۴ مرد ۱۳۹۶
معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان:

وزارت علوم موظف به پذیرش ۷۵ هزار دانشجوی خارجی است

به گزارش عیارآنلاین،  ابوالحسن ریاضی روز چهارشنبه در نهمین گردهمایی دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه ۶ کشوردراصفهان افزود : افزایش پذیرش دانشجوی بین المللی از سیاست های وزارت علوم در عرصه دیپلماسی علمی و بین المللی است و بدین سبب پنج سال آینده در راستای تکمیل برنامه ششم توسعه برای ورود دانشگاه […]

۱۸ تیر ۱۳۹۶

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان: دانشجویان خارجی در ۲۵ دانشگاه بین المللی ایران تحصیل می‌کنند

معاون دانشجویان داخل وزارت علوم از تحصیل دانشجویان غیرایرانی در ۲۵ دانشگاه بین المللی ایران خبر داد.

۴ ارد ۱۳۹۶

تشکیل ستاد اشتغال در سازمان امور دانشجویان وزارت علوم

مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: ستاد اشتغال بین صندوق رفاه وزارت علوم و سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تشکیل شد.

۲ خرد ۱۳۹۵
معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در گفت‌ وگو با قدس بیان کرد

سیاست وزارت‌علوم / هدفگذاری برای جذب ۱۰۰ هزار دانشجوی خارجی

به گزارش عیارآنلاین،آنچه در سیاست‌های اخیر اهمیت یافته، جذب دانشجویان خارجی نیز هست که در حال حاضر ۲۱هزار دانشجوی غیرایرانی در دانشگاه‌های ایران مشغول به تحصیل هستند.  درباره برنامه‌های جدید وزارت علوم در جذب دانشجوی غیرایرانی با دکتر سیدابوالحسن ریاضی معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان، گفت‌و‌گو کرده‌ایم که می‌خوانید.  دانشجویان خارجی بعد از دانش […]

۱۸ بهم ۱۳۹۴
ریاضی خبرداد

تاکید بر تبادل دانشجو در سطوح بین المللی

معاون دانشجویان داخل وزارت علوم گفت: موافقتنامه‌هایی که دولت در سطوح بین‌المللی امضا می‌کند تاکید بر تبادل دانشجو دارد و ما تمامی سعی خود را برای دستیابی به این هدف می کنیم.

۵ بهم ۱۳۹۴
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان تشریح کرد؛

شرایط انتقال دانشجویان ایرانی از خارج به داخل کشور

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان ضمن تشریح شرایط انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور به دانشگاه های داخل اظهار کرد: به دلیل ظرفیت مازاد در مقطع کارشناسی شرایط انتقال در این مقطع آسان تر است.

۷ دی ۱۳۹۴
معاون دانشجویان داخل :

نحوه انتخاب دانشجوی نمونه تغییر کرد/رونمایی از نشان دانشجوی نمونه

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: آیین نامه تقدیر از دانشجویان نمونه بازنگری و اصلاح شده و به تصویب وزیر علوم تحقیقات و فناوری رسیده است.

۲۱ تیر ۱۳۹۴

تلاش وزارت علوم جهت پر کردن صندلی‌های خالی ظرف ۵ سال آینده

تفکرات مبنی بر این بود که حساسیت وزارت علوم برای پرکردن صندلی های خالی دانشگاه‌های غیر دولتی جایگزین کردن دانشجویان خارجی با دانشجویان ایرانی است.

۲۶ خرد ۱۳۹۴
مدیرکل دانشجویان داخل خبر داد:

تقلب در امتحان بیشترین آمار پرونده های کمیته انضباطی

مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان تقلب در امتحان را بیشترین عاملی اعلام کرد که دانشجویان به دلیل آن به کمیته انضباطی ارجاع داده می شوند.