۳ دی ۱۳۹۶
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی:

بطحایی گفت سند ۲۰۳۰ در هیچ بخشی از آ‌موزش و پرورش اجرا نمی‌شود

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که سند ۲۰۳۰ در هیچ بخشی از آموزش و پرورش اجرا نمی‌شود و اگر در جایی اجرایی می‌شود به ما گزارش دهید.

۱۹ آذر ۱۳۹۶

هاشمی: نیازمند جذب حداقل ۱۶هزار پرسنل بیمارستانی هستیم

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: وزیر بهداشت اعلام کرد که نیازمند جذب حداقل ۱۶ هزار نفر برای پرسنل بیمارستان‌ها هستیم و اگر مجوز جذب نیرو داده نشود بیمارستان‌های جدیدالتأسیس قابل بهره‌برداری نخواهند بود.

۹ آبا ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

باید تعاونی روستایی، مسئولیت توزیع گوشت را به صورت مستقیم برعهده بگیرد تا بتوان واسطه‌های گوشت را حذف کرد

نماینده مردم ورامین در مجلس،گفت:برخلاف آمار و ارقام تورم اعلامی توسط دولت ما شاهد ثبات در بازار مواد غذایی نیستیم زیرا درمیدان عمل شاهد افزایش قیمت کالاهای اساسی در بازارهستیم.

۱۲ مهر ۱۳۹۶
نماینده ورامین:

هیچ بانکی زیر بار اجرای مصوبه مجلس مبنی بر بخشش سود وام های زیر ۱۰۰ ملیون نمی رود

نقوی حسینی: هیچ بانکی زیر بار اجرای مصوبه مجلس مبنی بر بخشش سود وام های زیر ۱۰۰ ملیون نمی رود/ در سال تولید و اشتغال به جای اشتغالزایی «بیکاری‌سازی» و «اشتغالزدایی» می‌شود و کارکنان،‌یکی یکی از دستگاه‌های دولتی اخراج می‌شوند. به عنوان مثال بانک صادرات اخیرا ۸۰۰ نفر از نیروهای شرکتی خود را اخراج کرده است.

۲۰ تیر ۱۳۹۶
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی:

وزیر ورزش و جوانان با تفکیک وزارت ورزش و جوانان موافقت کرد

نقوی حسینی: وزیر ورزش و جوانان نقطه نظرات خود را مطرح کرد که از جمله آن موافقت با تفکیک وزارت ورزش و جوانان و تبدیل آن به وزارت ورزش و سازمان جوانان بود. با این استدلال که در چنین شرایطی بیشتر می‌توان به جوانان توجه کرد.

۲۷ بهم ۱۳۹۵
معاون وزیر امور خارجه:

مقصر حل نشدن مشکلات بانکی برجام نیست

معاون وزیر خارجه با بیان اینکه بلااثر کردن تحریم‌ها باید هر ۴ ماه به تصویب رئیس جمهور آمریکا برسد، گفت: اگر ترامپ بلااثر کردن تحریم‌ها را تمدید کند تکلیف روشن است ولی اگر نکند و تحریم‌ها برگردد، در واقع همان پاره کردن برجام است.

۱۶ آذر ۱۳۹۵
نقوی حسینی خبرداد؛

بسیاری از کارخانجات تصفیه قند درکشور تعطیل شدند

نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه کارخانجات تصفیه قند در کشور تعطیل شدند،گفت:طی دو سال اخیر کارخانه قند ورامین نیز تعطیل شده،بنابراین بسیاری از کارگران این کارخانه ها فرصت های شغلی خود را از دست دادند.

۱۱ آبا ۱۳۹۵

برگزاری جشن هالووین در برخی مدارس تهران و واکنش آموزش و پرورش به تخلف بودن آن

گزارش// همزمان با برگزاری مراسم غربی هالووین در برخی از کشورها، مدیران بعضی از مدارس شهر تهران نیز اعلام کرده اند که قرار است این جشن در مدرسه شان برگزار شود. آموزش و پرورش: با اجرا کنندگان و مسئولان این مدرسه برخورد جدی خواهد شد و به زودی جلوی فعالیت مدرسه گرفته خواهد.

