۱۳ ارد ۱۳۹۷

معاون وزیر کار: بخش تعاون برای ورود به نوسازی بافت فرسوده آمادگی دارد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ظرفیت‌های بخش تعاون برای نوسازی بافت فرسوده و بازآفرینی محلات، پیشنهادات این بخش برای نوسازی این مناطق را تشریح کرد.

۱۲ شهر ۱۳۹۶
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

۱۰هزار روستا تا پایان دولت دوازدهم مجهز به شرکت تعاونی می شوند

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور تعاونی ها گفت که تا پایان دولت دوازدهم با اجرای طرح «روستا تعاون» ۱۰ هزار روستای کشور دارای شرکت های تعاونی روستایی می شوند.

۲۳ مرد ۱۳۹۶
معاون وزیر تعاون:

تعاونی‌های مسکن مهر پس از تحویل پروژه منحل می‌شوند

معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر که تعاونی‌های مسکن مهر پس از تحویل پروژه به اعضای خود باید منحل شوند، گفت: برخی از اعضای تعاونی‌های مسکن تخلفات عدیده‌ای را در جریان تحویل پروژه داشته‌اند.

۵ مرد ۱۳۹۶
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

مطالعات اجرای طرح روستا تعاون در یک هزار روستا انجام شده است

کلانتری: مطالعات اجرای طرح روستا تعاون در یکهزار روستا انجام شده و تا پایان سال ۹۶ در ۲ هزار روستا این طرح اجرایی خواهد شد. این طرح در حوزه های کشاورزی ، شیلات ، صنایع دستی و بخشهای دیگر با رویکرد تشکیل تعاونی جدید و تقویت تعاونی های پیشین برای توسعه روستاها اجرا می شود.

۲۱ تیر ۱۳۹۶

معاون وزیر تعاون: تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان پوشاک تشکیل شد

معاون وزیر تعاون از تشکیل یکی از بزرگترین تعاونی های تامین نیاز کشور خبر داد و گفت: با تشکیل تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان پوشاک، زمینه مناسبی جهت اشتغالزایی در حوزه پوشاک فراهم شد.

۳۰ آذر ۱۳۹۵

معاون وزیرتعاون: ۱۶۰هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی پرداخت شد

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از ابتدای امسال تاکنون برای حمایت از فعالیت های تولیدی ۱۶۰هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی پرداخت شده است.

۲۷ آذر ۱۳۹۵
معاون وزیر کار:

پیشنهاد بانک مرکزی برای ایجاد بانک تعاونی، تبدیل یکی از موسسات موجود به بانک تعاونی است

کلانتری، معاون وزیر کار: پیشنهاد بانک مرکزی برای ایجاد بانک تعاونی این است که از میان موسسات موجود یک بانک تبدیل به بانک تعاونی شود. اگر بتوانیم بانک قرض الحسنه تعاونی راه اندازی کنیم این آمادگی در بانک مرکزی می تواند فراهم شود.

۲۲ آذر ۱۳۹۵

چهل درصد پول مردم خرج مسکن می‌شود

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تعاونی های مسکن تعهد ساخت یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد مسکن مهر را داشتند که اکنون یک میلیون از این واحدها تکمیل و ۴۰۰ هزار واحد باقیمانده که در آینده ای نزدیک تکمیل خواهد شد.

۳ مهر ۱۳۹۵

با کلیات تاسیس بانک تعاون موافقت شد

معاون وزیر تعاون از موافقت بانک مرکزی با کلیات تاسیس بانک تعاون خبر داد.

۲۵ مرد ۱۳۹۵

تشکیل بانک تخصصی برای بخش تعاون

معاون امور تعاونی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گوید: بخش تعاون برای به دست آوردن سهم بیشتر از اقتصاد و استفاده از ظرفیت و توان تعاونی‌ها نیازمند تاسیس یک بانک تخصصی غیردولتی است.

۱۵ خرد ۱۳۹۵

دعوت از نخبگان و فارغ‌التحصیلان برای تشکیل تعاونی‌ دانش‌بنیان

معاون وزیر تعاون با تاکید بر ضرورت حمایت مالی از شرکتهای دانش بنیان، از دانشگاهیان و نخبگان برای تشکیل و فعالیت در تعاونیهای دانش بنیان دعوت کرد.

۵ بهم ۱۳۹۴
معاون وزیر تعاون خبر داد:

خسارت ۲۷ میلیارد دلاری از تخریب خانه‌های ۲۰ ساله/ ساخت یک میلیون واحد مسکونی توسط تعاونی‌ها/ فعالیت ۱۲ هزار تعاونی مسکن در کشور

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به فعالیت ۱۲ هزار تعاونی مسکن در کشور و ساخت یک میلیون واحد مسکونی توسط تعاونی‌ها، گفت: در طول ده سال گذشته تخریب واحدهای مسکونی ۲۰ تا ۲۵ ساله نزدیک ۲۷ میلیارد دلار خسارت وارد کرده است در صورتی که واحدهای ساخته شده بسیاری خالی از سکنه باقی مانده‌اند.

۲۸ دی ۱۳۹۴
معاون تعاون وزیر کار :

۵۰۰ هزار مسکن اضافی در کشور داریم

معاون تعاون وزیر کار با اشاره به اقدامات وزارت کار برای سالم سازی تعاونی‌های مسکن گفت: تا کنون بالغ بر ۲۶۰۰۰ تعاونی مسکن با عضویت ۳ میلیون نفر تشکیل شده است که حدود ۱۲۰۰۰ هزار تعاونی در حال فعالیت و ۱۴۰۰۰هزار تعاونی منحل یا غیرفعال است.

۲۱ دی ۱۳۹۴
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

نیم میلیون واحد مسکونی مازاد در کشور وجود دارد

معاون تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حدود نیم میلیون واحد مسکونی اضافه در کشور وجود دارد گفت:قیمت زمین در بازه زمانی سال۷۱تا۹۲ حدود۱۲۹ برابر رشد داشته است.

۱۵ مهر ۱۳۹۴
معاون وزیر تعاون

تغییر رویکرد دولت به اقتصاد تعاونی با هدف چابک‌سازی فعالیت‌ها

معاون امور تعاون وزیر کار با اعلام این خبر که رویکرد دولت نسبت به آینده اقتصاد به بخش تعاون تغییر کرده است، گفت: ظرفیت‌های این بخش منجر به افزایش مشارکت مردمی و چابک‌سازی فعالیت‌های دولت خواهد شد.