۷ مهر ۱۳۹۴
شریف حسینی:

بررسی نرخ گذاری خوراک پتروشیمی ها در دستور کار کمیسیون صنایع و معادن مجلس

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه با بیان اینکه چشم‌انداز صنعت پتروشیمی در پساتحریم بسیار روشن است و با برداشتن تحریم‌ها می‌تواند ارزآوری خوبی برای کشور داشته باشد، گفت:موضوع خوراک پتروشیمی در دستورکار کمیسیون صنایع و معادن است.

۱۹ آبا ۱۳۹۳

اظهارات آقای ترکان درباره توان رقابت صنعت ایران با دنیا تعجب برانگیز است

یک عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه اظهارات آقای ترکان درباره عدم توان رقابت صنایع کشور با محصولات بین‌المللی تعجب برانگیز است، گفت: این نوع صحبت کردن‌ها بیشتر ناامیدی تولیدکنندگان را به‌دنبال دارد

۱۹ آبا ۱۳۹۳

خودروسازان در زمینه کیفیت خودرو حرفی برای گفتن ندارند

یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ارتباط خودروسازان داخلی با خودروسازان خارجی و تاثیر این تعامل بر توسعه صنعت خودروسازی کشور گفت: خودروسازان داخلی با مراودات علمی بین المللی باید دانش روز خود را ارتقا دهند.

۱۱ آبا ۱۳۹۳
حسینی مطرح کرد:

انتقاد از افزایش قیمت خودرو، بدون ارتقای کیفیت

عضو هیات رییسه مجلس با تاکید بر اینکه مجلس خواهان کاهش قیمت خودرو است گفت: قیمت خودرو بدون ارتقاء کیفیت بوده و وزیر صنعت که همواره از افزایش قیمت و تولید کنندگان حمایت می کند باید در این زمینه به نمایندگان مجلس توضیح دهد.

۲۲ مهر ۱۳۹۳

اعضای هیئت رئیسه مجلس: از گزارش بنزینی کمیسیون بهداشت بی‌اطلاعیم

روزها از ارائه گزارش کمیسیون بهداشت در خصوص بررسی بنزین‌های وارداتی و بنزین‌های تولید داخل به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی هنوز هم خبری از انتشار این گزارش و یا قرائت آن در صحن علنی نشده است و این در حالی است که اعضای هیئت رئیسه از این گزارش اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.

۲۶ مرد ۱۳۹۳
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:

لایحه اقتصادی خروج از رکود با فوریت تصویب شود

بحث اقتصادی فوریت خاص کشور ما است بنابراین بهتر است لایحه اقتصادی دولت برای خروج از رکود با فوریت تصویب شود.