۲۹ مرد ۱۳۹۶

مدیرعامل شهر پرند: ۷۳۰۰ واحد مسکن مهر پرند فاقد انشعاب است

مدیرعامل شهر پرند گفت: نزدیک به ۷۳۰۰ واحد مسکن مهر آماده تحویل در این شهر داریم که دستگاه‌های خدمات‌رسان هیچ اقدامی برای وصل آب، برق و گاز آنها نمی‌کنند و مجوزی هم برای افزایش قیمت مسکن مهر نداریم.

۱۹ ارد ۱۳۹۶

مدیر عامل شهر جدید پرند: واگذاری مرحله نخست مسکن مهر پرند در سال جدید

مدیرعامل شهر جدید پرند گفت: اولین واگذاری مسکن مهر شهر جدید پرند در سال جدید فردا به متقاضیان انجام می‌شود.

۷ اسف ۱۳۹۵

مسکن مهر گران نمی‌شود/فراخوان ثبت‌نام ۷۵۰۰ مسکن مهر بدون متقاضی

مدیرعامل شرکت عمران پرند با اعلام این‌که هیچ افزایش قیمتی در مسکن مهر نداریم، گفت: در پرند ۷۵۰۰مسکن مهر بدون متقاضی داریم،‌ از شهروندانی که تمایل دارند دعوت می‌شود برای ثبت‌نام این واحدها به کارگزاری عمران پرند مراجعه کنند.

۱۵ آبا ۱۳۹۵

۸ هزار متقاضی بد حساب مسکن مهر در پرند داریم

مدیرعامل شرکت عمران پرند با بیان این‌که حدود ۸ هزار متقاضی مسکن مهر بدحساب داریم، گفت: در صورت عدم مراجعه و واریز آورده متقاضیان خوش‌حساب را جایگزین آنها می‌کنیم.

۱۷ ارد ۱۳۹۵
مدیرعامل شهر جدید پرند اعلام کرد

اتمام پرونده مسکن مهر منوط به تکمیل آورده‌ مردم و تلاش دستگاه‌ها/ ساخت شهر سبز و هوشمند در پرند با مشارکت آلمان‌ها

مدیرعامل شهر جدید پرند با تاکید بر اینکه بسته شدن پرونده مسکن مهر این شهر منوط به تکمیل آورده‌های مردم و تلاش دستگاه‌های خدمات رسان خواهد بود،گفت: بیشتر پروژه‌های باقی‌مانده دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی هستند که اتمام آنها مشروط به همین دو مورد ذکر شده خواهد بود.

۲۵ بهم ۱۳۹۴
طاهری اعلام کرد:

وجود هفت هزار واحد بدون متقاضی در پرند/ مشکلی برای اتصال انشعابات گاز وجود ندارد/ رعایت استانداردهای صنعت ساختمان در مسکن پرند و مقام سازی در برابر زلزله

مدیرعامل شهر جدید پرند از افتتاح بیش از هشت هزار واحد مسکن مهر در این شهر همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: هم اکنون هیچ مشکلی برای اتصال انشعابات گاز برای واحدهای افتتاحی در پرند وجود ندارد.

۶ بهم ۱۳۹۴
مدیر عامل شرکت عمران پرند خبر داد

ارسال آخرین اخطار به متقاضیان مسکن مهر/ مهلت ۱۰ روزه برای تکمیل آورده

مدیرعامل عمران پرند با اشاره به این‌که از طریق پُست آخرین اخطار واریز آورده به درب منازل متقاضیان ارسال شده است،گفت: پروژه‌های آماده افتتاح کیسون دارای همه امکانات بوده و ظرف یکماه پس از انجام مراحل اداری و واریز باقیمانده آورده تحویل می‌شود.

۲۰ دی ۱۳۹۴
مدیرعامل شهر جدید پرند خبر داد:

آغاز تحویل سه هزار واحد مسکن مهر کیسون در پرند/ بنگاه‌های دلال به شایعه عدم فعالیت شرکت کیسیون دامن می‌زنند

مدیرعامل شهر جدید پرند از آغاز تحویل سه هزار واحد مسکن مهر کیسون در این شهر به متقاضیان خبر داد.

۴ آبا ۱۳۹۴

تغییر مدیران عامل هشتگرد و پرند

در حالی صبح امروز مدیرعامل شرکت عمران پرند تغییر کرد که خبر می‌رسد مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد نیز فردا جای خود را به عضو هیئت مدیره این شرکت می‌دهد و به ساختمان شرکت عمران شهرهای جدید ایران نقل مکان می‌کند.