۸ اسف ۱۳۹۶

نماینده مردم اردبیل در مجلس: بانک‌ها به جای توسعه‌محوری ساختمان‌داری می‌کنند

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک‌های عامل به جای بانکداری و توسعه‌محوری سعی دارند با ساخت و ساز متنوع تنها به سیمای ظاهری خود توجه کنند.

۲۸ مهر ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

گندمکاران در ازای تاخیر پرداخت بهای محصول خود از سوی دولت سود تاخیر خواهند گرفت

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: گندمکاران در ازای تاخیر پرداخت بهای محصول خود از سوی دولت سود تاخیر خواهند گرفت.

۲۲ شهر ۱۳۹۶

نماینده مجلس: دولت جریمه تاخیر به گندم‌کاران پرداخت کند

عضوکمسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس گفت: دولت مکلف است به ازای هر روز دیرکرد در پرداخت بهای گندم کشاورزان به آنها سود روز شمار پرداخت کند.

۲۶ مرد ۱۳۹۶
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:

پرداخت نشدن مطالبات گندمکاران، مربوط به سازمان برنامه و بودجه است

کریمی: جلسات زیادی در کمیسیون جهاد کشاورزی مجلس انجام شده و این کمیسیون مطالبات و مشکلات کشاورزان را به وزیر جهاد اعلام کرده است. من موافق حضور حجتی به عنوان وزیر جهاد کشاورزی در دولت دوازدهم هستم چرا که وی به مشکلات، ‌مطالبات و ظرفیت‌های بخش کشاورزی اشرافیت دارد و می‌تواند در این چهار سال تاثیرات مبتی داشته باشد. پرداخت نشدن مطالبات گندمکاران، مربوط به سازمان برنامه و بودجه است که انتظار می‌رود در سریع‌ترین زمان ممکن مطالبات کشاورزان را پرداخت کند.

۲۲ آبا ۱۳۹۵

طرح دوفوریتی حفظ کارت سوخت در یک‌قدمی صحن مجلس

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی کارت سوخت را ابزاری برای نظام‌مند کردن مصرف سوخت دانست و ضمن مخالفت با حذف کارت سوخت، گفت: این ابزار باید پایدار شود، چراکه مصرف سوخت را کنترل می‌کند و در کاهش قاچاق فرآورده‌های نفتی هم تأثیرگذار است.

۱۲ شهر ۱۳۹۵
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:

نگاه دولت به بخش تولید ضعیف است/برای واردات گندم پول هست اما به تولیدکنندگان با تأخیر چندین ماهه داده می شود

عضو کمیسیون کشاورزی، منابع طبیعی و آب مجلس با ابراز نارضایتی از عملکرد دولت گفت: بیش از ۱٫۵ سال است که زارعان و باغداران مشگین‌شهری خسارت دیده‌اند اما دولت از محل منابعی که دارد جبران نکرده است.