۱۵ اسف ۱۳۹۶
عضو فراکسیون زنان مجلس:

هرگونه رویکرد تبعیض‌آمیز در ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به زنان اصلاح می‌شود

یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت که به پیشنهاد وی و دستور رییس‌جمهور،‌ هرگونه رویکرد تبعیض‌آمیز در ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به زنان اصلاح می‌شود.

۸ آذر ۱۳۹۶

مدرنیزه کردن کسب‌وکارهای روستایی

دولت پیشنهاد کرده از محل منابع صندوق توسعه ملی ۵/ ۱میلیارد دلار به توسعه روستاها اختصاص پیدا کند. مجلس نیز با این لایحه موافقت کرده است. با این حال اقتصاددانان نگرانند یک‌بار دیگر تجربه پول‌پاشی زیانبار در اقتصاد ایران تکرار شود. در تجربه‌های قبلی، دولت‌ها با این هدف که با تزریق پول می‌شود اشتغال و رشد اقتصادی ایجاد کرد، میلیاردها تومان از منابع کشور را به بخش‌های مختلف تزریق کردند اما در عمل، اهداف مورد نظر محقق نشد.

۱ آذر ۱۳۹۶

استارتاپ‌های روستایی زمینه ایجاد تحول در اقتصاد روستا را دارند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار برای توسعه روستاها از محل صندوق توسعه ملی، گفت: مناطق روستایی می‌توانند بستر شکل‌گیری استار تاپ‌ها را فراهم کنند.

۱۹ آبا ۱۳۹۶

نماینده مجلس : حوزه اقتصاد دانش‌بنیان می‌تواند زمینه خوبی برای حضور بانوان باشد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه قوانین حمایتی یک جانبه از زنان، در بلند مدت مانع مشارکت اقتصادی این بخش از جامعه است تاکید دارد که حوزه اقتصاد دانش بنیان می تواند زمینه خوبی برای حضور بانوان باشد.

۱۸ مهر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

طرح بانکداری اسلامی در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفت

حسینی: بررسی موادی از طرح بانکداری اسلامی در دستور کار جلسه کمیسیون اقتصادی قرار گرفت و مواد ابتدایی این طرح به تصویب رسید.

۷ شهر ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

موضوع نظام ملی نوآوری با حضور کارشناسان بررسی شد

رئیس کمیته اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع نظام ملی نوآوری در نشست کمیته اقتصاد دانش بنیان خبر داد و گفت: اشتغالزایی در بستر نوآوری رشد می کند.