۲۱ تیر ۱۳۹۴
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدل جدید بازرسی‌ کار در کارگاه‌ها/ افزایش تعامل دولت با شرکای اجتماعی

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در زمینه افزایش ایمنی کارگاه‌ها با مجموعه‌های مختلفی از جمله سازمان نظام مهندسی، تفاهم‌نامه‌ای امضا شده است، گفت: بازرسی در مدل جدید براساس اقدامات پیش‌گیرانه است.

۱۱ تیر ۱۳۹۴
معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد

آغاز نشست‌‌‌های کارشناسی برای تعیین تکلیف قراردادهای زیر یک سال/ آیین نامه برای شفاف‌سازی لغو شد

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز نشست‌های تخصصی و اقدامات کارشناسی با حضور کارفرمایان برای تعیین تکلیف دستورالعمل شماره ۴۰ روابط کار مبنی بر ممنوعیت قراردادهای زیر یک سال خبر داد.

۲۴ خرد ۱۳۹۴
معاونت روابط کار وزارت کار:

قراردادهای ماهانه در کارگاه‌ها ممنوع شد

معاونت روابط کار وزارت کار با اشاره به اینکه آیین‌نامه طرح «خودبازرسی کار» ۳۰ اردیبهشت ماه در روزنامه رسمی منتشر شد، گفت: صیانت از نیروی کار را با ممنوعیت قرارداد ماهیانه در دستور کار داریم.

۱۷ دی ۱۳۹۳
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد

کاهش ۱۰۰۰ میلیارد تومانی هزینه‌ تأمین اجتماعی با اجرای سیستم «خودبازرسی کار»

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به کاهش هزار میلیارد تومانی هزینه‌های تأمین اجتماعی با اجرای طرح سیستم خودبازرسی کار گفت: افسران ایمنی دربنگاه‌های کمتر از ۲۵ نفر نقش بازرسان ایمنی را ایفا می‌کنند.

۱ آبا ۱۳۹۳
اجلاس سه جانبه روابط کار در شیراز

معاون وزیر کار مطرح کرد: کارایی نداشتن برخی بنگاه‌های تولیدی در کشور

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بیش از ۹۰ درصد بنگاه‌های تولیدی کشور بنگاه‌های کوچک و متوسط هستند که برخی از آنها به دلیل عدم دانش‌بنیان بودن کارآیی نداشته و برای تقویت آنها باید برنامه‌ریزی علمی صورت گیرد.