۲۴ فرو ۱۳۹۶

پیمانکاران مسکن مهر در پرند به دنبال افزایش قیمت نباشند

مدیرعامل شهر جدید پرند با تأکید براینکه متقاضیان مسکن مهر می‌توانند با دریافت پول خود از تعاونی ها دوباره در این طرح ثبت نام کنند، گفت: از ۲۵ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده در شهر جدید پرند ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد آن دارای متقاضی موثر با پیشرفت ۷۵ درصدی است که تا پایان دولت یازدهم با همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط تکمیل خواهد شد.

۲۱ آبا ۱۳۹۵

هشدار به متقاضیان مسکن مهر پرند

مدیرعامل مسکن مهر پرند با بیان این که به متقاضیان خرید و فروش مسکن مهر پرند هشدار می‌دهم مراقب حضور دلالان باشند، گفت: شاهد آن بودیم که دلالان، یک واحد مسکن مهر پرند را به چند نفر فروخته‌‌اند.

۱۲ بهم ۱۳۹۴

رد کلیات لایحه برنامه ششم توسعه در کمیسیون فرهنگی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی پیشنهادات دستگاه‌ها مختلف توسط کارگروه عضو کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت: کلیات «لایحه احکام مورد نیاز برای اجرای برنامه ششم» از طرف کمیسیون فرهنگی رد شد.

۵ بهم ۱۳۹۴

بی‌توجهی دولت به مباحث فرهنگی در برنامه ششم/ سیاست‌های جمعیتی و خانواده مغفول مانده است

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با تشریح دستور کار کمیسیون متبوع خود گفت: کمیسیون فرهنگی نسبت به بی‌توجهی دولت به مسائل فرهنگی در برنامه ششم توسعه کشور انتقاد شدید دارد و معتقد است باید اصلاحاتی در آن صورت گیرد.

۲ بهم ۱۳۹۴

روز یکشنبه؛ بررسی لایحه برنامه ششم در کمیسیون فرهنگی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی لوایح برنامه ششم توسعه و بودجه سال ۹۵ در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: وزیر ورزش و جوانان جهت پاسخگویی به سؤال فرهاد بشیری نماینده پاکدشت پیرامون مسائل ورزشی و مشکلات جوانان به کمیسیون می‌آید.

۷ دی ۱۳۹۴
طاهری خبر داد:

بررسی مجدد طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده در کمیسیون فرهنگی مجلس

انتخاب سه نفر از اعضاء برای حضور در کمیسیون تلفیق برنامه ششم و بودجه ۹۵ و رسیدگی به اشکالات مالی طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده که باعث برگشت این طرح از صحن علنی به کمیسیون فرهنگی شده بود، در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار دارد.

۳۱ فرو ۱۳۹۴

جمع‌آوری امضاء‌ به منظور بررسی طرح اساسنامه صداوسیما

نمایندگان برای تغییر دستور صحن علنی به منظور بررسی طرح اساسنامه صدا و سیما در حال جمع‌آوری امضاء هستند که تاکنون ۲۶ نفر از نمایندگان پای طرح مذکور را امضاء کرده‌اند.