۸ اسفند ۱۳۹۵

طرح تعطیلات زمستانه آموزش و پرورش در مجلس

خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی: طرح تغییر زمان آغاز مدارس از فصل پائیز به فصل تابستان طرحی است که از سوی مسئولین آموزش و پرورش و برخی از نهادهایی اجرایی کشور ارائه شده است. این طرح در صورت تایید مجلس در کلانشهرهایی چون تهران، اصفهان، شیراز، البرز و تبریز اجرایی می شود.

۴ اسفند ۱۳۹۵
نماینده مجلس:

مشکل بدهی سازمان‌های بیمه‌گر به وزارت بهداشت با گروکشی حل نمی‌شود

خدادادی، رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه مشکل بدهی بیمه‌ها به مراکز درمانی توسط مجلس قابل حل نیست: مجلس نمی‌تواند دراین زمینه اقدام خاصی انجام دهد.

۳ اسفند ۱۳۹۵
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:

مجلس توان حل مشکل بیمه‌ها و مراکز درمانی را ندارد/ بدهی ۱۳۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تأمین اجتماعی

خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تأکید بر اینکه مجلس توان حل مشکل بیمه‌ها و مراکز درمانی را ندارد: اختلاف میان وزارتخانه‌های بهداشت و رفاه نباید روند درمانی بیماران را دچار مشکل کند.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵
نماینده مجلس:

ادغام بیمه سلامت در وزارت بهداشت گامی برای ارتقای سلامت است

خدادادی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادغام بیمه سلامت در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را گامی مهم به منظور تامین سلامت بیماران دانست.

۱ دی ۱۳۹۵

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: اعتیاد دلیل عمده طلاق‌ها است

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه تلاش دستگاه ها باید در جهت توقف آمار طلاق باشد نه کاهش، اعتیاد را عمده عامل طلاق دانست.

۲۲ آذر ۱۳۹۵
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس خبرداد؛

هر ساعت ۱۹طلاق در کشور

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از وقوع ۱۹ طلاق در هر ساعت خبر داد.

۲۱ آذر ۱۳۹۵
۱۱ سال گذشت؛

قانون تسهیل ازدواج جوانان همچنان در پیچ و خم اجرا

نمایندگان مردم در خانه ملت، با تاکید بر پیگیری علت اجرایی نشدن قانون تسهیل ازدواج جوانان از تلاش برای احیای صندوق اندوخته ازدواج جوانان خبر دادند.

۱۳ آذر ۱۳۹۵
رییس فراکسیون اجتماعی مجلس:

طرح تجمیع بیمه‌ها عقلانی نیست

خدادادی، رییس فراکسیون اجتماعی مجلس: پیشنهاد دهندگان و مدافعان طرح تجمیع بیمه‌ها تجربه کار بیمه‌ای ندارند و بدون درنظر گرفتن عواقب تجمیع بیمه‌ها نمی‌توان این طرح را در کشور اجرا کرد.

۲۸ آبان ۱۳۹۵

آسیب های تصمیم عجولانه ادغام وزارت سلامت و رفاه بر «سلامت» مردم

یادداشت// پیشنهاد تشکیل وزارت «سلامت و رفاه» در ساختار معیوب «نظام سلامت» کشور، تنها مشکلات سلامت مردم را تشدید خواهد کرد.

۲۶ آبان ۱۳۹۵
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:

پیشنهاد تشکیل وزارت سلامت و رفاه عجولانه است

خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: پیشنهاد تشکیل وزارت سلامت و رفاه در کمیسیون تلفیق غیرکارشناسی و به نفع وزارتخانه های بهداشت و رفاه نیست.

۲۳ مهر ۱۳۹۵

پیگیری اجرای قانون تسهیل ازدواج توسط مجلس

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از اجرای ناقص قانون تسهیل ازدواج انتقاد کرد و از ارسال نامه به رییس جمهور برای پیگیری علت اجرای نشدن قانون خبر داد.