۱۶ آذر ۱۳۹۴

معاون ربیعی: در قالب طرح طبقه‌بندی مشاغل، حق مزد و حق کار افزایش می‌یابد

هفده‌‌تن گفت: این طرح از حدود یکسال پیش آغاز شده که طرح بسیار ارزشمندی است که متناسب با آن حق مزد و حق کار افزایش خواهد یافت/ کارفرمایان در رابطه با جذب سرمایه گذار نهایت تلاش خود را انجام دهند

۱۷ مهر ۱۳۹۴

اخراج‌های غیرمنصفانه در بازار کار ایران

دستمزدهای پایین و اخراج‌های غیرمنصفانه، بازار کار را در شرایط فوق‌العاده قرار داده تا جایی که معاون وزیر کار می‌گوید رتبه ایران در اخراج و استخدام در بین ۱۴۸ کشور جهان ۱۰۹ و در حقوق و دستمزد ۱۳۸ است.

۱۷ شهر ۱۳۹۴
معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

ساختار جدید طرح طبقه بندی مشاغل به زودی در اختیار دستگاه‌ها قرار می گیرد

معاون وزیر کار با اشاره به روزآمد شدن آیین نامه‌های طرح طبقه بندی مشاغل خاطرنشان کرد: ساختار و بنیان طرح طبقه بندی مشاغل بر اساس سه مدل موفق دنیا تدوین شده که به زودی در اختیار مدیران دستگاه‌های اجرایی کشور قرار خواهد گرفت.

۲۷ خرد ۱۳۹۴
معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

دستورالعمل ممنوعیت قراردادهای کار زیر یک سال فعلا لغو شد

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستورالعمل ممنوعیت قراردادهای کار را که هفته گذشته ابلاغ کرده بود، برای مدتی کان لم یکن اعلام کرد.

۲۵ خرد ۱۳۹۴
هفده تن اعلام کرد

۱۳ دستگاه کشور درگیر مسائل حوادث ناشی از کار هستند

معاون روابط کار وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی گفت : درحوزه روابط کار تغییررویکرد ها برای کمک به رشد اقتصاد ملی است بنابراین باید نگاه حمایتی به نیروی کارتوام با توانمند سازی افراد باشد.

۲۴ مرد ۱۳۹۳

معاون وزیر کار: ۹۰درصد قراردادهای کار موقت شد

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه اکنون بالای ۹۰ درصد قراردادهای کارگری موقت است و علت آن به ساختار کشور برمی‌گردد، گفت: اقتصاد کشور یک اقتصاد کارآفرینی و ارزش آفرینی نیست بلکه اقتصاد کشور رانتی است.