۱۸ بهمن ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع مجلس در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

ذوب آهن باید ریل با کیفیت و استاندارد تولید کند

سبحانی‌فر با بیان اینکه ذوب آهن باید ریل با کیفیت و استاندارد تولید کند گفت: ریل یه کالای استراتژیک و حساس است که ایمنی در آن به دلیل جابه‌جای مسافران نقش تعیین کننده دارد. ذوب آهن اصفهان باید خط تولید ریل خود را تکمیل کند و ریل با کیفیت بالا را در اختیار بهره‌برداران قرار دهد.

۲۶ شهریور ۱۳۹۶

عضو کمیسیون صنایع: ۷۰درصد از قطعات خودرویی در داخل‌کشور تولید می‌شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه حدود ۷۰درصد از قطعات مورد نیاز خودروها در داخل کشور تولید می‌شود، گفت: در بحث قطعه‌‌سازی هزینه‌های سربار زیادی وجود دارد و در مقایسه با تولیدات خارجی گران‌تر تولید می‌کنیم.

۲۴ مرداد ۱۳۹۶
نماینده سبزوار در مجلس:

وزیر بهداشت با اجرای طرح تحول سلامت توانست رضایتمندی را در بین مردم ایجاد کند

نماینده سبزوار در مجلس گفت: مدیریت وزیر پیشنهادی بهداشت، به لحاظ توانایی و توانمندی اثبات شده است.

۳ مرداد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

واردات مواد اولیه صنعت نساجی باید با تعرفه پایین صورت بگیرد

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس، گفت: در فصلی که فصل برداشت پنبه داخل کشور نیست ، باید تعرفه واردات پنبه کاهش داده شود تا مواد اولیه با قیمت پایین تر در اختیار تولیدکننده قراربگیرد.

۳۱ خرداد ۱۳۹۶

سخنگوی کمیسیون صنایع: تنوع در تولید برگ برنده تولیدکنندگان داخلی لاستیک خواهد بود

عضو کمیسیون صنایع ومعادن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنوع در تولید لاستیک می‌تواند در کسب سهم بیشتر از بازار به تولیدکنندگان کمک کند، گفت: تولید کنندگان داخلی باید به دنبال تولید لاستیک برای خودروهای سنگین و لوکس نیز باشند.

۲۳ فروردین ۱۳۹۶

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: حمایت از تولید داخلی با جلوگیری از واردات کالاهای مشابه امکان پذیر است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری امسال با انتخاب شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال توجه به بخش اقتصاد را به مسئولان اجرایی گوشزد کردند.

۲۷ بهمن ۱۳۹۵
عضو کمیسیون صنایع، معادن مجلس:

برخی موسسات مالی اعتباری به دلیل نبود نظارت های لازم با دادن سودهای کلان میزان نقدینگی را در دست گرفته اند

سبحانی فر، با اشاره به فعالیت موسسات مالی اعتباری در این عرصه هم، تصریح کرد: متاسفانه برخی موسسات مالی اعتباری به دلیل نبود نظارت های لازم با دادن سودهای کلان میزان نقدینگی را در دست گرفته اند که بخش تولید و صنعت را با مشکل و ورشکستگی همراه ساختند.

۸ آبان ۱۳۹۵
نماینده مجلس:

جلوگیری از احتکار شکر برای تنظیم بازار الزامی است

عضوکمیسیون صنایع ومعادن مجلس گفت:درحالت عادی ۵۰۰ الی ۶۰۰ هزارتن کسری شکر داشتیم،اما امسال نه تنها نیازی به واردات نداریم بلکه احتمال دارد با این حجم تولید با مازاد تولید نیز روبرو شویم.

۳ شهریور ۱۳۹۵

رسیدن به خودکفایی و بالیدن به آن نباید با تاخیر در پرداخت مطالبات گندمکاران همراه شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تحقق خودکفایی در تولید گندم گفت: متاسفانه گندمکاران پاداش تولیدات خود را نگرفته و مطالبات آن‌ها از دولت پرداخت نشده است.

۲۶ مرداد ۱۳۹۵
نماینده مجلس:

نرخ شکر ۱۰ روز دیگر کاهش می یابد/امکان خریداری شکر از بورس با نرخ مصوب دولتی

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس با بیان اینکه تا ۱۰ روز آینده قیمت شکر کاهش پیدا می کند، یادآورشد:خریداری شکر از بورس با نرخ مصوب دولتی هم اکنون امکان پذیر است.

۱۲ مرداد ۱۳۹۵

اهمیت سرمایه گذاری برای کاهش شدت انرژی در کشور

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، شدت انرژی در ایران را بعنوان یک چالش عنوان کرد و گفت: در این زمینه نیازمندسرمایه گذاری با هدف بهبود فرایندهای مصرف و تولید هستیم.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

واکنش مجلسی ها به مشکل دامداران / تذکر به وزیر کشاورزی و صنعت / دامداران ، شیر را در محوطه جهاد کشاورزی تخلیه می‌کنند ! / هیچ مسئولی دنبال حل مشکل نیست !

دامداران در روزهای اخیر شیر خود را در محوطه سازمان جهاد کشاورزی تخلیه می‌کنند. واردات میلیونی شیر خشک، دامداران را به فلاکت انداخته متاسفانه با این وضع هیچ مسئولی به دنبال حل مشکل نیست.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

آنچه در جوی می‌رود «شیر» است

ثبت سفارش‌های مربوط به گذشته که شرایط تخلف واردات را در هر شرایطی حتی در زمان ممنوعیت واردات فراهم می‌کند، بعد از شالی‌کاران این بار یقه دامداران را گرفت و آنها را مجبور به ریختن شیرخام خود در جوی آب کرده است.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

واردات کالای لوکس با اقتصاد مقاومتی سازگاری ندارد/منافع کشور بر منافع افراد خاص ترجیح داده شود

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه دولت باید جلوی زیاده‌خواهی‌های بعضی از افراد خاص در واردات کالاهای لوکس را بگیرد، گفت:پهن کردن فرش قرمز برای کالاهای لوکس اشتباهی استراتژیک است.

۱۰ بهمن ۱۳۹۴

ادامه بررسی لایحه بودجه سال ۹۵ و برنامه ششم توسعه در کمیسیون صنایع و معادن

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از ادامه بررسی لایحه بودجه سال ۹۵ و برنامه ششم توسعه در کمیسیون متبوع خود خبر داد.