۵ مهر ۱۳۹۶

عضو کمیسیون صنایع مجلس: حذف قیمت‌گذاری کالاها احتمالاً اجرایی نمی‌شود

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: در جلسه دیروز این کمیسیون، وضعیت کارخانه‌ هپکو اراک مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت، تذکری برای طرح در صحن علنی مجلس نسبت به عملکرد وزارت صنعت به امضای نمایندگان رسید.

۳ تیر ۱۳۹۶

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس: لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت نیار به کار کارشناسی دارد

رمضانعلی سبحانی فر گفت:پس از ساعت ها بحث و بررسی این لایحه فقط یک رای موافق داشت،بیشتر نمایندگان معتقد هستند که بررسی این طرح زمان بیشتری نیاز دارد و باید کارهای کارشناسی صورت بگیرد.

۲۲ خرد ۱۳۹۶

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:مطالبه بخش خصوصی، تخصصی تر شدن وزارت بازرگانی با احیای آن است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: بهبود محیط کسب و کار، مبارزه جدی با فساد، رقابتی کردن اقتصاد و تعمیق رونق اقتصادی به همراه تیم اقتصادی کارآمدتر مطالبه بخش خصوصی از دولت دوازدهم است.

۲۰ خرد ۱۳۹۶

سخنگوی کمیسیون صنابع و معادن: تفکیک وزارتخانه‌ها به کارشناسی بیشتری احتیاج دارد

وزارت خانه های صنعت و بازرگانی و همچنین راه و شهرسازی در طی سالیان گذشته و با توجه به لزوم چابک سازی دولت با یکدیگر ادغام شدند. اکنون دولت لایحه تفکیک ۳ وزارت خانه را به مجلس ارائه کرده است که نیاز است کارشناسی لازم و بررسی های کافی در مورد آن صورت پذیرد.

۳۰ بهم ۱۳۹۵
عضوکمیسیون صنایع و معادن مطرح کرد؛

جلوگیری از ورود قطعات چینی به کشور با افزایش تعرفه واردات

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: باید تعرفه واردات به گونه ای افرایش پیدا کند که قطعات چینی وارد کشور نشود.

۲۹ بهم ۱۳۹۵

عضو کمیسیون صنایع مجلس: نظارت بر مراکز خدمات پس از فروش کمرنگ است

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:واردات خودروهای متفرقه بسیاری به داخل کشور موجب نارضایتی مردم در بخش خدمات پس از فروش این خودروها شده است.

۲۵ دی ۱۳۹۵

عضو کمیسیون صنایع و معادن: فرسودگی تجهیزات کمر واحدهای تولیدی را می شکند

به گزارش عیارآنلاین، رمضانعلی سبحانی فر با اشاره به تعطیلی برخی کارخانه ها و احدهای تولیدی گفت:ضعف مدیریتی و سوء مدیریت یکی از عوامل مهم تعطیلی کارخانه ها و واحدهای تولیدی است و متاسفانه در مدت زمان طولانی ساختار، تجهیزات و ابزارآلات این مجموعه نوسازی نشد، که در نهایت ورشکستگی آن را رقم زد. نماینده […]

۲۹ تیر ۱۳۹۵

لزوم شتاب‌دهی به تغییرات ساختاری در شرکت‌های خودرویی

عضو کمیسیون صنایع مجلس با تشریح جزئیات جلسه این کمیسیون با مدیران عامل ایران‌ خودرو و سایپا گفت: در این جلسه تأکید کردیم که تغییرات ساختاری در شرکت‌های خودروساز باید شتاب گیرد.

۱۷ تیر ۱۳۹۵

عضو کمیسیون صنایع: لزوم تولید و استفاده از خودروهای برقی در کلان شهرها

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با اشاره به قرارداد ایران خودرو وشرکت کره ای ال.جی برای برقی کردن خودروهای ایران خودرو گفت:کمبود کیفیت خودروها نباید مانعی برای استفاده از انرژی های پاک و نو باشد.

۱۵ فرو ۱۳۹۵
سبحاني فر به نقل از وزير صنعت،معدن و تجارت:

صنایع کوچک و متوسط در سال جاری تقویت می شوند

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حضور وزیر صنعت و مدیرعامل سایپا در این کمیسیون گفت:صنایع کوچک و متوسط در سال جاری تقویت می شوند.

۲۳ اسف ۱۳۹۴
سبحانی فر:

مجلس با هرگونه تخلف در قراردادهای خودرویی برخورد می کند

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: مدیرعامل ایران خودرو اظهار داشته که تعهدات کافی و لازم از پژو اخذ شده و مجلس و مردم به اظهارات مسئولان داخلی و اجرایی کشور خود اطمینان می کنند.

۲۳ آذر ۱۳۹۴
در کمیسیون صنایع صورت گرفت؛

انتخاب شش عضو کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح الحاق شرکت دخانیات به وزارت صنعت

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از انتخاب شش نفر از اعضای این کمیسیون برای عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح الحاق شرکت دخانیات ایران به وزارت صنعت خبر داد.

۲۲ آذر ۱۳۹۴
سبحانی فر خبر داد:

بررسی برنامه های اتاق اصناف ایران در دوره پساتحریم در کمیسیون صنایع مجلس

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بررسی عملکرد و برنامه های اتاق اصناف ایران در دوره پسا تحریم در جلسه هفته جاری کمیسیون متبوع خود خبر داد.

۲ شهر ۱۳۹۳
رئیس کمیته مخابرات مجلس خبر داد

مخالفت مجلس با ادغام ۲ شورای عالی فناوری اطلاعات و فضای مجازی

رئیس کمیته مخابرات مجلس با اشاره به بررسی موضوع ادغام شواری عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی توسط نمایندگان مجلس گفت عدم ادغام این دو شورا رأی آورد.