۲۱ ارد ۱۳۹۵

قرارداد کاهش نفت‌کوره پالایشگاه تهران با ژاپنی‌ها امضا شد

مدیرهماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از امضای قرارداد پروژه کاهش نفت کوره پالایشگاه تهران با ژاپنی‌ها خبرداد.

۱۲ دی ۱۳۹۴
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش خبر داد

عرضه روزانه ١٩ میلیون لیتر بنزین یورو ۴ در کلانشهرهای کشور

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش گفت: هم اکنون روزانه ١٩ میلیون لیتر بنزین یورو چهار در ۶ کلانشهر ایران به جز اهواز و شیراز عرضه می شود و براساس برنامه ریزیهای صورت گرفته در آینده نزدیک این نوع بنزین در این شهرها نیز عرضه می شود.

۲ دی ۱۳۹۴
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت پالایش و پخش تاکید کرد

مهر تایید سازمانهای داخلی و خارجی بر کیفیت بنزین کشور

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: هم اکنون استانداردهای موجود در بنزین تولیدی در کشور از سوی اداره استاندارد، شهرداریها و سازمان کنترل کیفیت هوا چک و برای اطمینان بیشتر به صورت تصادفی از این محصول نمونه برداری و به آزمایشگاههای معتبر بین المللی در کشورهایی همچون آلمان فرستاده می شود.

۴ آذر ۱۳۹۴
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش:

مصرف کاتالیست در کشور در آینده‌ نزدیک دو برابر می‌شود

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به ساخت پالایشگاه‌های جدید در کشور، گفت: با راه‌اندازی این پالایشگاه‌ها مصرف کاتالیست کشور دو برابر میزان کنونی می‌شود.

۲۴ شهر ۱۳۹۳
معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش:

آمار جدیدی از واردات بنزین امسال

با توجه به افزایش تولید پالایشگاههای کشور نسبت به سال گذشته، مدیریت مصرف و ذخیره مناسب، از ابتدای امسال تاکنون بطور متوسط روزانه حدود ٤,٧ میلیون لیتر بنزین وارد کشور شده است.

۱ شهر ۱۳۹۳

افزایش تولید بنزین کشور به ٦٨ میلیون لیتر تا اوایل سال ۹۴

با بهره برداری از طرحهای پالایشی در دست اجرا تا اوایل سال آینده، تولید بنزین کشور از ٦٢,٨ میلیون لیتر کنونی به ٦٨.٣ میلیون لیتر در روز خواهد رسید.