۵ اسف ۱۳۹۵

پرداخت ۶۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات به تشکل‌های بخش کشاورزی کشور

رضوی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی کشور از پرداخت ۶۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات با سود چهار درصد از طریق این صندوق به تشکل های کشاورزی خبر داد. با گذشت ۱۴ سال از عمر این صندوق کارهای خوبی در توانمند سازی تولید کنندگان بخش کشاورزی انجام شده است.

۱۹ بهم ۱۳۹۵
رئیس صندوق حمایت از کشاورزی تاکید کرد؛

اختصاص ۲۰ درصد از منابع صندوق حمایت کشاورزی به صادرات

رئیس هیئت‌ مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی کشور گفت: ۲۰ درصد از منابع صندوق باید به صادرات اختصاص یابد که این روش در قالب زنجیره تعریف‌ شده که در همین راستا زنجیره صادرات جدی گرفته‌ شده است.

۸ شهر ۱۳۹۵
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از سرمایه گذاری کشاورزی:

تسهیلات اعطایی صندوق های غیردولتی دردولت یازدهم ۵۰درصدرشد کرد/ تشکیل ۲۰ صندوق در سه سال اخیر

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از سرمایه گذاری کشاورزی گفت: میزان تسهیلات اعطایی این صندوق به تشکل های فعال کشاورزی و بهره برداران در دولت یازدهم بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است.

۱۸ ارد ۱۳۹۵

۱۰۲ صندوق حمایت از کشاورزی در کشور/ جو وارد بورس شد

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی حمایت از بخش کشاورزی کشور گفت: در حال حاضر ۱۰۲ صندوق با سرمایه ۱۱۰۰ میلیارد تومان در کشور فعال است.

۹ ارد ۱۳۹۴
با ایجاد 145 صندوق سرمایه گذاری تا پایان برنامه ششم توسعه؛

سازمان «توسعه تجارت بخش کشاورزی» تشکیل می شود

نشست اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در محل این شرکت برگزار شد.

۸ شهر ۱۳۹۳
مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری کشاورزی در گفت‌وگویی اعلام کرد

۹۰ درصد تسهیلات صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری کشاورزی قرض‌الحسنه است

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری کشاورزی گفت: از ابتدای تشکیل صندوق تا پایان تیرماه سال ۹۳، نود درصد تسهیلات پرداختی قرض‌الحسنه، با کار مزد حداکثر ۴ درصد بوده است.