۱ مرد ۱۳۹۶
دبیر شورای سلامت دهان وزارت بهداشت:

موضوع پیشگیری از ایجاد پوسیدگی برای ۷ میلیون دانش آموز به اجرا درآمده است

دبیر شورای سلامت دهان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تأمین و توزیع ۸۰ کلینیک سیار دندانپزشکی به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برای ارائه خدمات سلامت دهان در نقاط محروم خبر داد.

۶ آذر ۱۳۹۵
دبیر شورای سلامت دهان:

افزایش خدمات دندانپزشکی در گرو تجمیع بیمه‌هاست

عسگری، دبیر شورای سلامت دهان: موضوع تجمیع خدمات بیمه‌ای به منظور ایجاد آمادگی و بستر لازم برای گسترش چتر حمایتی بیمه‌ها از خدمات دندانپزشکی لازم است.

۱۲ تیر ۱۳۹۵

در سال ۲۰۱۵ میلادی؛ رتبه ۱۲ ایران در علوم دندانپزشکی

عسگری، دبیر شورای سلامت دهان وزارت بهداشت: داده های موجود در سایت SJR نشان می دهد که ایالات متحده آمریکا، برزیل، انگلستان و هند به عنوان چهار کشور صدرنشین، هر یک موفق به تولید بیش از هزار مقاله در حوزه علوم دندانپزشکی شده‌اند، ایران با تولید ۳۰۵ مقاله در سال ۲۰۱۵ پس از کشور اسپانیا و کره جنوبی با بیش از چهارصد مقاله قرار گرفته است.

۴ تیر ۱۳۹۴

بیماری‌های دهان و دندان اولویت جدید طرح سلامت

بررسی‌های انجام شده، نشان می‌دهد که برخی از شاخص‌های سلامت دهان و دندان در کشور مناسب نیستند و البته نتایج مثبت ناشی از مداخلات بهداشتی و پیشگیرانه در حوزه دهان و دندان نیازمند زمان طولانی است.

۲۲ آبا ۱۳۹۳
رئیس شورای سلامت دهان وزارت بهداشت:

پرداخت از جیب مردم در حوزه دندانپزشکی باید به ۳۰ درصد کاهش یابد

رئیس شورای سلامت دهان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه پرداخت از جیب مردم در حوزه دندانپزشکی اکنون ۹۰ درصد است،گفت : این رقم باید به ۳۰ درصد برسد و وزارت بهداشت برنامه مهمی برای پیشگیری از بیماری های دهان و دندان برای گروه سنی دبستانی دردستور کار دارد.