۵ دی ۱۳۹۶
مدیرکل دفتر محیط‌زیست وزارت جهاد:

شاخص‌های ۹ گانه ارزیابی محیط‌زیست و سلامت غذا در وزارت جهادکشاورزی تعیین و ابلاغ شد

شاخص های ۹ گانه ارزیابی محیط زیست و سلامت غذا در وزارت جهاد کشاورزی تعیین و به سازمان های جهاد کشاورزی استان ها، معاونت های اجرایی و موسسه های ذی ربط ابلاغ شد.

۱۹ تیر ۱۳۹۶
مدیر کل دفتر محیط زیست و سلامت غذای وزارت جهاد کشاورزی:

طرح ارتقای سلامت محصولات کشاورزی به زودی ابلاغ و اجرایی خواهد شد

سعادت: طرح ارتقای سلامت محصولات کشاورزی به زودی ابلاغ و اجرایی خواهد شد. این طرح از سال گذشته با همکاری وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و بهداشت در حال تدوین است که با پیگیری‌های وزیر بهداشت به عنوان دبیر شورای عالی سلامت و با تاکید رئیس جمهور در شورای عالی سلامت به زودی تامین اعتبار، ابلاغ و اجرایی خواهد شد.

۳۱ ارد ۱۳۹۴
قائم مقام موسسه تحقیقات خاک و آب جهاد کشاورزی خبر داد:

تدوین استاندارد ملی اجباری کود در دست اجرا

اطلاعات مربوط به نیاز خاک مناطق مختلف کشور پایش و استخراج شده است و از این پس میزان کود مورد نیاز هر منطقه و نوع آن با استفاده از اطلاعات این نقشه ، برنامه ریزی خواهد شد.

۲۱ آبا ۱۳۹۳

تدوین آیین‌نامه ثبت و کنترل کیفی انواع مواد کودی

مشاور معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: امسال از نظر مقدار کود مناسب با تنوع هیچ مشکلی وجود ندارد و ۳٫۶ میلیون تن کود مورد نیاز کشور تامین شده است که در اختیار کشاورزان قرار می گیرد.

۲۰ آبا ۱۳۹۳

آیین نامه ثبت و کنترل کیفی کود در کشور تدوین شد

مشاور معاون وزیر جهاد کشاورزی در ساماندهی کود و بهبود تغذیه گیاهان گفت: آیین نامه ای با عنوان ثبت و کنترل کیفی انواع مواد کودی تدوین شده است.

۲۶ شهر ۱۳۹۳
مشاور معاون وزیر در ساماندهی کود و بهبود تغذیه گیاهان خبر داد:

ابلاغ دستورالعمل تغذیه‌ای گندم با حضور وزیر جهاد کشاورزی

هفته آینده در جلسه‌ای، نسخه جدید دستورالعمل تغذیه‌ای گندم با حضور وزیر جهاد کشاورزی، مدیران و مسئولان ستادی ابلاغ می‌شود.