۴ دی ۱۳۹۶

مدیرعامل سابق سایپا: شرکت‌های خارجی در قراردادهای تولید خودرو دانش فنی را منتقل نمی‌کنند

دولت پیشنهاد تعرفه خودروهای وارداتی را به هیات دولت برده و اگر هیات دولت بخواهد تعرفه‌ها را افزایش دهد، به تبع آن قیمت‌ها از وضعیت موجود نیز بیشتر شده و روند افزایشی خواهد داشت

۸ شهر ۱۳۹۵

مدنی، مشاور وزیر صنعت در حوزه خودرو: «برنامه افزایش ساخت داخل»، «صادرات» و «رقم تولید» در قرارداد گذشته رنو اجرایی نشد

مشاور خودرویی نعمت‌زاده با اعلام “خودروسازیم ولی درحد ژاپن ۵۰سال پیش”، گفت: در اجرای قراردادها ضعیفیم فرانسوی‌ها هم فهمیدند و فرانسه تا مجبور نباشد فناوری نمی‌دهد. مدنی از وام ۱۳هزار میلیاردی و ورود ۶میلیون از قیمت پراید به جیب بانک و دولت هم گفت.

۱۰ اسف ۱۳۹۴

لزوم گسترش فروش لیزینگی خودرو با همکاری بانک ها و خودروسازان

مدیرعامل سابق شرکت سایپا گفت: معاملات کد به کد در سهام سایپا باعث اصلاح ساختار مالی این شرکت شده است.

۲۹ آذر ۱۳۹۴
در گفت‌وگویی با مشاوران وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح شد

شرکای قدیمی، همکار دو خودروساز ایرانی

مذاکره با خودروسازان بزرگ خارجی با اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌ها به روزهای پایانی خود نزدیک شده و وارد فاز تازه‌تری می‌شود به‌طوری‌که پس از کش‌وقوس‌های فراوان خودروسازان ایرانی ترجیح دادند شریک‌های سنتی و قدیمی خود را به‌عنوان همکاران اصلی خود انتخاب کنند.

۱۸ خرد ۱۳۹۴
شانزدهمین بسته خبری صنعت:

شفافیت؛ یک ‌راه‌حل ساده

شانزدهمین بسته خبری صنعت به بررسی اوضاع مبهم پرداخت یارانه به تولید، وضعیت تجاری دوماهه گذشته، واردات و صادرات کالاهای اساسی، پیامدهای منفی تعرفه ترجیحی با ترکیه، حاشیه های معارفه مدیرعامل جدید سایپا، همایش معدنی و اخبار کوتاه هفته گذشته می‌پردازد.

۱۰ خرد ۱۳۹۴
مدیرعامل سابق سایپا:

برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن نکنیم/ پاسخ منفی خودروسازان خارجی به تولید در ایران

مدیر عامل سابق سایپا با بیان این که نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم، از پاسخ منفی خودروسازان خارجی برای تولید در ایران خبرداد.

۸ آذر ۱۳۹۳

جدیدترین خبرهای نعمت‌زاده از تجارت ایران و روسیه

وزیر صنعت، معدن و تجارت آخرین خبرها از توافقات تجاری ایران و روسیه را تشریح کرد و گفت: ایران و جمهوری آذربایجان برای ایجاد یک شرکت داروسازی توافق کرده‌اند.

۲۸ مهر ۱۳۹۳

اصلاح قراردادهای رنو با ایران کلید خورد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با تشریح جزئیات مذاکره با رنو، از سهم ۵ درصدی چینی‌ها در مشارکت با این گروه خودروسازی، نحوه تولید محصولات رنو در ایران خودرو و سایپا، امکان دریافت غرامت از رنو بابت خروج یکباره از بازار ایران و اصلاح برخی قراردادهای رنو در ایران خبرداد.

۱۲ شهر ۱۳۹۳

کاهش قیمت خودرو منتفی است/فعلاً افزایش قیمت نداریم

مدیرعامل شرکت سایپا با اعلام اینکه کاهش بیشتر قیمت خودرو تا پایان سال به هیچ عنوان در دستور کار این شرکت نیست، گفت: به شرط ثبات نرخ تورم قیمت خودرو را تا پایان سال تغییر نمی‌دهیم.