۲۰ آبا ۱۳۹۶
یک فعال اقتصادی:

اعتقاد به تفاوت‌های جنسیتی در نگاه افکار عمومی، مانع از حضور زنان در محیط کسب و کار شده است

مقیمی: این قوانین نیستند که برای فعالیت زنان در حوزه های اقتصادی محدودیت ایجاد کرده اند بلکه اعتقاد به تفاوت های جنسیتی در نگاه افکار عمومی، مانع از حضور زنان در محیط کسب و کار شده است.

۱۴ شهر ۱۳۹۶
عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران:

راهگذر شمال-جنوب بهترین فرصت توسعه حمل و نقل است

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: اکنون ایران به عنوان کشور امین در بین کشورهای منطقه ای راهگذر شمال- جنوب انتخاب شده و دبیرخانه آن نیز در کشورمان مستقر است که می تواند بهترین فرصت برای توسعه حمل و نقلی کشور باشد.

۱۹ مرد ۱۳۹۵

“عضو هیات مدیره اتاق ایران و روسیه: تقویت شریان صادراتی ایران به اروپا”

مقیمی: گرچه کریدور شمال جنوب فرصت های بسیار خوبی برای صادرات ایران ایجاد می کند اما ابزارهای استفاده از این فرصت ها باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرند

۲۳ خرد ۱۳۹۵
عضو اتاق بازرگانی تهران:

اصلاح قیمت راه‌ حل مشکل سوخت است

عضو اتاق بازرگانی تهران، راهکار موجود برای حل مشکل عرضه و مصرف سوخت در کشور را اصلاح قیمت دانست.

۱۷ خرد ۱۳۹۵

بنگاه‌ها نمی‌توانند با نرخ ۲۲ درصدی سود بانکی تولید کنند

عضو هیأت نمایندگان اتاق تهران گفت: هیأت رئیسه اتاق نامه ۱۰ درخواست خود را به معاون اول رئیس‌جمهور و رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی تقدیم کرد که اگر رسیدگی شود، مشکل کسب و کار کشور حل شده و رونق به وجود می‌آید.

۲۶ ارد ۱۳۹۵

اقتصاد مقاومتی نیازمند تغییر در الگوی تولید و مصرف است

«اقتصاد مقاومتی نیازمند تغییر در فرهنگ تولید و الگوی مصرف جامعه است. این بخش از اقتصاد مقاومتی تاکنون آنچنان که شایسته است مورد توجه قرار نگرفته اما اگر فرهنگ کنونی تغییر کند، اقتصاد مقاومتی به سهولت بیشتری امکان اجرایی شدن پیدا می‌کند. »

۱۹ شهر ۱۳۹۴
عضو هیات رئیسه اتاق ایران و روسیه:

مشکلات تجارت با روسیه پابرجاست/ دشواری در نقل و انتقال پول،روادید و پرواز

علی رغم اراده سیاسی مسئولان ارشد ایران و روسیه، هنوز مشکلات سر راه تجارت با روسیه برداشته نشده و مشکل صدور روادید،‌ خط پروازی مستقیم و نقل و انتقال پول پابرجاست.

۱۹ شهر ۱۳۹۴
عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی تهران پاسخ داد

صنایع قابل رقابت و مشترک برای همکاری ایران و اسپانیا کدامند؟

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی تهران ضمن ارزیابی مذاکرات هیات بلندپایه اقتصادی اسپانیا با مسئولان اتاق بازرگانی ایران، گفت: در بخش حمل و نقل و کشتیرانی امکان تعاملات و همکاری های زیادی بین ایران و اسپانیا وجود دارد و به طور کلی می‌توان در صنایع مشابه همکاری‌های جدی با این کشور داشته باشیم.

۴ مرد ۱۳۹۴
عضو هیأت رئیسه اتاق بازرگانی تهران

ارز بلوکه شده صرف واردات مواد اولیه شود نه کالای ساخته شده

عضو هیأت رئیسه اتاق بازرگانی تهران گفت: اگر شرایط بازارهای رقابتی دنیا را در نظر نگیریم، سیلی از کالاهای ساخته شده خارجی روانه بازار ما می‌شود و تولید زیر پای واردات له خواهد شد.

۳۰ دی ۱۳۹۳
رییس کانون زنان بازرگان:

مبارزه با فساد اقتصادی در حد شعار باقی نماند

رییس کانون زنان بازرگان ایران اظهار امیدواری کرد سخنان معاون اول رییس جمهور در خصوص عزم جدی دولت برای مبارزه با فساد اقتصادی در حد شعار باقی نماند.