۱۸ آذر ۱۳۹۶

رئیس بنیاد علمی اکو با معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری دیدار کرد

رئیس بنیاد علمی اکو با معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری دیدار و گفتگو کرد.

۱۳ آذر ۱۳۹۶

ستاری: یکی از بحث‌های مهمی که اکوسیستم کارآفرینی ایران در آن ضعف دارد نبود سرمایه‌گذاری جسورانه (VC) است

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نشست صندوق‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر گفت: یکی از بحث‌های مهمی که اکوسیستم کارآفرینی ایران در آن ضعف دارد نبود سرمایه‌گذاری جسورانه (VC) است. ما باید به این برسیم که با وام دادن به استارتاپ ها خیانت به آنهاست.

۱۳ آذر ۱۳۹۶

ستاری: حمایت از استارتاپ‌های بزرگ بهترین و موثرترین پلت‌فرم جذب دانشجویان ایرانی خارج ازکشور در چند سال اخیر بوده است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری معتقد است که توسعه و حمایت از استارتاپ های بزرگ و موفق، بهترین و موثرترین پلت‌فرم جذب دانشجویان ایرانی خارج از کشور در چند سال اخیر بوده است.

۱۳ آذر ۱۳۹۶

ستاری: اتصال آموزش به اقتصاد یکی از مهم ترین محورهای تلاش دولت در زمینه توسعه علم و فناوری است

به گزارش عیارآنلاین، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در دیدار با هیات عمانی، با اشاره به روابط ایران و عمان از دیرباز، گفت: روابط بین ایران و عمان سابقه طولانی دارد و در سه سال اخیر نیز ملاقات های زیادی بین مسوولان دو کشور صورت گرفته است. وی افزود: این ارتباطات بین […]

۱۲ آذر ۱۳۹۶

ستاری: مرجعیت جهان اسلام به‌واسطه علم و دانش میسر می‌شود

ستاری گفت: بی‌شک قدرت، عزت و مرجعیت جهان اسلام به‌واسطه علم و دانش میسر خواهد بود.

۱۲ آذر ۱۳۹۶

ستاری:جایزه مصطفی (ص) تجربه جدیدی در حوزه وقف علمی است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اظهار کرد: جایزه مصطفی (ص) در واقع یک تجربه جدید در حوزه وقف علمی است و رئیس جمهوری نیز تاکید دارد که این جایزه از طریق وقف علمی پیش رود.

۱۲ آذر ۱۳۹۶

ستاری:جهان اسلام سرشار از جوانانی است که بهره مندی از علم نافع را بلدند

معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: جهان اسلام اکنون از حضور جوانان پرشماری سود می برد که به فردای روشن می اندیشند، پر از ایده و سرشار از خلاقیت هستند، کارآفرینی را خوب می شناسند و بهره مندی از علم نافع را بلد هستند.

۳۰ آبان ۱۳۹۶

تاکید وزیر علوم بر استفاده از ظرفیت نخبگان داخل و خارج کشور

وزیرعلوم در نشست هم اندیشی با معاون علمی رئیس جمهوری، بر ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان کشور، اعم از نخبگان فعال در داخل یا خارج از کشور، در مجموعه های آموزشی، پژوهشی و فناورانه تاکید کرد.

۳۰ آبان ۱۳۹۶

ستاری: ایجاد تغییرات اساسی در نظام آموزشی کشور ضرورت دارد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری معتقد است که آینده ایران را توسعه فناوری های هوشمند و استفاده از تفکر و ایده های جوانان می سازد.

۲۲ آبان ۱۳۹۶

اپلیکیشن سامانه شناسایی و ردیابی دام زنده (اسب) با حضور ستاری و رئیس سازمان دامپزشکی کشور رونمایی شد

برنامه کاربردی تحت سیستم اندروید برای سامانه شناسایی و ردیابی دام زنده (اسب) با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس سازمان دامپزشکی کشور رونمایی شد.

۲۲ آبان ۱۳۹۶

ستاری : دانشگاه‌ها نباید متکی به شهریه باشند

به گزارش عیارآنلاین، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری صبح امروزبه همراه غلامرضا تاجگردون نماینده محترم مجلس شورای اسلامی به گچساران سفر کرد و پس ازحضور درگلزار شهدای این شهرو ادای احترام به مقام شامخ شهدا در جلسه‌ای با حضور دانشگاهیان، مسوولان نفت و نخبگان صنعتی استان کهگیلویه و بویر احمد و شهرستان […]

۲۲ آبان ۱۳۹۶

ستاری: بیش از ۹۰ درصد از سه هزار و ۳۰۰ شرکت دانش‌بنیان در کشور در دولت یازدهم ایجادشده است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: سه هزار و ۳۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد که بیش از ۹۰ درصد آنها در دولت یازدهم ایجاد شده است.

۲۲ آبان ۱۳۹۶

در دیدار وزیر علوم آفریقای‌جنوبی با معاون علمی رئیس‌جمهور بر ضرورت توسعه همکاری‌های علمی و فناوری ایران و آفریقای‌جنوبی تأکید شد

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور با وزیر علوم و فناوری آفریقای جنوبی دیدار کرد و در این دیدار بر گسترش همکاری‌های علمی و فناوری دو کشور تاکید شد.

۲۰ آبان ۱۳۹۶

ستاری: در حوزه کسب و کارهای نو در دنیا در رتبه ۷۵ هستیم

معاون علمی و فناوری رییس جمهور می‌گوید جایگاه‌ کشورمان در حوزه کسب و کارهای نوین در دنیا از ۱۲۱ به ۷۵ رسیده است. کته مهم این است که در تمام معیارهای علمی و فناوری حرفی برای گفتن داریم یعنی در دنیا در حوزه کیفیت نیروی انسانی رتبه دوم را به دست آورده‌ایم.

۲۰ آبان ۱۳۹۶

ستاری: محیط کسب‌وکار برای فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان دیجیتال باید بهبود یابد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به ایجاد محیط کسب و کار مناسب برای بهبود فعالیت شرکت های دانش بنیان گفت: توسعه و گسترش این محیط، از حمایت هالی مالی مهم تر است.