۱۶ خرداد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

۹۲ ایراد کلی در حوزه تولید داخلی کشور از سوی دولت احصا شده است

حسینی: هم‌اکنون ۹۲ ایراد کلی در حوزه تولید داخلی کشور از سوی دولت احصا شده است.اگر قانون رفع موانع تولید که از سوی خود دولت به مجلس ارائه شده اجرا شود، ۵۰درصد مشکلات اشتغال و تولید در کشور رفع خواهد شد.

۱۵ فروردین ۱۳۹۶

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: کالای قاچاق از مناطق آزاد بدون حقوق ورودی وارد کشور می‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه دولت در شعار با قاچاق مبارزه می‌کند، گفت:‌مناطق آزاد به جای صادرات بارنداز واردات و قاچاق شده است.

۱۶ اسفند ۱۳۹۵
دبیر اول کمیسیون اقتصادی مجلس:

۲۲۶۰میلیارد تومان برای معوقات آموزش و پرورش درنظر گرفته شد

دبیر اول کمیسیون اقتصادی مجلس دهم با اشاره به مصوبه هفته گذشته خانه ملت درباره مطالبات و معوقات آموزش‌وپرورش، گفت: دو هزار و ۲۶۰میلیارد تومان اعتبار برای این امر در نظر گرفته شد.

۱۰ اسفند ۱۳۹۵

نمایندگان سهمی از اعتبارات ویژه استانی را به مطالبات و معوقات فرهنگیان اختصاص دادند

نمایندگان مردم در خانه ملت، با اختصاص درصدی از محل اعتبارات ویژه استان‌ها به منظور پرداخت حقوق، مطالبات و معوقات معلمان در همان استان موافقت کردند.

۲۸ بهمن ۱۳۹۵
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

کاهش نرخ سود بانکی محدود به سود سپرده‌ها شده است

عضو هیات‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم متناسب شدن نرخ سود وام‌های بانکی با نرخ تورم گفت: کاهش نرخ سود بانکی، محدود به سود سپرده‌ها شده است.

۲۰ آذر ۱۳۹۵
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

مشکل بازگشت پول نفت به کشور، ارز را گران کرده است

حسینی شاهرودی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: کنترل بازار ارز وظیفه بانک مرکزی است، اما عوامل خارجی هم در این موضوع دخیل هستند و می‎توان گفت جهت گیری این مولفه‌ها به سمتی نبوده است که چشم انداز روشنی از بر طرف شدن مشکلات خارجی ایجاد کند./ دو موضوع کاهش بهای نفت و عدم بازگشت کامل بهای نفت کشور از جمله دلایل کاهش ارز در بازار آزاد است./

۱۸ مهر ۱۳۹۵
رئیس اسبق بانک مرکزی:

استقلال بانک مرکزی به حاشیه رفت

مظاهری، رئیس اسبق بانک مرکزی: نه در طرح مجلس و نه در لایحه دولت برای اصلاح نظام بانکی استقلال بانک مرکزی به شکل جدی مطرح نشده است/ اینکه چرا دولت حاضر نشده است لایحه مربوط به اصلاح نظام بانکی را تقدیم مجلس کند به این علت است که دولت ها نمی خواهند دست و پای خود را ببندند و مایل نیستند دستگاهی مثل مجلس بر آنها نظارت کند.

۴ مهر ۱۳۹۵
نماینده مجلس:

طرح دو فوریتی الزام تصویب FATF در مجلس آماده شد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح دو فوریتی الزام تصویب FATFدر مجلس آماده شده و با بررسی شرایط در هفته آینده تقدیم هیئت رئیسه می‌شود.