۱۵ فرو ۱۳۹۷
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی:

برای صادرات ۱۴ میلیارد دلاری محصولات پتروشیمی در سال ۹۷ برنامه ریزی کرده‌ایم

مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی گفت: صنعت پتروشیمی ایران با توجه به افزایش حجم خوراک دریافتی از سوی مجتمع های تولیدی و نیز بهره برداری از چند طرح جدید توسعه‌ای افزایش ارزش صادرات به ۱۴ میلیارد دلار را هدف گذاری کرده است.

۱۴ آبا ۱۳۹۶
معاون جدید وزیر نفت خبر داد

افزایش ۱۱۰ میلیون تنی ظرفیت تولید پتروشیمی ایران در ۵ سال آینده

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: ظرفیت کنونی تولید در صنعت پتروشیمی سالانه ۶۰ میلیون تن است که در برنامه ششم توسعه قرار است این رقم به ۱۷۰ میلیون تن برسد.

۲ دی ۱۳۹۴

ایران درپنج سال آینده نیازمند ۴۰۰ فروند کشتی برای حمایت از بازار است

رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: کشور در پنج سال آینده به بیش از ۴۰۰ فروند کشتی از انواع مختلف نیازدارد تا این تعداد کشتی جوابگوی بازار تولیدات کشور باشد.

۲۱ آبا ۱۳۹۴
معاون وزیر صنعت:

سازمان‌های توسعه اقتصادی کشور نیازمند اختیار لازم هستند/ ضرورت توجه به تشکل‌های خصوصی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه توجه به قوی شدن تشکل‌های اقتصادی امر ضروری است، گفت: سازمان‌های توسعه اقتصادی کشور نیازمند اختیار لازم هستند تا بتوانند در چارچوب قوانین تعیین شده مجلس شورای اسلامی فعالیت کنند.

۱۸ شهر ۱۳۹۴

سهم ۱۵ میلیارد دلاری صنعت خودرو در اقتصاد کشور

مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به جایگاه رفیع خودروسازی در کشور اظهار داشت: صنعت خودرو بیش از ۱۵ میلیارد دلار در اقتصاد کشور نقش دارد و حدود ۲۲ هزار میلیارد تومان قطعه برای تولید خودرو در کشور وارد شده است.

۱۸ خرد ۱۳۹۴
شانزدهمین بسته خبری صنعت:

شفافیت؛ یک ‌راه‌حل ساده

شانزدهمین بسته خبری صنعت به بررسی اوضاع مبهم پرداخت یارانه به تولید، وضعیت تجاری دوماهه گذشته، واردات و صادرات کالاهای اساسی، پیامدهای منفی تعرفه ترجیحی با ترکیه، حاشیه های معارفه مدیرعامل جدید سایپا، همایش معدنی و اخبار کوتاه هفته گذشته می‌پردازد.

۱۰ خرد ۱۳۹۴

نوروززاده: مدیرانی که منابع سایپا را بر باد دادند از سازمان گسترش نبودند

رئیس سازمان گسترش گفت: مدیرانی که در آن سال تصمیمات نامناسبی را برای گروه سایپا گرفتند و منابع این شرکت را به باد دادند مربوط به سازمان گسترش نیست چرا که به این سازمان نیز تصمیمات سیاسی تحمیل شده بود.

۶ بهم ۱۳۹۳

تصمیم نعمت‌زاده برای آزاد کردن قیمت خودرو

«قیمتگذاری خودرو از شورای رقابت خارج می‌شود»این موضوعی است که وزارت صنعت طی روزهای اخیر به آن اشاره کوتاهی داشته است. اما گویا این وزارتخانه فراتر از یک اشاره اقدام کرده است چرا که طی نامه‌ای به شورای اقتصاد خواستار دو موضوع شده است یک آنکه قیمت‌گذاری صنعت خودرو از شورای رقابت خارج و دوم اینکه قیمت خودرو در بازار تعیین تکلیف شود.