۱۳ اسف ۱۳۹۵

درخواست تشویق ویژه برای دست‌اندرکاران مسکن مهر

استاندار تهران از بهره‌برداری واحدهای مسکن مهر پردیس تا پایان شهریور ۹۶ خبر داد و با بیان این‌که ساختمان‌های بلند این طرح در پردیس و پرند به سیستم آتش‌نشانی تجهیز می‌شوند، گفت: جانمایی مسکن مهر پردیس یک اشتباه تاریخی بود.

۱۱ اسف ۱۳۹۵

استاندار تهران:جانمایی شهرک پردیس یک اشتباه تاریخی بود

استاندار تهران با بیان اینکه جانمایی مسکن مهر درشهر پردیس یک اشتباه تاریخی بود، اعلام کرد که بر اساس برنامه ریزی ها و طبق اعلام وزیر راه و شهرسازی، مسکن مهر شهر پردیس تا پایان شهریور سال آینده به بهره برداری می رسد.

۵ اسف ۱۳۹۵

اعلام زمان پایان واگذاری مسکن‌های مهر

استاندار تهران گفت: تا شهریور ماه سال آینده تمامی مسکن‌های مهر در استان تهران واگذار می‌شود.

۱۹ دی ۱۳۹۵
استاندار تهران:

دولت یازدهم توجه ویژه‌ای به جامعه روستایی و عشایری کشور دارد

رییس سازمان بین‌المللی اکو در دومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان اظهار داشت: توسعه همه‌جانبه کلانشهر تهران بر مبنای توسعه روستاها و عشایر است.

۲۲ آذر ۱۳۹۵

استاندار تهران: واحدهای صنعتی برای ادامه حیات باید۲۰ درصد تولید خود را صادر کنند

استاندار تهران گفت: واحدهای صنعتی اگر می خواهند به حیات خود ادامه دهند باید ۲۰ تا ۳۰ درصد از محصولات تولیدی خود را صادر کنند.

۱۱ مهر ۱۳۹۵

کاهش آمار طلاق در استان تهران

استاندار تهران با اشاره به ارائه گزارش توسط دستگاه‌های ذیربط در جلسه ستاد فرهنگی و اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی استان تهران گفت: در شش ماهه نخست امسال نسبت به زمان مشابه در سال ۹۴ آمار طلاق در سطح استان تهران کاهش پیدا کرده است.

۸ مرد ۱۳۹۵
استاندار تهران خبر داد

اختصاص ۱۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های تولیدی تهران/ ۱۶۱ طرح عمرانی واگذار می‌شود

استاندار تهران گفت: هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای تولیدی تهران پیش بینی شده که از نیمه دوم سال پرداخت می‌شود.

۲۶ تیر ۱۳۹۵

هشدار استاندار تهران: آب و برق مشترکان پرمصرف قطع می شود

استاندار تهران با هشدار به مشترکان پرمصرف آب و برق که اخطاریه دریافت کرده اند گفت: در صورت تداوم مصرف بی رویه با اتخاذ سیاست های پیشگیرانه، آب و برق این مشترکان قطع می شود.

۱۸ خرد ۱۳۹۵

هاشمی: تلفات برق استان تهران تا پایان سال دو درصد کاهش می یابد

استاندار تهران با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده از سوی ادارات کل توزیع و برق منطقه ای استان برای کاهش تلفات برق گفت: در این ارتباط و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تلفات برق استان تا پایان سال دو درصد کاهش می یابد.

۷ خرد ۱۳۹۵

افزایش روزانه ۵ میلیون لیتری مصرف بنزین در طول یک سال تک نرخی شدن بنزین

یک کارشناس مسائل اقتصادی از ورود روزانه ۹ میلیون لیتر بنزین به کشور خبرداد.

۷ خرد ۱۳۹۵
یک کارشناس مسائل اقتصادی:

کارت سوخت به شرط رفع اشکالات مانع موثر قاچاق است

یک کارشناس مسائل اقتصادی با بیان این که با مدیریت سوخت در کشور نیازی به واردات بنزین نخواهیم داشت گفت: استمرار فعالیت سامانه هوشمند سوخت به شرط رفع اشکالات قبلی در جلوگیری از قاچاق سوخت و مدیریت بهینه بنزین بسیار موثر است.

۲۷ بهم ۱۳۹۴
معاون سابق ستاد سوخت

حذف کارت سوخت زیرساخت یک طرح ملی را نابود می‌کند/ رئیس‌جمهور مخالف حذف سهمیه‌بندی بود

معاون سابق ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت با تاکید بر اینکه فساد حذف سهمیه‌بندی بنزین از فساد عرضه دو نرخی بیشتر است، گفت: تک نرخی کردن بنزین کار دقیقی نبود و تا جایی که بنده اطلاع دارم سال گذشته رئیس جمهور با این کار مخالف بودند.

۱۴ آبا ۱۳۹۴

اصناف و صنایع آلاینده تهران به زودی جابجا می‌شود/ مسائل پشت پرده مالیاتی را پیگیری می‌‌کنیم

استاندار تهران گفت: ۱۲ هزار هکتار برای اولین‌بار به جابجایی صنایع و اصناف آلاینده اختصاص دادیم و امیدواریم که این جابجایی‌ها به زودی در استان تهران انجام شود.

۲۵ شهر ۱۳۹۴
احمدی :

نیاز شبکه ریلی به ۱۰۴۰ لکوموتیو جدید/ ۱۲۰ دستگاه از محل بازسازی لکوموتیوهای موجود تأمین می‌شود

معاون ناوگان شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از نیاز شبکه ریلی به ۱۰۴۰ لکوموتیو جدید خبر داد و گفت: تعداد ۱۲۰ دستگاه از محل بازسازی لکوموتیوهای موجود تأمین می‌شود.

۱۰ تیر ۱۳۹۴

استاندار تهران: ۵۰ درصد مدارس پایتخت نیاز به بازسازی دارد

استاندار تهران با اشاره به محرومیت استان تهران از لحاظ فضای آموزشی گفت: ۵۰ درصد مدارس کلانشهر تهران نیاز به نوسازی و بازسازی دارد.