۱۱ مرد ۱۳۹۴

سهمیه‌بندی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کار درستی نیست

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با سهمیه‌بندی در آزمون استخدامی موافق نیستم.

۲۱ خرد ۱۳۹۴
شانزدهمین بسته خبری علم و فناوری منتشر شد

۵ سال گذشت، ۵ بار تغییر کرد، حذف شد…!

شانزدهمین بسته خبری علمی و فناوری که به مهم‌ترین رویدادهای این حوزه اختصاص دارد، منتشر شد. در این شماره به بررسی دو پرونده مهم در هفته گذشته پرداختیم. حذف کنکور تخصصی دکتری و آمار تولید علم ایران موضوع این پرونده‌ها می‌باشد.

۹ اسف ۱۳۹۳
طبیب زاده نوری مطرح کرد؛

نبود نظارت؛ علت دریافت شهریه های بالا در مدارس غیرانتفاعی/قوانین روشنی برای دریافت شهریه وجود دارد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مدارس غیر انتفاعی بدون ضابطه و قانون نمی توانند از دانش آموزان هرمبلغی رابه عنوان شهریه دریافت کنند، گفت: متاسفانه مسئولان آموزش و پرورش نظارت کافی بر میزان شهریه و امکانات مدارس غیرانتفاعی ندارند.

۱ بهم ۱۳۹۳

اگر به تخریب وزیر صنعت متهم شوم، آمار ثبت سفارشات را افشا می‌‌کنم

نماینده مردم تهران با بیان اینکه بنده هیچ مشکل شخصی با وزیر صنعت، معدن و تجارت نداشته و ندارم، گفت: اگر اظهاراتم مبنی بر تخریب وزیر صنعت قلمداد شود آمار ثبت سفارشات را افشا خواهم کرد.

۱۴ دی ۱۳۹۳
نخستین بسته خبری صنعت منتشر شد

«ایران کد»و«شبنم»در حال بازگشت!

در این بسته خبری به بررسی مهمترین تحولات حوزه صنعت در طول هفته گذشته می‌پردازیم. موضوعاتی همچون اخطار دوم مجلس به وزیر صنعت، معدن و تجارت، طرح بازگشت ایران کد و نارضایتی مردم از کیفیت خودروها در نیمه اول سال۹۳، مورد بررسی قرار می‌گیرند.

۲۱ مهر ۱۳۹۳

ورود زبان انگلیسی به مقطع ابتدایی با رعایت ملاحظات فرهنگی امکان پذیر است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آموزش زبان انگلیسی به دلیل فراگیری این زبان اجتناب ناپذیر است اما برای شروع آموزش زبان از دوره ابتدایی باید ملاحظات فرهنگی و حفظ جایگاه زبان فارسی را نیز درنظر گرفت.