۳۱ ارد ۱۳۹۷
عضو کمیسیون اقتصادی در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

لایحه کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم مقدمه FATF است/ الحاق به کنواسیون TF مقدمه خودتحریمی است

موسوی لارگانی با تکذیب خبر «موافقت رهبری با FATF» گفت: «در لفافه‌ی صحبت‌های آقایان عراقچی و ظریف این موضوع مطرح بود که ما اگر بخواهیم با اروپا به نتیجه برسیم، باید این لوایح را تصویب کنیم». این لایحه مقدمه ای بر قبول FATF است و FATF هم نوعی خودتحریمی برای ایران است.

۲۰ بهم ۱۳۹۵
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی:

باید دستور مراجع برای اصلاح سریع‌تر قانون بانکداری را پی‌گیری کنیم

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که بانک‌ها باید رسالت بانکداری خودشان را حفظ کنند، گفت: باید دستور مراجع برای اصلاح سریع‌تر قانون بانکداری را پی‌گیری کنیم تا بانکداری داشته باشیم که مبتنی بر دستورات اسلام باشد.

۲۱ خرد ۱۳۹۵

نرخ تورم کاهش یافت اما بانک ها نرخ سود بانکی را کاهش ندادند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نرخ بالای سود بانکی گفت: علی‌رغم کاهش نرخ تورم اما بانک ها هنوز هم نرخ سود بانکی بالا اخذ می‌کنند.

۶ بهم ۱۳۹۴

کلیات برنامه ششم توسعه در کمیسیون اقتصادی مجلس رد شد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه امروز کلیات برنامه ۵ ساله ششم توسعه رد شد.

۵ بهم ۱۳۹۴

اعضای کمیسیون اقتصادی با کلیات برنامه ششم توسعه مخالف هستند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون به این نتیجه رسیدیم که همه اعضا با کلیات برنامه ششم توسعه مخالفت دارند.

۱۳ دی ۱۳۹۳

مجلس نمی‌خواهد بار استیضاح نعمت‌زاده را به دوش بکشد!

به گزارش سرویس صنعت،معدن وتجارت عیارآنلاین،عملکرد وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم در طول یک‌سال و نیم گذشته، تاکنون باعث دریافت دو کارت زرد وی از مجلس شده است. در حال حاضر نیز از برخی محافل خبری، خبری از طرح استیضاح محمدرضا نعمت‌زاده شنیده می‌شود، اما برخی از نمایندگان چنین خبری را تکذیب می‌کنند؛ […]

۱۲ مهر ۱۳۹۳
وزیر جهاد کشاورزی در اصفهان تاکید کرد:

ضرورت امتداد بخشی فرایند تولید و فرآوری محصولات در بخش کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی گفت: امتداد بخشیدن به بخش های کشاورزی به شکلی که تولید کننده، خود توزیع و فراوری کند راه حل بسیاری از مشکلات این بخش است.