۱۳ شهر ۱۳۹۵

نماینده سابق مجلس: دولت اهتمامی برای اجرای قانون تسهیل ازدواج ندارد

یک نماینده سابق مجلس با بیان اینکه قانون تسهیل ازدواج جوانان پس از ۱۱ سال هنوز اجرایی نشده است، گفت: متأسفانه دولت اهتمامی برای اجرای این قانون ندارد، کدام جوان ایرانی سه میلیون تومان درآمد دارد که بتواند هر ماه یک میلیون قسط بدهد؟

۱۰ ارد ۱۳۹۵

کلیات طرح لایحه کاهش ساعت کاری زنان شاغل تصویب شده است

عضو فراکسیون زنان مجلس تصریح کرد: حدود دو ماه است که این لایحه در دستور کار هفتگی مجلس چاپ می‌شود و با توجه به اینکه در صحن علنی مجلس هم کلیات آن به تصویب رسیده است و تنها معطل رفع اشکال بود که در هفته آخر بهمن اشکال آن در کمیسیون اصلاح شد.

۱۵ فرو ۱۳۹۵

دولت لایحه ای برای بیمه زنان خانه دار ارائه نمی‌دهد

عضو فراکسیون زنان مجلس اظهار کرد: بیمه زنان خانه دار از ابتدای دولت یازدهم مطرح بوده و قرار بود دولت لایحه ای به همین منظور ارائه دهد که تاکنون کار خاصی انجام نداده است.

۲۵ دی ۱۳۹۴
طبیب‌زاده مطرح کرد

کاهش واحدها در مقطع دکتری خارج از استانداردهای علمی است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت بخاطر پدرخوانده دانشگاه آزاد با تخلفات این دانشگاه برخورد نمی‌کند، گفت: کاهش واحدهای مقطع دکتری که از سوی دانشگاه آزاد صورت گرفته، خارج از استانداردهای علمی است.

۸ دی ۱۳۹۴

۴ کمیسیون مجلس، اعضای کمیسیون تلفیق بودجه و برنامه ششم توسعه را تعیین کردند

کمیسیون های آموزش و تحقیقات، کشاورزی، آب و منابع طبیعی، عمران و صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در جلسه امروز خود، اعضای کمیسیون تلفیق بودجه و برنامه ششم توسعه را انتخاب کردند.

۱۶ آذر ۱۳۹۴

اعلام وصول سوالی درباره تخلفات بنگاه‌های معاملات املاک

در جلسه علنی امروز مجلس دو سوال ملی نمایندگان از وزرای صنعت و نیرو اعلام وصول شد.

۱۷ مرد ۱۳۹۴
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس

فریاد نبودن کار و عدم اشتغال برای دختران در جامعه یک بحث کاملاً انحرافی است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه هیچ‌گونه ممنوعیت و محدودیتی برای اشتغال زنان در جامعه وجود ندارد، گفت: فریاد نبودن کار و عدم اشتغال برای دختران در جامعه یک بحث کاملاً انحرافی است.

۱۲ مرد ۱۳۹۴
طبیب زاده نوری:

مشکلات اقتصادی مناطق محروم باعث بازماندن دختران از تحصیل در مقطع دبیرستان شده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است خانواده ها به لحاظ فرهنگی با تحصیل فرزندان دختر خود در مقاطع بالا کنار آمده اند و مشکل اقتصادی و عدم امکانات موجود باعث شده از تحصیل آنها در مقطع دبیرستان صرف نظر شود.