۴ دی ۱۳۹۵

ضرورت مخاطب شناسی در سند تحول بنیادین

مددی، مشاور وزیر آموزش و پرورش در سند تحول بنیادین: محتوای آموزشی باید متناسب مخاطب ارائه شود تا از سرخوردگی و کم شدن انگیزه های فراگیر جلوگیری کند. چرخش های تحول آفرین موجود در سند تحول بنیادین به مثابۀ یک قطب نما می باشد که مسیر اجرای این سند را مشخص می کند. هر بخش از سند تحول بنیادین مخاطب ویژۀ خود را دارد که باید به دقت شناخته شود.

۱۷ مرد ۱۳۹۵
مشاور فانی:

آموزش و پرورش در برنامه ششم تکلیفی به جز اجرای سند تحول ندارد

مددی، مشاور وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه در آموزش و پرورش تکلیفی به جز اجرای سند تحول نداریم، افزود: همه کارها باید به استناد سند تحول باشد/ برنامه های عملیاتی و راهکارهای سند تحول به حضور روسای استانها اعلام شده است.

۲۱ تیر ۱۳۹۵

اقدامات پراکنده و جزیره ای بلای جان سند تحول بنیادین

مددی، رئیس ستاد اجرایی سند تحول بنیادین: برای تحقق اهداف سند تحول در افق ۱۴۰۴ شش زیرنظام اصلی پیش بینی شده است که تاکنون تنها زیرنظام برنامه درسی ملی تدوین و تصویب شده است ./ مکانیزم بهره مندی از سند، مبانی نظری و ساحت های ششگانه آن باید به وضوح تعریف، تبیین و ابلاغ گردد تا حوزه های مختلف از انجام کارهای موازی و گاه مغایر با اهداف سند تحول پرهیز نمایند.

۱۰ تیر ۱۳۹۵

تهیه ۱۶۰ برنامه برای اجرای سند تحول آموزش و پرورش در امسال

مددی، مشاور وزیر آموزش و پرورش در اجرای سند تحول با تأکید بر اینکه همه برنامه‌های معاونت‌های آموزش و پرورش بر اساس سند تحول تنظیم شده است،گفت: بیش از ۱۶۰ برنامه امسال در حوزه‌های مختلف برای اجرای سند تحول تهیه شده است.

۲۸ ارد ۱۳۹۵

یکی از نقاط قوت مدیریت در آموزش و پرورش دولت، مدیریت اجرای سند تحول بنیادین است

مددی، مشاور وزیر آموزش و پرورش در سند تحول بنیادین: یکی از نقاط قوت مدیریت در آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید که مغفول مانده است مدیریت اجرای سندتحول بنیادین است که با تغییر ساختار در سیستم آموزشی آغاز شد و ساماندهی نیروی انسانی آن و مدیریت آثار تربیت اجتماعی آن از نکات قابل ذکر است.

۲۱ ارد ۱۳۹۵

برنامه‌های آموزش ‌و پرورش در سال ۹۵ منطبق براجرای سند تحول خواهد بود

مددی، رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین وزارت آموزش‌وپرورش: همه برنامه‌های وزارت آموزش‌وپرورش در سال ۹۵ در راستای سند تحول است/ بیش از ۱۵۰ برنامه در این حوزه پیش بینی شده است، /اگر چنانچه هر نوع فعالیتی در راستای سند تحول بنیادین نباشد در دستور کار قرار نمی گیرد.

۴ ارد ۱۳۹۵

مشاور فانی در اجرای سند تحول: غیردولتی بودن سازمان دانش آموزی، ظرفیت بزرگی است

مددی، مشاور وزیر آموزش و پرورش در اجرای سند تحول: سازمان دانش‌آموزی وابسته به وزارت آموزش و پرورش است و همواره مأموریت آموزش و پرورش را به صورت متمرکز دنبال می‌‌کند؛ یک سازمان کاملاً تربیتی است و با رویکرد تربیتی و مأموریت تکمیل وظایف آموزش و پرورش، شکل گرفته است./ تشکل‌های موجود آموزش و پرورش کارکرد تربیتی دارند و اگر بخواهیم در سطح مدارس انحصار ایجاد کنیم دل‌زدگی ایجاد می‌کند

۲۹ فرو ۱۳۹۵

اجرای سند تحول بنیادین، تکلیف اصلی آموزش و پرورش در برنامه ششم توسعه است

مددی، مشاور وزیر و رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با اشاره به عزم جدی وزارتخانه بر اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: اجرای سند تحول بنیادین، تکلیف اصلی آموزش و پرورش در برنامه ششم توسعه است/ روسای مناطق آموزشی با تسلط بر محتوای این سند می توانند پیام‌های سند را به خوبی منتقل کنند.

۱۸ بهم ۱۳۹۴

در شورای راهبری اجرای سند تحول چه میگذرد؟

دبیر شورای راهبری اجرای سند تحول بنیادین با اشاره به تغییر ساختار دوره های آموزشی منطبق بر سند تحول بنیادین ، از تشکیل کارگروه ویژه برای تدوین و استقرار مطلوب پایه دهم تحصیلی برای سال تحصیلی ۹۵-۹۴ خبر داد.

۱۱ بهم ۱۳۹۴

تبیین سند تحول آموزش و پرورش از سوی دانشگاه فرهنگیان

مشاور وزیر آموزش و پرورش، با اشاره به این که اجرای سند تحول بنیادین، تکلیف اصلی آموزش و پرورش در برنامه ششم توسعه است، گفت: دولت یازدهم بر اجرایی شدن سند تحول بنادین آموزش و پرورش در حوزه‌های مختلف عزم جدی دارد.

۲۷ دی ۱۳۹۴

برداشت‌ها از اجرایی کردن سند تحول در آموزش و پرورش ناهماهنگ است

مشاور وزیر در اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: مأموریت این وزارتخانه در برنامه ششم توسعه، اجرای همه جانبه سند تحول آموزش و پرورش است.

۱۷ آذر ۱۳۹۴

«مددی» به عنوان مشاور وزیر و رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، «رضا مددی» به عنوان مشاور وزیر و رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش منصوب شد.