۸ مهر ۱۳۹۷
نقوی حسینی در گفت‌وگوی تفصیلی با عیارآنلاین مطرح کرد:

وقتی جمهوریت را پذیرفتیم باید شفافیت را هم بپذیریم/ برخی آراء نمایندگان ناآگاهانه و بی‌کیفیت است

هشتاد درصد نمایندگان با تلفن همراه خود مشغول هستند؛ در حالی که طراح طرح، موافقان و مخالفان در حال صحبت کردن هستند. بنابراین از کجا متوجه می‌شود در صحن چه می‌گذرد؟ به همین دلیل هنگام رأی‌گیری برخی می‌پرسند چه رأیی بدهم؟ از این رو این رأی آگاهانه نیست؛ یعنی کیفیت آراء خیلی پایین می­‌آید.

۳ شهریور ۱۳۹۷
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با عیارآنلاین:

بررسی و تصویب کنوانسیون TF مخالف با نظر صریح رهبری است

نقوی حسینی با بیان اینکه بررسی و تصویب کنوانسیون TF مغاییر با اصل ۱۱۰ قانون اساسی گفت: در جلسه ۲۸ مرداد کمیسیون امنیت ملی مجلس که بررسی کنوانسیون TF در دستور کار بود، اخطار اصل ۱۱۰ قانون اساسی را دادیم و متذکر شدیم بررسی این کنوانسیون مخالف با نظر صریح مقام معظم رهبری است و اصلاً نباید در دستور کار قرار گیرد.

۳۰ تیر ۱۳۹۷
نقوی حسینی:

سیاست نظام صادرات نفت منطقه به شرط فروش نفت ایران است

نقوی حسینی: سیاست نظام صادرات نفت منطقه به شرط فروش نفت ایران است

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

درخواست نمایندگان از لاریجانی برای رأی‌گیری علنی درباره لایحه مبارزه با پولشویی+متن

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از درخواست تعدادی از نمایندگان از رئیس مجلس برای رأی‌گیری علنی درخصوص مواد باقی مانده از لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در صحن علنی مجلس خبر داد.

۱۹ فروردین ۱۳۹۷
وزیر نیرو:

به هیچ وجه برای تامین آب شرب نیازمند خرید آب از کشورهای دیگر نیستیم

نقوی حسینی به نقل از اردکانیان: پدیده خشکسالی موقتی است؛ ما با پدیده کم آبی مواجه هستیم. از آنجا که طی ۵۰ سال گذشته سالی یک میلیمتر بارش‌ها کم شده و هر ۱۰ سال دو درجه هوا گرمتر می‌شود. بنابراین ما با پدیده کم آبی و نه خشکسالی روبرو هستیم که این موضوعی دائمی است. به هیچ وجه برای تامین آب شرب نیازمند خرید آب از کشورهای دیگر نیستیم و در این‌باره موضوعی مطرح نبوده است.

۱۹ فروردین ۱۳۹۷
وزیر نیرو:

نباید مدیریت آب تقسیم شود، در دولت کارگروهی به نام کارگروه سازگاری با کم‌آبی تشکیل شد

نقوی حسینی به نقل از اردکانیان: نباید مدیریت آب تقسیم شود در دولت کارگروهی به نام کارگروه سازگاری با کم آبی تشکیل شده و کلیه دستگاه‌های مربوطه به مصرف و تولید آب در آن حضور دارند. ما در مدیریت آب با هیچ کس تعارف نداریم وقاطعانه موضوع را پیگیری می کنیم. باید به مدیریت در عرصه عرضه و تقاضا پرداخت. نمی‌توان صرفا با مدیریت عرضه، مشکلات حوزه آب را حل کرد. باید تقاضا نیز مدیریت، اصلاح و تنظیم شود.

۲۰ اسفند ۱۳۹۶

نماینده ورامین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار توقف واردات بی‌رویه دام سبک و گوشتی به کشور شد

نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه تولید هر لیتر شیر برای دامدار حدود ۱۷۰۰ تومان است، اما وی شیر را با نرخ کم تر از ۱۲۰۰ تومان می فروشد.

