۲۹ آذر ۱۳۹۵

کمبود نگارش مقالات در حوزه تربیت معلم

ساکی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان: ۱۴ رشته تخصصی در این دانشگاه وجود دارد اما فقط هفت مجله علمی پژوهشی با رویکرد تربیت معلم داریم که باید این تعداد افزایش یافته و بر این اساس اخذ مجوز برای هفت رشته دیگر انجام شده است.

۲۷ آذر ۱۳۹۵

حمایت دانشگاه فرهنگیان از تجاری‌سازی دستاورد‌های پژوهشی دانشجومعلمان

ساکی، معاون پژوهشی دانشگاه فرهنگیان: در صدد انجام گفت‌وگوهایی با سازمان پژوهش برای تجاری‌سازی این دستاورد‌ها هستیم چرا که می‌توانند کمک بزرگی برای تسهیل در امر تدریس باشند. با تشکیل شرکت‌های دانش‌بنیان از دستاورد‌های پژوهشی پشتیبانی می‌شود.

۱۶ ارد ۱۳۹۵

تغییر برنامه درسی دانشگاه فرهنگیان مبتنی برسند تحول بنیادین

ساکی، معاون پژوهشی دانشگاه فرهنگیان: باتوجه کوشش های دانشگاه در رشته های مختلف تحصیلی ، فاز اول کاری یعنی تغییرات برنامه درسی ۲۰سال گذشته و تطبیق و اجرا با شرایط حال ، انجام شده و اکنون در حال گذر به فاز دوم کار تربیت معلم هستیم/ فاز دوم کاری تطبیق برنامه ها با توجه به سند برنامه درسی ملی است؛ این مرحله کاری هنوز مصوب نشده است و در مراجع قانونی به تصویب نرسیده اما سعی داریم هر چه زودتر به نتیجه برسد تا برای ورودی های نیمسال دوم تحصیلی ۹۵-۹۶ اجرایی کنیم.

۱۵ ارد ۱۳۹۵

معاون دانشگاه فرهنگیان: محدودیت‌های مالی در دانشگاه فرهنگیان وجود دارد که پاسخگوی نیازهای آن نیست

ساکی، معاون پژوهش دانشگاه فرهنگیان: در خصوص تأمین اعتبارات برای توجه بیشتر به تربیت معلم، بیان کرد: محدودیت‌های مالی در دانشگاه فرهنگیان وجود دارد که پاسخگوی نیازهای دانشگاه نیست، این مشکلات بیشتر در تخصیص اعتبار برای تربیت معلم به چشم می‌خورد/در حوزه آموزش عالی، تربیت معلم در حاشیه قرار دارد که باید بیش از پیش به آن توجه شود.

۲۰ بهم ۱۳۹۴

توسعه و تعالی جامعه در گرو توسعه و تعالی مدرسه است

کارگاه کشوری تربیت مدرس ارزیابی برنامه تعالی مدیریت مدرسه صبح دوشنبه ۱۹ بهمن در مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد.

۲ دی ۱۳۹۴

دانشگاه فرهنگیان رکن اساسی نیل به تحقق اهداف تربیتی در ساحت های شش گانه

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه با تاکید بر نقش دانشگاه فرهنگیان در تحقق ساحت های تربیتی تصریح کرد: معلمان با تحقق شایستگی های سیاسی و اجتماعی دانش آموزان در کلاس درس و دانشگاه فرهنگیان با آماده سازی آنان رکن اساسی نیل به تحقق اهداف تربیتی در ساحت های شش گانه است.

۱۸ آبا ۱۳۹۴

اضافه شدن ۱۰ واحد پژوهشی به برنامه‌های درسی جدید دانشگاه فرهنگیان

معاون پژوهشی دانشگاه فرهنگیان از اضافه شدن ۱۰ واحد پژوهشی به برنامه‌های درسی جدید این دانشگاه خبر داد و گفت: درس پژوهی، اقدام پژوهی، روایت تحقیقی و روش تحقیق تخصصی از جمله این دروس است.

۱۳ مهر ۱۳۹۴

دانشگاه فرهنگیان مسوول ارزیابی بیرونی طرح تعالی مدیریت مدرسه

طی نامه ای از سوی دکتر فانی وزیر آموزش و پرورش، مسوولیت ارزیابی بیرونی عملکرد مدارس مجری طرح تعالی مدیریت، به دانشگاه فرهنگیان واگذار شد.

۵ مهر ۱۳۹۴
دکتر ساکی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تشریح کرد: :

مهمترین برنامه های معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه در سال تحصیلی جدید

به گزارش عیارآنلاین،در ابتدا بفرمایید سال تحصیلی جدید یادآور چه نکاتی برای شما می باشد ؟ در آغاز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس به روح پاک شهدا ، امام شهدا ، ایثارگران و جانبازان ادای احترام می نماییم و جانفشانی های رزمندگان اسلام را که با دلیری بی نظیر، نقش زرینی در تاریخ ملت بزرگ […]

۳ تیر ۱۳۹۴
دکتر ساکی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان:

به زودی دردانشگاه نظام پرداخت پژوهانه برقرار می شود

دکتر ساکی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان اهم برنامه های پژوهشی سال ۹۴ دانشگاه را تشریح کرد:

۲۸ ارد ۱۳۹۴

طرح تحول در برنامه‌های درسی دانشگاه فرهنگیان مصوب شد

معاون پژوهشی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به تحصیل یک‌سوم دانشجویان این دانشگاه در رشته آموزش ابتدایی، گفت: طرح تحول در برنامه‌های درسی دانشگاه فرهنگیان مصوب شد.