۲۲ مرد ۱۳۹۵

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: ایران ٢ نیروگاه هسته ای با همکاری روسیه می سازد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ساخت دو نیروگاه هسته ای با همکاری روسیه برای تامین ٢٠ هزار مگاوات برق است.

۲۷ خرد ۱۳۹۵

تشکیل فراکسیون فرهنگیان مجلس دهم با عضویت بیش از ۱۱۰ نفر

نقوی حسینی، نماینده مجلس: بیش از ۱۱۰ نماینده خانه ملت در مجلس دهم، فرم عضویت در فراکسیون فرهنگیان را تکمیل کردند/ موضوعاتی مانند توجه به محتوای آموزشی دانش آموزان، منابع انسانی، وضعیت دانشگاه فرهنگیان و غیره از جمله مواردی خواهد بود که در جلسات فراکسیون فرهنگیان مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

۲۵ خرد ۱۳۹۵

تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت به جریان افتاد

طرح تحقیق و تفحص از نحوه اختصاص و توزیع منابع در طرح تحول سلامت که به دلیل کمبود وقت در مجلس قبلی از دستور کار خارج شده بود؛ توسط تعدادی از نمایندگان بار دیگر به هیات رییسه مجلس تقدیم شد.

۳ خرد ۱۳۹۵

اعتقاد راسخی به تربیت معلم در دانشگاه فرهنگیان دیده نمی شود

نقوی حسینی، نماینده مجلس، با اشاره به وجود کمبودهای اساسی در دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت:متأسفانه طی سال های اخیر کسانی در رأس این دانشگاه قرار گرفتند که تعهد لازم را به تعلیم و تربیت اسلامی را نداشته اند./ متأسفانه مسئولان دانشگاه فرهنگیان این دانشگاه را مانند سایر دانشگاه ها می ببینند و تعلیم و تربیت و نوع آموزش و پرورشی که باید در این مرکز مورد توجه قرار بگیرد را مد نظر قرار نمی دهند.

۲ خرد ۱۳۹۵

تعلیم و تربیت نباید به بخش خصوصی واگذار شود

نقوی حسینی، رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس: رابطه آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت و بخش خصوصی بسیار مهم و حساس است. تعلیم و تربیت نباید به بخش خصوصی واگذار شود و در عین حال باید از سرمایه و پتانسیل بخش خصوصی برای ارتقای امکانات و تجهیزات حوزه آموزش و پرورش استفاده کرد. باید وزارت آموزش و پرورش برای تحقق این موضوعات برنامه ریزی عملیاتی و مدون را تدارک ببیند.

۲۵ فرو ۱۳۹۵

نسبت به پرداخت حق‌الزحمه معلمان اقدام عاجل شود

در نامه رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش آمده است: معلمان انتظار داشتند حداقل شب عید، مطالبات آنها پرداخت می‌شد، ولی نشد و آنها در حالی که ۶ ماه کار کرده و عرق ریخته بودند، دست خالی به خانه‌های خود رفتند.

۲ اسف ۱۳۹۴

اقتصاد آموزش و پرورش باید اصلاح شود و خصوصی‌سازی راه حل آن نیست

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی: دولت موظف است خودش مدارس را اداره کند و نمی‌تواند مدرسه دولتی را به بخش خصوصی واگذار کند./ تا زمانیکه اقتصاد آموزش و پرورش در خود آموزش و پرورش مدیریت نشود ما ۲۰درصد که هیچ ۵۰درصد هم بودجه آموزش و پرورش را افزایش دهیم، اثری در آموزش و پرورش و جیب معلمان نخواهیم دید./ اگر آموزش و پرورش تنها روی ۵ مورد از املاکش سرمایه‌گذاری اقتصادی کند می‌تواند بیمه کل معلمان استان تهران را بپردازد.