۱ تیر ۱۳۹۷

صفر تا صد طرح اصلاح قانون نظام بانکداری

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلات بانک مرکزی عدم اختیار و اقتدار کافی است که با به روز شدن قانون این ضعف ها جبران می شود.

۲۰ فرو ۱۳۹۶

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش دیشب اعلام شد

حسینی، مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش: آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش برای جذب ۱۰ هزار نیروی انسانی در آبان پارسال در ۵۳ شهرستان برگزار شد و ۲۳۳ هزار و ۴۲۱ داوطلب نیز برای شرکت در این آزمون استخدامی با یکدیگر رقابت کردند. از مجموع ۱۰ هزار و ۶۰۰ مجوز استخدامی، هفت هزار و ۵۰۰ نفر امتیاز لازم را کسب کردند و پس از طی مرحله مصاحبه و گزینش به عنوان پذیرفته شده نهایی معرفی شدند اما تعدادی از ظرفیت‌ها خالی ماند. نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش امشب اعلام خواهد شد.

۳۰ آذر ۱۳۹۵

اخذ تعهد ۱۰ ساله از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی

حسینی، مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش: پذیرفته‌شدگان نهایی مکلفند؛ تعهد کتبی مبنی بر ۱۰ سال خدمت در محل جغرافیایی مورد تقاضا به آموزش‌وپرورش بسپارند.

۱۳ آذر ۱۳۹۵

نیاز یک‌ماه سازمان سنجش برای اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی

حسینی، مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش: مطابق سنوات گذشته سازمان سنجش آموزش کشور یکماه زمان نیاز دارد تا اسامی پذیرفته شدگان اولیه را مطابق قانون ۳ برابر ظرفیت را برای مصاحبه اعلام کند. پذیرفته شدگان نهایی قطعاً باید یکسال دوره آموزشی را سپری کنند و باید منتظر باشیم که چه زمانی سازمان سنجش آموزش کشور نتیجه این آزمون را به آموزش و پرورش اعلام می‌کند.

۱۲ آذر ۱۳۹۵

احکام حدود ۵ هزار پذیرفته آزمون استخدامی سال گذشته صادر شد

حسینی، مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش: احکام استخدامی حدود ۵ هزار پذیرفته شده آزمون سال گذشته صادر و حقوق این افراد از مهر امسال جاری شد. فقط ۳ درصد از این افراد که در آزمون پایان دوره آموزشی قبول نشدند، شرایط لازم را کسب نکردند و احکام آنها صادر نشد.

۱۷ مهر ۱۳۹۵
مدیرکل اداری آموزش و پرورش:

سابقه ۴۸ درصد نیروهای آموزش و پرورش بالای ۲۴ سال است

حسینی، مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش: رتبه بندی شامل ۱۳ هزار نیروی قراردادی و ۶۶ هزار نیروی خدماتی نمی‌شود./ فردی که از تاریخ اول مهر ۹۴ به رتبه عالی ارتقا پیدا می‌کرد، ۵۰ درصد افزایش حق شغل داشت. رتبه بندی شامل حدود ۹۰۰ هزار نفر در آموزش و پرورش شد./ ۴۸ درصد معلمان بالای ۲۴ سال سابقه دارند./ حقوق معلمان بر اساس آن چیزی که در احکام کارگزینی آنها وجود دارد، جزء ۳ و یا ۴ دستگاهی است که حقوق بالا دریافت می‌کنند.

۵ شهر ۱۳۹۵
معاون اداری آموزش و پرورش:

استخدام ها در آموزش و پرورش پیمانی است

حسینی، مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش: رویکرد دولت بر اساس مجوزهایی که به دستگاه‌هایی اجرایی می‌دهد، پیمانی بودن است./ در سال گذشته آموزش و پرورش پنج هزار ردیف استخدامی دریافت کرد که تمامی آنها را مجوز پیمانی داد./ فرقی بین نیروی رسمی و پیمانی وجود ندارد.

۶ ارد ۱۳۹۵

جزئیات رتبه‌بندی معلمان/ معلمان کمتر از ۶ سال سابقه مشمول رتبه‌بندی نمی‌شوند

حسینی، مدیر کل امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش: رای رسیدن به رتبه پایه، ۶ سال؛ رتبه ارشد، ۱۲ سال؛ رتبه خبره، ۱۸ سال و رتبه عالی، ۲۴ سال سابقه تجربی نیاز است و پس از آن باید ضوابط مربوط به رتبه بندی مطابق بخشنامه سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز شامل این افراد شود.

۱۸ بهم ۱۳۹۴

پرداخت فوق‌العاده‌ویژه به پرسنل آموزش وپرورش

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از تلاش برای برقراری فوق‌العاده ویژه پرسنل آموزش و پرورش در ماه پایانی سال خبر داد.

۱۲ مرد ۱۳۹۴

آموزش و پرورش در چه رشته هایی نیرو جذب میکند؟

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به “در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در ۵۶ رشته مختلف جذب نیرو داریم” گفت: در شهر تهران صرفاً نیروی مرد جذب می‌شود.

۲۷ مهر ۱۳۹۳
معاون بنیاد نخبگان خبر داد:

ارائه آمار خروج از نخبگان تا ابتدای زمستان

معاون فرهنگی در امور نخبگان گفت: دور سوم آمار خروج نخبگان تا ابتدای زمستان مشخص می‌شود.