۲۰ مرد ۱۳۹۶

معاون ساخت آزاد راه‌ها: سهم‌ بخش خصوصی در ساخت آزادراه‌ها به ۱۰۰ درصد می‌رسد.

معاون ساخت آزادراه‌ها با بیان اینکه در مشوق‌های جدید جذب سرمایه‌گذار خصوصی، مجری آزادراه همان سرمایه‌گذار خواهد بود، گفت: در قراردادهای جدید سرمایه‌گذاری آزادراهی، سهم بخش خصوصی به ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.

۱۸ مرد ۱۳۹۶
معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های کشور:

مطالعات آزادراه سراسری مازندران و گیلان آغاز شد

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های کشور از آغاز مطالعات آزادراه سراسری مازندران خبر داد و گفت: قرار است با جذب سرمایه گذاران قطعه به قطعه آزادراه سراسری گیلان و مازندران اجرایی شود.

۷ تیر ۱۳۹۶

مشاور وزیر راه: ۹۰۰ کیلومتر آزادراه در دست ساخت قرار دارد

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: در حال حاضر حدود ۹۰۰ کیلومتر آزادراه در دست ساخت و قرارداد احداث ۵۰۰ کیلومتر آزادراه جدید نیز به امضا رسیده است

۲۷ فرو ۱۳۹۶

خسارت ۷۰ میلیارد ریالی سیل به راه های روستایی آذربایجان شرقی

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ های کشور و نماینده وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بازدیدهای انجام شده از مناطق سیل زده و راه های ارتباطی آذربایجان شرقی پس از سیل اخیر گفت: بر اساس برآوردهای اولیه، سیل ۷۰ میلیارد ریال به راه های روستایی این استان خسارت زده است.

۱۸ فرو ۱۳۹۶

اختصاص ۳۰۰ میلیارد ریال برای اجرای آزادراه مراغه – هشترود

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های وزیر راه و شهرسازی گفت: امسال ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار دولتی برای آزاد راه مراغه -هشترود اختصاص یافته است.

۱۷ اسف ۱۳۹۵

۳۰۰۰ کیلومتر آزادراه در راه

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها از امضای ۳۰ هزار میلیارد تومان تفاهمنامه ساخت آزادراه در کشور خبر داد و گفت: با تبدیل این تفاهمنامه‌ها به قرارداد حدود ۳۰۰۰ کیلومتر آزادراه جدید در کشور ساخته می‌شود.

۱۶ اسف ۱۳۹۵

بدهی ۱۵۹۲ میلیارد تومانی وزارت راه به پیمانکاران راههای روستایی

مشاور وزیر راه وشهرسازی در حوزه راه روستایی از بدهی ۱۵۹۲ میلیارد تومانی وزارت راه وشهرسازی به پیمانکاران راههای روستایی خبر داد.

۱۹ بهم ۱۳۹۵

احداث بیش از ۹ هزار کیلومتر راه روستایی در دولت یازدهم

معاون ساخت و توسعه آزاد راههای شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل گفت: از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون بیش از ۹ هزار کیلومتر راه روستایی در کشور احداث شده است.

۳ بهم ۱۳۹۴
میرشفیع :

استفاده از روش جدید میکروسرفیسینگ در مرمت راه‌های روستایی/ مزایای این روش

معاون راه روستایی با بیان اینکه به کارگیری قیرهای امولوسیونی در پروژه‌های راه‌سازی در حال گسترش است گفت: روش‌های جدیدتری مثل میکروسرفیسینگ وجود دارد که دستگاه‌هایش در سطح کشور در حال توسعه است.

۲۷ دی ۱۳۹۴
معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی:

دسترسی ۹۵ درصد جمعیت روستاها به راه روستایی تا پایان دولت یازدهم/ ۷هزار روستا راه آسفالته ندارند

معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تا پایان عمر دولت یازدهم ۹۵ درصد از جمعیت روستایی به راه روستایی آسفالته دسترسی پیدا می‌کنند گفت: در دهه فجر امسال ۳۳۰۰ کیلومتر راه روستایی به ارزش ۷۵۱ میلیارد تومان اجرایی می‌شود.

۲۰ دی ۱۳۹۴

نشست آخوندی با فعالان اقتصادی برگزار شد

وزیر راه و شهرسازی با حضور در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران با فعالان اقتصادی و بخش خصوصی به گفت‌وگو نشست.

۲۰ شهر ۱۳۹۴

علاقمندی اتریش برای مشارکت در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل ایران/ اطلاع رسانی تخلفات جاده‌ای رانندگی از طریق پیامک/ بهره‌برداری از ۴ هزار کیلومتر راه روستایی در دهه فجر

اسقاط ۸ هزار خودروی سنگین فرسوده از چرخه حمل و نقل کشور در ۵ ماه گذشته٬ علاقمندی اتریش برای مشارکت در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل ایران٬ اطلاع رسانی تخلفات جاده‌ای رانندگی از طریق پیامک و بهره‌برداری از ۴ هزار کیلومتر راه روستایی در دهه فجر از خبر های مهم حوزه جاده‌ای در هفته‌ای که گذشت بود.

۲۱ آبا ۱۳۹۳
معاون وزیر راه و شهرسازی:

نحوه تخصیص اعتبار به استان های سردسیر باید تغییر کند

معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی گفت: نحوه تخصیص اعتبار به استان های سردسیر باید تغییر کند تا آنها به موقع بتوانند طرح های خود را اجرایی کنند.

۴ آبا ۱۳۹۳
معاون وزیر راه و شهرسازی:

۵ هزار میلیارد تومان برای احداث ۱۷ هزار کیلومتر راه روستایی تا پایان برنامه پنجم نیاز داریم

معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی از نیاز ۵۰۰۰ میلیارد تومانی برای احداث ۱۷ هزار کیلومتر راه روستایی تا پایان برنامه پنجم توسعه خبر داد و گفت: نمی‌توانم آمار راه‌های غیراستاندارد روستایی را اعلام کنم.

۱۴ شهر ۱۳۹۳

معاون وزیر: امسال اعتبار ملی برای راه روستایی پیش بینی نشده است

معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی گفت: هیچگونه اعتبار ملی برای راه های روستایی کشور در سالجاری پیش بینی نشده است.