۳ دی ۱۳۹۶
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی:

بطحایی گفت سند ۲۰۳۰ در هیچ بخشی از آ‌موزش و پرورش اجرا نمی‌شود

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که سند ۲۰۳۰ در هیچ بخشی از آموزش و پرورش اجرا نمی‌شود و اگر در جایی اجرایی می‌شود به ما گزارش دهید.

۱۹ آذر ۱۳۹۶

هاشمی: نیازمند جذب حداقل ۱۶هزار پرسنل بیمارستانی هستیم

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: وزیر بهداشت اعلام کرد که نیازمند جذب حداقل ۱۶ هزار نفر برای پرسنل بیمارستان‌ها هستیم و اگر مجوز جذب نیرو داده نشود بیمارستان‌های جدیدالتأسیس قابل بهره‌برداری نخواهند بود.

۹ آبان ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

باید تعاونی روستایی، مسئولیت توزیع گوشت را به صورت مستقیم برعهده بگیرد تا بتوان واسطه‌های گوشت را حذف کرد

نماینده مردم ورامین در مجلس،گفت:برخلاف آمار و ارقام تورم اعلامی توسط دولت ما شاهد ثبات در بازار مواد غذایی نیستیم زیرا درمیدان عمل شاهد افزایش قیمت کالاهای اساسی در بازارهستیم.

۱۲ مهر ۱۳۹۶
نماینده ورامین:

هیچ بانکی زیر بار اجرای مصوبه مجلس مبنی بر بخشش سود وام های زیر ۱۰۰ ملیون نمی رود

نقوی حسینی: هیچ بانکی زیر بار اجرای مصوبه مجلس مبنی بر بخشش سود وام های زیر ۱۰۰ ملیون نمی رود/ در سال تولید و اشتغال به جای اشتغالزایی «بیکاری‌سازی» و «اشتغالزدایی» می‌شود و کارکنان،‌یکی یکی از دستگاه‌های دولتی اخراج می‌شوند. به عنوان مثال بانک صادرات اخیرا ۸۰۰ نفر از نیروهای شرکتی خود را اخراج کرده است.

۲۰ تیر ۱۳۹۶
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی:

وزیر ورزش و جوانان با تفکیک وزارت ورزش و جوانان موافقت کرد

نقوی حسینی: وزیر ورزش و جوانان نقطه نظرات خود را مطرح کرد که از جمله آن موافقت با تفکیک وزارت ورزش و جوانان و تبدیل آن به وزارت ورزش و سازمان جوانان بود. با این استدلال که در چنین شرایطی بیشتر می‌توان به جوانان توجه کرد.

۲۷ بهمن ۱۳۹۵
معاون وزیر امور خارجه:

مقصر حل نشدن مشکلات بانکی برجام نیست

معاون وزیر خارجه با بیان اینکه بلااثر کردن تحریم‌ها باید هر ۴ ماه به تصویب رئیس جمهور آمریکا برسد، گفت: اگر ترامپ بلااثر کردن تحریم‌ها را تمدید کند تکلیف روشن است ولی اگر نکند و تحریم‌ها برگردد، در واقع همان پاره کردن برجام است.

۱۷ آذر ۱۳۹۵
نقوی حسینی خبرداد؛

بسیاری از کارخانجات تصفیه قند درکشور تعطیل شدند

نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه کارخانجات تصفیه قند در کشور تعطیل شدند،گفت:طی دو سال اخیر کارخانه قند ورامین نیز تعطیل شده،بنابراین بسیاری از کارگران این کارخانه ها فرصت های شغلی خود را از دست دادند.

۱۲ آبان ۱۳۹۵

برگزاری جشن هالووین در برخی مدارس تهران و واکنش آموزش و پرورش به تخلف بودن آن

گزارش// همزمان با برگزاری مراسم غربی هالووین در برخی از کشورها، مدیران بعضی از مدارس شهر تهران نیز اعلام کرده اند که قرار است این جشن در مدرسه شان برگزار شود. آموزش و پرورش: با اجرا کنندگان و مسئولان این مدرسه برخورد جدی خواهد شد و به زودی جلوی فعالیت مدرسه گرفته خواهد.