۲۵ مرد ۱۳۹۴

لزوم حضور دولت و بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری حوزه علم و فناوری

دکتر سپهر قاضی نوری استفاده از سیاست‌های دو مکتب نئوکلاسیک و تکاملی را در کنار هم و در یک برنامه حساب شده اقتصادی شدنی و نتایج و دلالت‌های سیاستی هر دو مکتب را همگرا دانست.

۱ بهم ۱۳۹۳
معاون سیاست‌گذاری معاونت علمی ریاست جمهوری:

هیچ کشوری با حمایت بی‌قید و شرط از تحقیقات بنیادی پیشرفت نکرده است

معاون سیاست‌گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان این‌که در بررسی درخواست بودجه، اولویت با طرح‌های کاربردی اظهار داشت: حمایت بی‌قید و شرط از تحقیقات بنیادی، الگویی منسوخ شده است.

۷ دی ۱۳۹۳
به سردبیری دو استاد ایرانی

ویژه‌نامه «توسعه علم و فناوری در ایران» در یکی از مهمترین مجلات علمی بین‌المللی منتشر شد

ویژه نامه «توسعه علم و فناوری در ایران» به سردبیری معاون سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و یک استاد ایرانی مقیم آمریکا در یکی از معتبرترین مجلات علمی بین المللی منتشر می‌شود.

۵ آذر ۱۳۹۳

قاضی‌نوری: چشم‌انداز معاونت علمی «شکل‌گیری نظام جامع ارزیابی علم، فناوری و نوآوری» است

معاون سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: چشم انداز ما در معاونت علمی و فناوری این است که نظام جامع ارزیابی علم، فناوری و نوآوری شکل گیرد.

۷ آبا ۱۳۹۳

دکتر قاضی‌نوری: نوبت حمایت جدی از شرکت‌ها و صنایع بزرگ کشور فرارسیده است

معاون سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توسعه فناوری در صنایع بزرگ کشور را اولویت و راهبرد جدید این معاونت اعلام کرد.

۳۰ مهر ۱۳۹۳
دکتر قاضی نوری در همایش پیمایش نوآوری:

رشد صنعت و اقتصاد در فضای خاکستری بین رقابت و حمایت محقق می‌شود

معاون سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری گفت: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تلاش در جهت ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز صنایع با ارزش افزوده بالا را یک رسالت راهبردی برای خود قرار داده است.

۷ مهر ۱۳۹۳

پیشران علم و فناوری در کشور باید صنایع بزرگ باشند

معاون سیاست‌گذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تور علمی و کارگاه دیپلماسی علم و فناوری گفت: اولویت معاونت علمی تقسیم کار، هم افزایی و هماهنگی میان نظامهای مختلف برای تحقق اقتصاد دانش بنیان است.