۲۸ دی ۱۳۹۵
ستاری تاکید کرد؛

توسعه همکاری‌های فناورانه ایران با سریلانکا و شبه قاره هند

معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: همکاری ایران با کشورهای سریلانکا و شبه قاره هند برای ایران از اهمیت بالایی برخوردار است و امیدوار هستیم همکاری‌های مشترک بین دو کشور افزایش یابد.

۲۸ دی ۱۳۹۵

ستاری: اعطای وام به شرکت‌های دانش‌بنیان «خیانت» است

معاون علمی‌وفناوری رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه من همواره به اقتصاد نفتی می‌تازم، گفت: ما در تلاش هستیم تا به جوانان بیاموزیم که به جای نگاه کردن به شغل‌های دولتی، «کارآفرین» باشند.

۲۸ دی ۱۳۹۵

ستاری: مهمترین دستاورد برجام ایجاد فضای همکاری بین‌المللی است

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: مهمترین دستاورد برجام ایجاد فضای همکاری بین المللی است که باعث ایجاد شغل و جذب سرمایه گذاری می شود.

۲۸ دی ۱۳۹۵
ستاری خبر داد؛

ارائه ۸۰ نوع خدمت در قالب قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور از ارائه ۸۰ نوع خدمت به شرکت‌های دانش‌بنیان در قالب قانون حمایت از این شرکت‌ها خبر داد.

۲۵ دی ۱۳۹۵

گسترش همکاری‌های معاونت علمی ریاست‌جمهوری با آستان قدس رضوی در راستای توسعه و تقویت فرهنگ‌سازی در عرصه اقتصاد دانش‌بنیان

به منظور توسعه و تقویت تعاملات علمی و پژوهشی و فرهنگ‌سازی در عرصه اقتصاد دانش‌بنیان، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و آستان قدس رضوی به امضاء رسید.

۲۵ دی ۱۳۹۵

ستاری: سرمایه‌گذاری خارجی در دانش‌بنیان‌ها نظر دولت نبود

معاون علمی رئیس‌جمهور که سرمایه‌گذاریهای خارجی در شرکتهای دانش‌بنیان را امری ضروری می‌داند، درباره مصوبه اخیر مجلس در راستای بررسی لایحه برنامه ششم توسعه و ورود به این مقوله گفت: مشارکت شرکتهای خارجی در تأسیس شرکتهای دانش‌بنیان پیشنهاد دولت نبود.

۲۵ دی ۱۳۹۵

ستاری: شکوفایی اقتصاد دانش‌بنیان استان‌ها در پارک‌های علم و فناوری محقق می‌شود

به گزارش عیارآنلاین، سورنا ستاری ،  معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری خراسان ‎رضوی با بیان اینکه  نطفه اقتصاد دانش‌بنیان استان‌ها در پارک‌های علم و فناوری بسته می‌شود، اظهار کرد: رویکرد سرمایه‌گذاران درحال تغییر به سمت ایجاد اقتصاد دانش‌بنیان است و یکی از […]

۲۲ دی ۱۳۹۵
معاون علمی رئیس‌جمهوری:

قیمت گوشت باید در تمام کشور مانند تلفن همراه یکسان باشد

معاون علمی ریاست جمهوری گفت: شرکتهای فناوری می‌توانند در حوزه فروش اینترنتی حوزه دام نیز حضور یابند به طوری که قیمت و کیفیت گوشت باید در تمام نقاط شهر و حتی کشور مانند گوشی تلفن همراه یکسان باشد.

۲۱ دی ۱۳۹۵

ستاری از حمایت دولت از استارتاپ‌های دانشگاهی خبر داد

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: شرکت‌های دانش بنیان ۳۰ هزار میلیارد تومان در سال فروش دارند و من امیدوارم اعتبار نیم درصدی از کل بودجه عمومی کشور در سال ۹۶ برای ارائه خدمات بهتر به این معاونت اختصاص یابد.

۱۹ دی ۱۳۹۵
ستاری در پیام به ایران ساخت مطرح کرد؛

آنقدر مقاله داریم که تا سال‌های سال بخواهیم محصول‌شان کنیم

معاون علمی وفناوری به مناسبت برگزاری جشنواره ملی فرهنگی و هنری «ایران ساخت»پیامی صادر و اعلام کرد: آنقدر مقاله داریم که سال های سال، بخواهیم محصول شان کنیم فقط باید بخواهیم.

۱۸ دی ۱۳۹۵

نماینده مجلس: ایجاد شرکت‌های «دانش‌بنیان» با مشارکت خارجی‌ها در راستای سیاست‌های ابلاغی بود

دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از راهکارهای تحقق سیاستهای ابلاغی در حوزه دانش‌بنیان، ، مشارکت شرکتهای فن‌آور در تأسیس شرکتهای دانش‌بنیان بود.

۷ دی ۱۳۹۵

ستاری: سرمایه‌گذاری جسورانه دارای فرهنگی کهن و ریشه‌دار در اقتصاد کشور است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: فرهنگ سرمایه‌گذاری خطرپذیر یا جسورانه، دارای ریشه‌های عمیقی در فرهنگ اقتصادی کشورمان است .

۳۰ آذر ۱۳۹۵

ستاری: علوم انسانی پایه و اساس اقتصاد دانش‌بنیان است

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور گفت: اقتصاد دانش‌بنیان به دنبال تحول ساختار سنتی پیشین بر پایه خلاقیت و نوآوری نیروی انسانی جوان است.

۲۹ آذر ۱۳۹۵

ستاری: باید زیست بوم دانش بنیان و کارآفرینی در کشور بیش از این توسعه پیدا کند

معاون علمی و فناوری گفت: در بسته ای حمایتی دانشجویان دکتری با انجام ۱۲ فعالیت می‌توانند سالانه ۶۰ میلیون تومان از بنیاد ملی نخبگان تسهیلات دریافت کنند.

۲۳ آذر ۱۳۹۵

ستاری: معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری قراردادی با کشورهای خارجی منعقد نکرده است

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با اشاره به فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان در ایران گفت: معاونت علمی قراردادی با کشورهای خارجی منعقد نکرده است.