۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
عضو کمیسیون اقتصاد مجلس:

تشکیل وزارت بازرگانی به چالش‌های موجود کشور می‌افزاید

سید فاطمه حسینی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درخصوص طرح تفکیک وزارت­ صنعت، معدن و تجارت گفت: اقدامی که چند سال قبل با توجیهات کارشناسی و استدلال مبتنی بر ضرورت ادغام صورت گرفت، امروز تاکید است که خلاف آن عمل شود.

۱ تیر ۱۳۹۷
عضو فراکسیون زنان:

قوه قضاییه سریع‌تر لایحه منع خشونت علیه زنان را بررسی کند

یک عضو فراکسیون زنان مجلس بر لزوم بررسی هر چه سریعتر لایحه منع خشونت علیه زنان توسط قوه قضاییه و ارائه آن به مجلس تاکید کرد.

۳۰ خرداد ۱۳۹۷
عضو فراکسیون زنان مجلس:

مجلس هفته آینده لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان را بررسی می‌کند

یک عضو فراکسیون زنان مجلس گفت که مجلس هفته آینده وارد بررسی لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان می‌شود.

۲۵ فروردین ۱۳۹۷
عضو فراکسیون زنان:

طرحی در فراکسیون زنان با هدف ارتقاء حضور زنان در حوزه‌های مدیریتی تهیه شده است

عضو فراکسیون زنان با اشاره به لزوم به‌کارگیری زنان در مناصب اجرایی کشور، از تهیه طرحی در فراکسیون زنان با هدف ارتقاء حضور زنان در حوزه‌های مدیریتی خبر داد.

۱۵ اسفند ۱۳۹۶
عضو فراکسیون زنان مجلس:

هرگونه رویکرد تبعیض‌آمیز در ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به زنان اصلاح می‌شود

یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت که به پیشنهاد وی و دستور رییس‌جمهور،‌ هرگونه رویکرد تبعیض‌آمیز در ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به زنان اصلاح می‌شود.

۸ آذر ۱۳۹۶

مدرنیزه کردن کسب‌وکارهای روستایی

دولت پیشنهاد کرده از محل منابع صندوق توسعه ملی ۵/ ۱میلیارد دلار به توسعه روستاها اختصاص پیدا کند. مجلس نیز با این لایحه موافقت کرده است. با این حال اقتصاددانان نگرانند یک‌بار دیگر تجربه پول‌پاشی زیانبار در اقتصاد ایران تکرار شود. در تجربه‌های قبلی، دولت‌ها با این هدف که با تزریق پول می‌شود اشتغال و رشد اقتصادی ایجاد کرد، میلیاردها تومان از منابع کشور را به بخش‌های مختلف تزریق کردند اما در عمل، اهداف مورد نظر محقق نشد.

۱ آذر ۱۳۹۶

استارتاپ‌های روستایی زمینه ایجاد تحول در اقتصاد روستا را دارند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار برای توسعه روستاها از محل صندوق توسعه ملی، گفت: مناطق روستایی می‌توانند بستر شکل‌گیری استار تاپ‌ها را فراهم کنند.

۱۹ آبان ۱۳۹۶

نماینده مجلس : حوزه اقتصاد دانش‌بنیان می‌تواند زمینه خوبی برای حضور بانوان باشد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه قوانین حمایتی یک جانبه از زنان، در بلند مدت مانع مشارکت اقتصادی این بخش از جامعه است تاکید دارد که حوزه اقتصاد دانش بنیان می تواند زمینه خوبی برای حضور بانوان باشد.

۱۸ مهر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

طرح بانکداری اسلامی در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفت

حسینی: بررسی موادی از طرح بانکداری اسلامی در دستور کار جلسه کمیسیون اقتصادی قرار گرفت و مواد ابتدایی این طرح به تصویب رسید.

۷ شهریور ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

موضوع نظام ملی نوآوری با حضور کارشناسان بررسی شد

رئیس کمیته اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع نظام ملی نوآوری در نشست کمیته اقتصاد دانش بنیان خبر داد و گفت: اشتغالزایی در بستر نوآوری رشد می کند.