۲۵ مهر ۱۳۹۶

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری: ایجاد نهادهای قیمت‌گذار حوزه تامین‌مالی شرکت‌های دانش‌بنیان ضروری است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: با توجه به رشد روزافزون شرکت‌های دانش بنیان مشکل اصلی ما نبود نهادهای خصوصی اعتبارسنجی در کشور است.

۱۸ مهر ۱۳۹۶

ستاری: ایجاد زیست بوم کسب و کار نیازمند همکاری اتاق ایران است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: دولت برای تعریف و ایجاد زیست بوم کسب و کار درحوزه دانش بنیان در کشور نیازمند همکاری اتاق ایران بعنوان نماینده بخش خصوصی است.

۱۸ مهر ۱۳۹۶

ستاری: شرکت‌های دانش‌بنیان تنها برای بخش خصوصی تعریف شده است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در جمع فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی ایران با تاکید بر اینکه، قانون شرکت های دانش بنیان از قوانین مدرن کشور است، گفت: شرکت های دانش بنیان تنها برای فعالیت بخش خصوصی تعریف شده است

۱۵ مهر ۱۳۹۶

ستاری: تجاری سازی بخش فضا و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان مرتبط اولویت معاونت علمی است

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اهمیت ارائه سرویس های مختلف در زمینه فضا گفت: تجاری سازی این بخش و توسعه شرکت های دانش بنیان مرتبط اولویت ما است.

۳ مهر ۱۳۹۶

ستاری: شبکه نوآوری در کشور راه‌اندازی می‌شود

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور از راه‌اندازی شبکه نوآوری در کشور خبر داد و افزود: با راه‌اندازی این شبکه امکان تبادل اطلاعات فراهم می‌شود.

۲۶ شهریور ۱۳۹۶

دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی منصوب شد

به گزارش عیارآنلاین، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی  در حکمی مهدی فقیهی را به عنوان «دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی» منصوب کرد.  متن حکم وی به شرح زیر است: » با توجه به ضرورت سازماندهی و ارتقای پژوهش […]

۲۵ شهریور ۱۳۹۶

ستاری: شرکت‌های دانش‌بنیان در تجاری‌سازی فناوری‌های صنعت هوایی نقش کلیدی دارند

معاون علمی فناوری رئیس جمهوری از نقش کلیدی شرکت های دانش بنیان در تجاری سازی فناوری های صنعت هوایی خبر داد.

۱۹ شهریور ۱۳۹۶

امضای سند ۱۰ ساله برای همکاری‌های علمی و فناوری کشورهای مسلمان در اجلاس سران کشورهای اسلامی

معاون علمی و فناوری رییس جمهور، صادرات محصولات شرکت‌های دانش بنیان کشورمان به کشورهای اسلامی را یکی از اهداف حضور در نخستین اجلاس سران کشورهای اسلامی در حوزه علم و فناوری بیان کرد.

۱۴ شهریور ۱۳۹۶

ستاری: هر وقت دلم می‌گیرد به شرکت‌های دانش‌بنیان می‌روم

معاون عملی و فناوری ریاست جمهوری گفت: شرکت های دانش بنیان باعث افتخار کشور هستند به طوری که هر وقت دلم می گیرد به پارک فناوری پردیس می آیم و از این شرکت ها بازدید می کنم.

۱۴ شهریور ۱۳۹۶

ستاری: دانشگاهی که تمام مخارج خود را از دولت دریافت می‌کند، به درد همان دولت می‌خورد

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، تلفیق اعتماد به نفس و توانمندی در ایجاد خلاقیت و نوآوری را پایه و اساس اقتصاد دانش بنیان دانست.

۱۴ شهریور ۱۳۹۶

ستاری: فروش محصولات دانش‌بنیان در سال ۹۵ به ۴۰ هزار میلیارد تومان رسیده است

پردیس- معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: پیش بینی ما این است که فروش محصولات دانش بنیان در سال ۹۵ به ۴۰ هزار میلیارد تومان می رسد.

۱۴ شهریور ۱۳۹۶
میراث یازدهم(11)؛ ساخت ایران

بررسی عملکرد معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در دولت یازدهم

پرونده «میراث یازدهم» به بررسی عملکرد مسئولین دولت یازدهم اختصاص دارد. در یازدهمین گزارش از این پرونده با عنوان «ساخت ایران»، عملکرد سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در دولت یازدهم مورد بررسی قرار گرفته است.

۱۳ شهریور ۱۳۹۶

ستاری: طرح شهاب می‌تواند یکی از روش‌های مناسب برای شناسایی استعدادهای درخشان باشد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از دفتر دانشگاه علمی کاربری رعد گفت: معاونت علمی آمادگی هرگونه حمایت مادی و معنوی را برای تاسیس بنیاد زنده یاد پروفسور مریم میرزاخانی دارد.

۹ شهریور ۱۳۹۶

ستاری: امیدوارم شرکت‌های پژوهشگاه رویان بین المللی شوند

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در خصوص شرکت های پژوهشگاه رویان گفت: امیدوارم شرکت های این پژوهشگاه تبدیل به شرکت های بین المللی شود.

۸ شهریور ۱۳۹۶

ستاری: ۳ هزار و ۱۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعال هستند

سورنا ستاری در نشست با اصحاب رسانه استان یادآور شد: ۳ هزار و ۱۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعال هستند. سال گذشته با ۱۸ درصد رشد در تولید مقالات علمی، بالاترین رشد را در میان کشورهای جهان داشتیم.