۱۸ آذر ۱۳۹۵

بانک مرکزی: مخالف افزایش سقف وام ازدواج هستیم

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از مخالفت این بانک با افزایش سقف وام ازدواج خبر داد.

۱۱ شهر ۱۳۹۵

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی: طرح کارت اعتباری عام تدوین شده و بزودی ابلاغ می شود

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با تشریح جزئیات پرداخت وام ۱۰تا ۵۰ میلیون تومانی خرید کالا و خدمات گفت:آیین‌نامه اجرایی این طرح هفته آینده به بانکها ابلاغ می‌شود و نرخ سود آن نیز ۱۸درصد تعیین شد.

۲۳ خرد ۱۳۹۵

مقام بانک مرکزی: جلوگیری از انحراف تسهیلات بنگاه‌های کوچک و متوسط بر عهده وزارت صنعت است

مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی با اشاره به مراحل بررسی و تایید تقاضا‌های دریافت تسهیلات در طرح حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط، گفت: وظیفه نظارت و غربالگری بنگاه‌های کوچک و متوسط بر عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

۲۸ ارد ۱۳۹۵
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی خبر داد

میزان اعطای تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط براساس توان بانک ها خواهد بود

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط، گفت: پس از دریافت گزارش توان اعطای تسهیلات بانک‌ها، اعتبار قابل پرداخت برای این برنامه مشخص و اعلام خواهد شد.

۱۸ ارد ۱۳۹۵

اولین واکنش بانک مرکزی به مصوبه وام ۱۰ میلیونی ازدواج

به دنبال مصوبه اخیر مجلس در بودجه ۱۳۹۵ مبنی بر افزایش سقف وام ازدواج به ۱۰ میلیون تومان، مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی در این باره توضیحاتی ارائه کرد و گفت که فقط به استناد آمار نمی‌توان سقف وام ازدواج را افزایش داد.

۱۶ ارد ۱۳۹۵
مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی خبرداد

۵۵هزار میلیارد تومان برای مسکن مهر پول دادیم/وزارت راه و شهرسازی مسئول تکمیل نشدن مسکن مهر پردیس است

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه این بانک برای برای مسکن مهر در مجموع ۵۵ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده است گفت وزارت راه و شهرسازی مسئول تکمیل نشدن مسکن مهر پردیس است.

۱۳ ارد ۱۳۹۵
مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی خبرداد

حمایت ویژه شبکه بانکی از واحدهای کوچک و متوسط در دستور کار قرار گرفت

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: ۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به صورت مساوی بین ۳ بانک ملی، صادرات و رفاه تقسیم شده تا به یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر کارت اعتباری خرید کالا ارائه شود.

۳۰ آذر ۱۳۹۴

۴۳۶ هزار نفر در صف وام ۳ میلیون تومانی ازدواج هستند

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت از ابتدای امسال تاکنون ۵۷۱ هزار نفر وام ازدواج دریافت کرده اند و ۴۳۶ هزار نفر هم در صف دریافت تسهیلات قرار دارند.

۳ آذر ۱۳۹۴
مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی :

مشکلی برای تامین اعتبار ۱۱۰ هزار خودرو نداریم/ مدارک خودروسازان کامل نیست

مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی برای تامین منابع تسهیلات ۱۱۰ هزار خودرو وجود ندارد، گفت: امروز هم به بانک‌های عامل اعلام کردیم به محض دریافت کامل مدارک،مرحله به مرحله برای پرداخت اعتبار اقدام کنند.

۱۸ آبا ۱۳۹۴

جزئیات تازه از تسهیلات جدید بانکی/ بخشنامه اوراق ۶۰ میلیونی مسکن ابلاغ شد/ دوره تامین مالی وام خودرو در بانک‌ها ۴ سال است

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه خودروسازان می‌توانند در توافق با مشتری دوره بازپرداخت تسهیلات را تا ۷ سال تعیین کنند، گفت: اما بانک‌ها (بانک مرکزی) اسناد خرید خودروسازان بابت فروش خودرو را تا مدت ۴ سال خرید دین می‌کنند.