۱۸ دی ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اجتماعی:

صندوق تسهیل ازدواج باید احیا شود تا اجرای برخی بندهای قانون تسهیل ازدواج جوانان تحقق یابد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از اینکه اجرای برخی بندهای قانون تسهیل ازدواج جوانان ضمانت اجرایی ندارد، گفت: صندوق تسهیل ازدواج باید احیا شود تا اجرای برخی بندهای قانون تحقق یابد.

۳ شهر ۱۳۹۶
عضو کمسیون اجتماعی:

مراکز جامع خانواده در مشهد موجب کاهش ۸ درصدی آمار طلاق شده است

شیران خراسان: مراکز جامع خانواده به زوجین در آستانه طلاق مشاوره های لازم را ارائه می کنند به دلیل آنکه برخی زوجین در لحظه برای طلاق تصمیم می گیرند بنابراین ارائه مشاوره ها به آنها می تواند تا حدودی زیادی کاهش طلاق را در پی داشته باشد. اجرای پایلوت فعالیت مراکز جامع خانواده در مشهد کاهش ۸ درصدی آمار طلاق در این شهر را به همراه داشته است.

۳۱ ارد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

تسهیل ازدواج جوانان با ایجاد شغل و تغییر سبک زندگی حاصل می‌شود

شیران خراسان: تسهیل ازدواج جوانان با ایجاد شغل و تغییر سبک زندگی حاصل می شود؛ باید وضعیت اشتغال در کشور بهبود و از سویی با فرهنگ سازی مناسب زندگی امروزی از حالت تشریفاتی خارج شده و برای ترغیب جوانان به ازدواج باید نیازهای اولیه آنها رفع شود.

۲۰ آذر ۱۳۹۵
۱۱ سال گذشت؛

قانون تسهیل ازدواج جوانان همچنان در پیچ و خم اجرا

نمایندگان مردم در خانه ملت، با تاکید بر پیگیری علت اجرایی نشدن قانون تسهیل ازدواج جوانان از تلاش برای احیای صندوق اندوخته ازدواج جوانان خبر دادند.

۱۴ آذر ۱۳۹۵
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح کرد:

احیای صندوق اندوخته ازدواج برای اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان در لایحه ۹۶

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از پیگیری اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان از سوی دولت خبر داد وگفت: به صورت جدی پیگیر احیای صندوق اندوخته ازدواج جوانان هستیم.

۱۴ مهر ۱۳۹۵

ردپای داروی قاچاق در بازار سلامت

گزارش// داروی قاچاق از آن جهت حائز اهمیت است که سلامتی جان مردم وابسته به آن است و مردم در صورت مصرف کالای قاچاق سلامت شان به خطر می افتد بنابراین وجود یک درصد کالای قاچاق در بازار هم خطرناک است.

۱۹ شهر ۱۳۹۵

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، از عدم اجرای قانون تسهیل ازدواج انتقاد کرد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از بی‌توجهی مسئولان به اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان، از پیگیری های مجلس برای اجرایی کردن آن خبر داد.

۱۵ شهر ۱۳۹۵
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

دستگاه هایی که با حوزه انسانی سر و کار دارد نباید خصوصی شود

شیران خراسانی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: اقدامات و فعالیت‌های دستگاه‌ها در حوزه تصدی‌گری باید به مردم واگذار شود اما فعالیت‌های حوزه حاکمیتی نباید واگذار شود چراکه این کارها عمدتا با نظم عمومی و حوزه انسانی سر و کار دارد.