۲۲ مهر ۱۳۹۶
رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان:

بهترین بستر آموزش برای تشویق به فرزندآوری بیشتر، دوره‌های آموزشی هنگام ازدواج است

آیت اللهی: بهترین بستر آموزش برای تشویق به فرزندآوری بیشتر، دوره‌های آموزشی هنگام ازدواج است که تلاش می‌شود سن ازدواج ۳۵-۳۰ جوانان که سن ازدواج بالایی است هم در این دوره‌ها کاهش دهیم.

۱۹ مهر ۱۳۹۶
رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان:

کارگروه ملی کنترل و کاهش طلاق تشکیل شده است

رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده با اشاره به افزایش روزافزون آمار طلاق،‌ گفت: به منظور کاهش آمار طلاق و آسیب‌های آن کارگروه ملی کنترل و کاهش طلاق با طرح آموزش‌های حین عقد تشکیل شده است.

۲۲ مرداد ۱۳۹۶

هشتصد و یکمین جلسه شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده تشکیل شد

هشتصد و یکمین جلسه شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده با حضور اعضا و ریاست زهرا آیت اللهی برگزار شد. مهمترین پیشنهادات مطرح شده در این جلسه عبارتند از، توجه ویژه به موضوع زن و خانواده در سیاستگذاری‌ها و اسناد ملی، ارتقاء سواد رسانه‌ای زنان و …

۲۸ فروردین ۱۳۹۶

تعیین شاخص‌های عدالت جنسیتی در شورای فرهنگی اجتماعی زنان

تعیین شاخص‌های عدالت جنسیتی در دستور کار شورای فرهنگی اجتماعی زنان قرار گرفت.

۷ دی ۱۳۹۵
در نشست خبری رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان مطرح شد:

از بیمه زنان متأهل خانه دار تا مرخصی اجباری آقایانی که صاحب فرزند می‌شوند

رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان با اشاره به ضرورت مرخصی دو هفته‌ای پدران در برنامه ششم توسعه گفت: بیمه تأمین اجتماعی زنان خانه‌دار در این برنامه لحاظ شده است.

۴ مهر ۱۳۹۵

رشته مدیریت خانواده باید برای مردان هم ارایه شود

مشکل جامعه ما الان این است که مردها زن‌داری بلد نیستند اما زن‌ها از صداوسیما اطلاعات می‌گیرند، کتاب می‌خوانند و کلاس می‌روند اما مردها راجع به این‌که زن‌داری شایسته چیست، از کجا اطلاعات می‌گیرند؟

۲۸ شهریور ۱۳۹۵

“زهرا آیت‌اللهی” رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان شد

پس از رأی گیری زهرا آیت‌اللهی با ۱۳ رأی بالاترین آرا را به خود اختصاص داد و زهرا راستی نماینده حوزه‌های علمیه قم در شورای فرهنگی زنان نیز ۱۲ رأی کسب کرد. بدین ترتیب، زهرا آیت‌اللهی به عنوان رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان انتخاب شد.