۴ خرد ۱۳۹۵

صادرات فله ای عاملی برای ثبت خرمای آبادان بنام کشورهای خارجی

نماینده مردم آبادان در مجلس با بیان اینکه نرخ خرید تضمینی خرما با هزینه های تولید همخوانی ندارد،گفت:صادرات فله ای عاملی برای ثبت خرمای آبادان بنام کشورهای خارجی است .

۱۹ بهم ۱۳۹۴

رئیس کمیته تفحص از مناطق آزاد: انتخاب مدیران در مناطق آزاد سلیقه ای است

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از مناطق آزاد گفت: وظیفه اصلی مناطق ‌آزاد تجاری، جذب سرمایه‌گذاری، تولید و ایجاد اشتغال پایدار است، اما متأسفانه در ۳۰ سال پس از انقلاب صرفاً محلی برای واردات بوده‌اند.

۱۰ بهم ۱۳۹۴
جزئیات تفحص مجلس از مناطق آزاد؛

پایان تفحص مجلس از مناطق آزاد/ این گزارش ناکارآمدی مناطق آزاد را اثبات کرد

رئیس کمیته تفحص از مناطق آزاد از ارائه گزارش تحقیق و تفحص از مناطق آزاد به کمیسیون اقتصاد خبر داد وگفت: مناطق آزاد حیاط خلوت و لقمه چربی برای دولت‌هاست که هیات مدیره‌های سفارشی رامنصوب کنند.

۱۰ آذر ۱۳۹۴
عضو کمیسیون انرژی مجلس

افزایش بهای بنزین با استفاده از کارت جایگاهها وجه قانونی ندارد

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر این‌که افزایش قیمت بنزین در صورت استفاده از کارت سوخت جایگاه دارن کاملا غیر قانونی گفت: دولت نمی تواند سلیقه ای عمل کند.

۵ آذر ۱۳۹۴

الزامات اقتصادی برنامه ششم/ضرورت توجه وی‍ژه به سیاست های اقتصاد مقاومتی

در پی بی‌توجهی دولت‌ها به الزامات برنامه‌های پنج ساله گذشته و همخوانی آن با چشم‌انداز ۲۰ ساله کشور، در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه نمایندگان مجلس شورای اسلامی الزامات اقتصادی این برنامه را گوشزد می‌کنند.

۹ آذر ۱۳۹۳
دهدشتی:

دولت برای کاهش قیمت نفت فکر کرده است/بودجه ۹۴ براساس سیاست های اقتصاد مقاومتی بسته شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه با توجه به کاهش قیمت جهانی نفت در بودجه سال آینده قیمت نفت زیر ۷۰ دلار تعیین خواهد شد، گفت: با توجه به کاهش درآمدهای نفتی باید در مورد اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری و همچنین هزینه کردها تجدیدنظر جدی صورت گیرد.

۸ مهر ۱۳۹۳
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:

ضرورت ایجاد ثبات در قیمت و میزان خوراک پتروشیمی ها

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: برای ایجاد رونق در صنعت پتروشیمی بایستی در زمینه قیمت و میزان خوراک آنها در کشور ثبات وجود داشته باشد.