۳۰ آذر ۱۳۹۴
مخالفان لایحه ایجاد مناطق جدید آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی مطرح کردند:

زیربناهای اولیه آماده نباشد، ایجاد مناطق جدید آزاد به گرانی زمین و مسکن منجر می‌شود

نمایندگان مخالف لایحه ایجاد مناطق جدید آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی معتقدند وقتی زیربناها و زیرساخت‌های اولیه برای افزایش مناطق آزاد در کشور آماده نیست، نتیجه تصویب چنین لوایحی، افزایش قیمت زمین و مسکن و رشد بیکاری خواهد شد.

۴ تیر ۱۳۹۴
نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد

دولت، کشاورزان را دلسرد نکند

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: پس از دو هفته از اجرای سیاست قیمت تضمینی در بورس کالای ایران، وزارت جهاد کشاورزی هنوز مابه التفاوت بین قیمت بورس کالا و قیمت تضمینی را به کشاورزان پرداخت نکرده است.

۱ دی ۱۳۹۳
عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگویی مطرح کرد

تشریح چگونگی خیانت عربستان به کشورهای منطقه

سعید حیدری طیب در گفت و گویی با اشاره به افت شدید قیمت نفت در بازار جهانی و ادامه این روند، گفت: کاهش قیمت نفت کاملا مشخص و واضح است و آن هم تبانی سعودی با کشورهای غربی است.

۱۵ آذر ۱۳۹۳
چند عضو کمیسیون انرژی و صنایع و معادن اعلام کردند:

بی توجهی کمیسیون برنامه و بودجه به نظر کمیسیون‌های تخصصی در قیمت گذاری خوراک پتروشیمی

اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در حالی از نهایی شدن فرمول جدید قیمت گذاری خوراک پتروشیمی در این کمیسیون خبر می دهند که کمیسیونهای تخصصی مرتبط با این موضوع، نقش چندانی در این تصمیم گیری نداشته اند.

۲۹ آبا ۱۳۹۳
حیدری طیب:

اقتصاد انرژی نیازمند گام های بلند رو به جلو است/ تقویت دیپلماسی انرژی با افزایش ظرفیت تولید نفت

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه با وجود پدیداری چشم اندازهایی امیدوارکننده در زمینه اقتصاد انرژی، همچنان راه درازی برای دستیابی به وضعیت مطلوب باقی مانده است، گفت: باید با ارائه دیپلماسی انرژی، بازارهای جهانی جدیدی برای صادرات نفت کشور یافت تا همگام با افزایش تولید نفت، صادارت این محصول نیز رونق گیرد.

۲۶ آبا ۱۳۹۳
حیدری طیب مطرح کرد:

اصلاح ساختار اقتصادی جامعه بزرگ‌ترین کمک به رفع بیکاری است

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر لزوم شفاف شدن هر چه بیشتر معادلات اقتصادی در کشور گفت: یکی از دلایلی که بازده اقتصادی کشور ما را کاهش داده و موجب شده که دلالی‌گری و سوداگری در حوزه‌های اقتصادی رونق بگیرد، عدم شفافیت اقتصادی در جامعه است.

۲۱ آبا ۱۳۹۳
حیدری طیب:

کاهش قیمت نفت در بلند مدت برای ایران تهدیدکننده نیست

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه کاهش قیمت نفت در بلند مدت برای ایران تهدیدکننده نیست،گفت: افزایش عرضه نفت دربازار به خاطرتقابل آمریکا و عربستان است و نه همراهی آنها با یکدیگر که به کشورهای مسلمان آسیب می زند.

۱۹ مهر ۱۳۹۳

۸میلیارد دلار برای مهار آب های مرزی و توسعه بخش کشاورزی اختصاص می یابد

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر مهار آبهای مرزی ،گفت: با مهار آبهای مرزی می توان حدود ۲۰۰ هزار هکتار زمین را در استان کرمانشاه آبیاری کرد که خود انقلابی در صنعت کشاورزی محسوب می شود.

۱۷ شهر ۱۳۹۳
عضو کمیسیون انرژی:

اجرای پروژه‌های نفتی چاشنی خروج غیر تورمی از رکود است

اجرای مفاد بند «ق» تبصره ٢ قانون بودجه، اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می‌کند که این برای خروج غیرتورمی از رکود موثر است.