۲ خرداد ۱۳۹۶
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

معافیت های گمرکی مناطق آزاد، منجر به افزایش رانت و فساد شده‌است

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با انتقاد از منفی شدن تراز تجاری در مناطق آزاد کشور، گفت: بسیاری از معافیت ها در مناطق آزاد به جای تسهیل صادرات رشد حجم واردات و نابودی تولید داخل را رقم زده است.

۲۰ فروردین ۱۳۹۶
عضوهیئت رییسه کمیسیون صنایع و معادن مطرح کرد؛

لزوم مشارکت حداقل ۵۰ درصدی قطعه‌سازان در قراردادهای جدید

عضوهیئت رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:از سهم ۲۰ درصدی کنونی قطعه سازان داخلی در تولید خودرو ۱۶ درصد مربوط به شیشه و ۴ درصد مربوط به شیشه است.

۲ اسفند ۱۳۹۵
عضو کمیسیون صنایع مجلس مطرح کرد؛

عدم اجرای قانون بخشودگی جرایم وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به عنوان نسخه شفابخش در امور مملکت نام برد و گفت: هنوز به نقطه مورد نظر در اجرای این سیاست‌ها نرسیده‌ایم.

۱۲ بهمن ۱۳۹۵

پاسخ‌ نعمت‌زاده به قراردادهای خودروسازان در کمیسیون صنایع

این عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در حوزه خودرو انتقاداتی به کیفیت، قیمت، میزان تولید داخلی و خارجی خودروهای عرضه شده به بازار خودرویی کشور مطرح بود که این موضوع با حضور محمدرضا نعمت زاده در جلسه امروز کمیسیون به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت.

۱۰ بهمن ۱۳۹۵
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

خودروسازان تراز امنیت مسافران را تامین کنند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه خودروسازان نباید با نگاه اقتصادی و درآمدی به مردم نگاه کنند، گفت:خودروسازان باید امنیت و آرامش مسافران را با تولید خودروهای مناسب تامین کنند.

۲۳ مرداد ۱۳۹۵
در کمیسیون صنایع مجلس بررسی می‌شود؛

حفظ یا حذف کارت‌ بنزین آزاد جایگاهداران در کمیسیون صنایع مجلس بررسی می‌شود

یک عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از حضور وزیر نفت در کمیسیون متبوعش برای بررسی حفظ یا حذف کارت‌خوان‌های جایگاه‌داران بنزین خبر داد.