۲۱ خرد ۱۳۹۷
مدیرکل دفتر توسعه اجتماعی وزارت ورزش:

مشکلات خانوادگی علت مراجعه ۶۰ درصد زوجین به مراکز مشاوره است

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان ضمن تشریح عملکرد مراکز تخصصی مشاوره ازدواج زیر نظر وزارت ورزش و جوانان، از مراجعه ۲۳ هزار و ۱۱۱ نفر به این مراکز در سال ۹۶ خبر داد.

۲۴ ارد ۱۳۹۷
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر جوانان وزارت ورزش و جوانان:

مشاوره‌های ازدواج و خانواده «بیمه» می‌شوند

دکتر سیدجواد رضوی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به بالا بودن هزینه‌های مشاوره ازدواج و خانواده، در قانون مقدمات استفاده از بیمه‌های پایه و مقدماتی برای این موضوع فراهم شده است.

۸ ارد ۱۳۹۷
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی جوانان:

میانگین زمان انتظار تسهیلات ازدواج ۴۵ تا ۶۰ روز است

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی جوانان وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگوی تفصیلی با فارس، جزئیات وام‌های ازدواج پرداخت شده در سال گذشته، نحوه فعالیت کارگاه‌های آموزشی، کیفیت مراکز مشاوره و برنامه‌های توسعه‌ای در این زمینه را تشریح کرد.

۴ ارد ۱۳۹۷
معاون جوانان وزیر ورزش و جوانان:

به ۹۲ درصد متقاضیان وام ازدواج سال ۹۶ وام پرداخت شده است

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از تحقق ۹۲ درصدی پرداخت «وام ازدواج» به متقاضیان سال گذشته خبر داد.

۲۰ دی ۱۳۹۶
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر امور جوانان:

تا پایان آذرماه ۹۹۸ هزار فقره وام ازدواج پرداخت شده است

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر امور جوانان کشور از پرداخت ۹۹۸ هزار وام ازدواج تا پایان آذرماه سال جاری به زوج‌های جوان در سطح کشور خبر داد.

۲ بهم ۱۳۹۴

نبود ماده‌ای مستقل درباره جوانان در برنامه ششم به معنای نادیده گرفتن آنان نیست

مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: نبود ماده‌ای مستقل درباره جوانان در برنامه ششم توسعه به معنای نادیده گرفتن آنان در برنامه نیست چرا که این موضوع در سند توسعه ذکر خواهد شد.

۱۰ دی ۱۳۹۴

پیگیر افزایش بودجه حوزه جوانان هستیم

مدیر کل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: سعی کردیم با توجه به وضعیت موجود و رویکرد برنامه ششم، پیشنهادات برنامه‌ای خود را ارائه دهیم و پیگیر افزایش بودجه حوزه جوانان وزارت ورزش و جوانان هستیم.

۲۸ آذر ۱۳۹۴
مدیرکل ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان خبر داد

تصویب بخشهایی از پیشنهادات وزارت جوانان در برنامه ششم

مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: رویکرد توانمندسازی جوانان به منظور ارتقای مشارکت نهادمند در سند برنامه ششم که به ستاد تدوین برنامه ارائه شد موردتوجه قرار گرفت. بر اساس این رویکرد قاعدتا باید در بودجه سنواتی، دستگاه‌ها ردیف مستقلی را برای جوانان تخصیص دهند.

۲۴ آذر ۱۳۹۴
مدیرکل ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان:

سند برنامه ششم مبنای سیاست‌های ستاد ملی ساماندهی قرار می‌گیرد

مدیرکل هماهنگی و ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: بر اساس یکی از مصوبات پنجاه و نهمین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان که امروز برگزار شد، لازم است سند برنامه ششم در حوزه جوانان مبنای سیاست‌ها و برنامه‌های پیش روی ستاد ملی ساماندهی امور جوانان قرار گیرد.