۷ دی ۱۳۹۴

دامداران برای تداوم فعالیت خود دام ها را میفروشند/ ابلاغیه افزایش قیمت شیر شفاف نیست

سلطانی سروستانی افزود: دولت به جای افزایش قیمت شیر تکلیف قانونی خود در رابطه با اجرای ماده ۳۳ قانون افزایش بهره‌وری را روشن کند.

۳۱ مرد ۱۳۹۴
مدیرعامل سابق اتحادیه مرکزی دامداران:

بلاتکلیفی دامداران در برابر مقاومت صنایع لبنی/ راه حل عرضه شیرخام در بورس است

مدیرعامل سابق اتحادیه مرکزی دامداران گفت: قیمت تمام شده شیرخام ۱۳۵۰ تومان است که با احتساب ۱۰ درصد سود باید با قیمت ۱۴۸۰ تومان از تولید‌کنندگان خریداری شود.

۲ مرد ۱۳۹۴

آیا خرید تضمینی شیرخام تمدید می‌شود؟

یک مقام مسئول با بیان اینکه خرید تضمینی شیرخام همچنان ادامه دارد، گفت: وزیر جهادکشاورزی هنوز به درخواست دامداران مبنی بر تمدید زمان خرید تا پایان سال پاسخی نداده است.

۲۴ خرد ۱۳۹۴

اختلاف ۱۰ هزار تومانی قیمت گوشت قرمز از تولید تا مصرف/ قاچاق بیش از ۱۰۰ هزار رأس دام سبک به خارج از کشور

نج روز به ماه مبارک رمضان باقی مانده است و باز هم در نظر مردم، ذخیره‌سازی برای جلوگیری از گرانی مایحتاج این ماه آغاز شده است. در حالی که در بخش گوشت و فرآورده‌های پروتئینی مازاد تولید در کشور وجود دارد، باز هم دغدغه کمبود یا نبود گوشت هست، اما مدیرعامل اتحادیه دامداران به مردم اطمینان داد که تولید به اندازه کافی و حتی مازاد بر نیاز داریم و نباید با جوسازی اجازه دهیم تا واسطه‌ها کار خود را انجام داده و نسبت به گران کردن این کالاها اقدام کند.

۱۹ خرد ۱۳۹۴
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران:

خرید تضمینی ۱۴۰ هزار تن شیرخام/ صادرات ۳ هزار تن شیر خشک

مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران تصریح کرد: در حالی که دامداران با مشکلات عدیده مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند، هنوز بخشی از یارانه ۲۲۵ میلیارد تومانی بهار سال ۹۳ در بین دامداران توزیع نشده است.

۲۸ ارد ۱۳۹۴
رئیس اتحادیه دامداران ایران:

صادرات ۱۰ هزار تن شیرخشک به کشورهای همسایه

رئیس اتحادیه سراسری دامداران ایران با بیان آنکه تاکنون ۱۳۰ هزار تن شیرخام مازاد بر نیاز صنایع از دامداران به شکل تضمینی خریداری شده، گفت: پس از فرآوری، ۱۰ هزار تن از شیر خشک تولیدی به کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس صادر خواهد شد.

۸ ارد ۱۳۹۴

خرید تضمینی شیرخام به ۱۳۰ هزار تن رسید/ روسیه مقصد شیرخشک ایران

مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران با بیان اینکه خرید تضمینی شیر‌خام به ۱۳۰ هزار تن رسیده، گفت: بخشی از وجه خرید به صورت نقد و بخشی هم به صورت علوفه به دامداران پرداخت شده است.

۳۰ فرو ۱۳۹۴
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران:

تأمین گوشت مورد نیاز داخلی با افزایش بهره‌وری/ قاچاق دام به خارج نشان از خودکفایی تولید گوشت دارد

مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران با بیان اینکه سال گذشته حدود ۸ درصد گوشت مورد نیاز کشور از طریق واردات تأمین شد، گفت: با حمایت بیشتر از تولید‌کنندگان و افزایش بهره‌وری می‌توان نیاز وارداتی را از تولیدات داخلی جبران کرد.

۲۰ فرو ۱۳۹۴

ادامه خرید تضمینی شیر خام تا تیر ماه/ پرداخت نهاده به ازای شیر خام

مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران ایران در مورد پرداخت مطالبات تولید‌کنندگان شیرخام، بیان داشت: برخی استان‌ها به ازای شیرخام فروخته شده نهاده‌ دریافت کرده‌اند، اما برخی وجه نقد مطالبه طلب کردند که ۵۰ درصد وجه به آنها پرداخت شده است.

۲۸ بهم ۱۳۹۳
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران:

۶۰ هزار تن شیر خام به نرخ تضمینی خریداری شد/ واریز ۵ میلیارد تومان به حساب دامداران

مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران با بیان اینکه اجرای طرح خرید تضمینی شیر موجب افزایش ۱۰۰ تومانی قیمت خرید شیر خام در برخی استان‌ها شده، گفت: تاکنون ۶۰ هزار تن شیر خام از تولید‌کنندگان خریداری شده است.

۲۷ بهم ۱۳۹۳
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران:

۶۰ هزار تن شیر خام به نرخ تضمینی خریداری شد/ واریز ۵ میلیارد تومان به حساب دامداران

مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران با بیان اینکه اجرای طرح خرید تضمینی شیر موجب افزایش ۱۰۰ تومانی قیمت خرید شیر خام در برخی استان‌ها شده، گفت: تاکنون ۶۰ هزار تن شیر خام از تولید‌کنندگان خریداری شده است.

۱۶ آذر ۱۳۹۳
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران:

۹۰۰ تن شیر خام به صورت تضمینی از دامداران خریداری شد/ طرح تضمینی خرید شیر در یک استان اجرایی شد

مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران با بیان اینکه طرح خرید تضمینی شیر‌ خام تاکنون فقط در استان قزوین عملیاتی شده است، گفت: از آغاز اجرای طرح در این استان ۹۰۰ تن شیر خام خریداری شده و از فردا هم طرح مذکور در تهران اجرایی می‌شود.

۲ آذر ۱۳۹۳

آغاز اجرای طرح خرید تضمینی شیرخام از شنبه هفته آینده

رئیس اتحادیه سراسری دامداران کشور با بیان اینکه عملیات اجرایی خرید تضمینی شیرخام از شنبه آتی آغاز می‌شود، گفت: در فاز اول اجرای این طرح، شیرخام خریداری شده فقط به شیرخشک تبدیل خواهد شد و همه این شیرخشک صادر می‌شود.

۲ آذر ۱۳۹۳
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران:

تقاضای روسیه برای واردات شیر خشک و پنیر از ایران/ خرید تضمینی شیر خام یک هفته به تأخیر افتاد

مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران با بیان اینکه روسیه تقاضای واردات شیر خشک و پنیر از ایران کرده است، گفت: خرید تضمینی شیر خام دامداران از شنبه آینده به قیمت ۱۴۴۰ تومان انجام می‌شود.

۴ آبا ۱۳۹۳
مدیرعامل اتحادیه دامداران:

صنایع لنبی شیر خام را کمتر از ۱۲۵۰ تومان خریداری می‌کنند

مدیرعامل اتحادیه دامداران کشور گفت: مصوبه دولت مبنی بر خرید شیر با قیمت ۱۴۴۰ تومان از ابتدای تیرماه تاکنون اجرایی نشده و صنایع لبنی هم شیر را با قیمتی کمتر از ۱۲۵۰ تومان از دامداران خریداری می‌کنند.