۲۸ ارد ۱۳۹۵

نرخ سود بانکی همچنان در افت‌وخیز/کاهش سرمایه‌گذاری در امور تولیدی زیرسایه نرخ بالای سود بانکی

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با انتقاد از نبود ثبات در نرخ سود بانکی، گفت: کاهش امنیت سرمایه گذاری نتیجه نوسانات نرخ سود بانکی است.

۷ بهم ۱۳۹۴

رشد صادرات و ترانزیت کالا با توسعه حمل و نقل ریلی

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس از توسعه حمل و نقل عمومی حمایت خواهد کرد، گفت:تقویت ناوگان ریلی کشور از لازمه های دست یابی به اهداف سند چشم انداز در سال ۱۴۰۴ است.

۱۸ مرد ۱۳۹۴
بیگی ئیلانلو با اشاره به ضرورت برخورد با موسسات مالی غیرمجاز مطرح کرد:

پلمب موسسات غیرمجاز منوط به تسویه سپرده مشتریان باشد

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس،با تاکید بر ضرورت برخورد به دور از اعمال سلیقه با موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز، گفت:قبل از برخورد با موسسات مالی غیرمجاز باید برنامه‌ریزی برای تسویه حساب با مشتریان آنان صورت بگیرد تا بعد از منحل شدن موسسه ای شاهد تجمع سپرده گذاران آن نباشیم.

۲۷ خرد ۱۳۹۴

سهم تحریم در اقتصاد کشور تنها ۳۰ درصد است

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها ۳۰ درصد از مشکلات کشور در امور سهم تحریم‌ها بوده و ۷۰ درصد آن با سوء تدبیر در میان مدیران مرتبط است.

۳۱ ارد ۱۳۹۴

وام خانمانسوز بانک مسکن/اقساط‌ میلیونی با درآمد آحاد‌ ملت منطبق نیست

به گزارش سرویس اقتصاد کلان عیارآنلاین،روح الله بیگی ئیلانلو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره افزایش وام مسکن گفت: افزایش وام مسکن باید با ملاحظاتی صورت گیرد به دلیل اینکه افزایش وام مسکن می تواند به گرانی قیمت مسکن منجر شود. نماینده مردم تکاب، میاندوآب و شاهین‌دژ […]

۲۶ آبا ۱۳۹۳
بیگی ئیلانلو مطرح کرد:

استحصال سالانه ۳ هزار کیلوگرم طلا از معدن زرشوران/بخش معدن تحریم نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است در راستای اقتصاد مقاومتی باید از بخش معدن حمایت کرد و برای بالفعل رساندن استعداد های بالقوه که در دل خاک نهفته شده است گام برداشت.

۵ آبا ۱۳۹۳
بیگی ئیلانلو تشریح کرد

جزئیات اولین جلسه تحقیق و تفحص از صنعت بیمه/نگاه به تحقیق و تفحص ریشه ای و کارشناسانه است

نایب رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صنعت بیمه از برگزاری اولین جلسه هیئت در مجلس خبر داد و گفت: در اولین نشست هیئت تحقیق و تفحص از صنعت بیمه مقرر شد که که این هیئت بر اساس گزارش های کارشناسی مرکز پژوهشهای مجلس تحقیقات خود را دراین زمینه شروع کند.