۱۲ ارد ۱۳۹۵

صندوق توسعه ملی، ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات به صادرات می دهد

رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: تسهیلاتی به میزان ۲۰ هزارمیلیارد ریال واز محل منابع ریالی صندوق، امسال برای حمایت از بخش صادرات اختصاص داده می شود.

۱۶ دی ۱۳۹۴

استقلال صندوق توسعه ملی از بانک مرکزی در برنامه ششم/ مطالبات معوق صندوق صفر است

رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با اشاره به استقلال حساب‌های صندوق از بانک مرکزی در برنامه ششم گفت: مطالبات معوق صندوق صفر است.

۱۶ شهر ۱۳۹۴

افعال «حال» که ناگهان «گذشته» شد

درحالی رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی اظهارات هفته گذشته‌اش درباره بانک مرکزی را رد و آنها را مربوط به زمان گذشته اعلام کرده که مرور اظهارات وی در اتاق بازرگانی نشان می‌دهد، افعال اعلام شده از سوی مربوط به زمان “حال” بوده است.

۱۵ شهر ۱۳۹۴

افشای پشت ‌پرده برداشت‌‌های غیرقانونی از صندوق توسعه / سکوت ۱۸ ماهه مدیرعامل شکست

با وجود واکنش بانک مرکزی نسبت به انتقاد رئیس هیات صندوق توسعه ملی از برداشت‌های غیرقانونی از این صندوق، ماجرای برداشت ۴.۱ میلیارد دلار در اواخر اسفند ۹۲ و برداشت ۱.۲ میلیارد دلار در مرداد ۹۳ از مصادیق بارز این ادعاست.

۱۱ شهر ۱۳۹۴
صفدر حسینی خبر داد

کارشکنی و دست‌اندازی بانک مرکزی بر منابع صندوق توسعه ملی

رئیس صندوق توسعه ملی با گلایه از دست اندازی بانک مرکزی به منابع این صندوق گفت:بانک مرکزی ارزهای صندوق توسعه ملی را منابع مشاع می داند و برخلاف قانون بر روی منابع صندوق مدیریت کرده و زمانی که قرار است بخش خصوصی از این منابع استفاده کند کارشکنی می کند.

۲۶ مرد ۱۳۹۳

۷۰۰۰ میلیارد تومان به بسته خروج از رکود اختصاص یافت

رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی از اختصاص۷۰۰۰ میلیارد تومان به بسته خروج از رکود دولت خبر داد و گفت: با موافقت رهبر معظم انقلاب، اختصاص ۱۰میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی به بخش آب و کشاورزی تصویب شد.

۲۶ مرد ۱۳۹۳
مدیرعامل صندوق توسعه ملی خبر داد

درآمد نفت از ۶ جهت اقتصاد ایران را تخریب می کند /ادامه بحث وام ازدواج

وی با بیان اینکه اگر از این درآمدها به خوبی استفاده نشود می تواند آثار مخربی داشته باشد، تصریح کرد: درآمدهای نفت از شش بستر می تواند اثرات منفی داشته باشد که شایع ترین آن بیماری هلندی است و آنهم به اینگونه که تقاضا را به سمت بخش غیر مولد اقتصادی ببرد.