۲۸ تیر ۱۳۹۵

تمرکز دستگاه‌ها و نهادهای اجتماعی برای مهار طلاق/آسیب مراجعات دیر هنگام به مراکز مشاوره

بدون شک در فهرست آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی جامعه ایران،طلاق یکی از معضلات اصلی حوزه خانواده محسوب می شود،چالشی که بنا بر اطلاعات و گزارشات منتشر شده،رهبری معظم انقلاب نیز بر لزوم کاهش آن تاکید داشته اند.

۲۴ آذر ۱۳۹۴

توسعه اقتصاد دیجیتالی و ICT از مهم ترین اولویت های برنامه ششم / شرکت های خارجی را بر سر سفره آماده هدایت نکنیم

دبیر شورای عالی فضای مجازی به توجه برنامه ششم به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات(ICT) اشاره کرد و گفت: توسعه اقتصاد دیجیتالی و ICT در این برنامه پیش بینی شده است.

۲۰ آبا ۱۳۹۴

چرخش ۱۸۰ درجه‌ای وزارت ارتباطات در برابر مرکز ملی فضای مجازی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برخلاف تمامی اعتقادات پیشین، جزو اولین افرادی بود که از ساختمان جدید مرکز ملی فضای مجازی واقع در سعادت‌آباد دیدن کرد.

۱۰ آبا ۱۳۹۴

مراحل‌پایانی تدوین سند بازی‌های ‌رایانه‌ای/ کپی‌برداری اکثر بازی‌ها از مدل‌ غربی

دبیر شورای عالی فضای مجازی، علت رشد اقبال عمومی به استفاده از تلگرام را توسعه قارچی این نرم‌افزار و تامین نیازهای کاربران آن دانست و تصریح کرد: علت اینکه تلگرام در ایران گـُل کرد امکاناتی است که برای آن در نظر گرفته شد؛ بنابراین اگر شبکه اجتماعی دیگری قابلیت جدیدی داشته باشد که برای مشترکان ایجاد جاذبه کند، به طور حتم با اقبال عمومی مواجه خواهد شد.

۷ آبا ۱۳۹۴

نگاه اقتصادی فیروزآبادی به شبکه ملی اطلاعات

دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان این که نیازمند تبیین مدل اقتصادی مناسب در حوزه شبکه ملی اطلاعات هستیم گفت: یکی از دلایل توسعه نیافتگی کشور در حوزه شبکه ملی اطلاعات، عدم تعریف مدل اقتصادی مناسب می‌باشد.

۱۰ مهر ۱۳۹۴

مرکز ملی فضای مجازی در سعادت‌آباد ساختمان گرفت

دبیر جدید شورای عالی فضای مجازی در اولین گام اجرایی، ساختمانی جدید در سعادت‌آباد را برای استقرار خود در نظر گرفت و هنوز مشخص نیست که قرار است چه کارهایی در این بخش انجام شود.