تقدیم مجلس کند به این علت است که دولت ها نمی خواهند دست و پای خود را ببندند و مایل نیستند دستگاهی مثل مجلس بر آنها نظارت کند.