۲۵ تیر ۱۳۹۶

رضایی: ۲۶ درصد از خودرو پژو ۲۰۰۸ داخلی‌سازی شده‌است

میزان به نقل از رئیس انجمن قطعه سازان نوشت: طبق دستورالعمل وزارت صنعت، میزان داخلی سازی خودروها در قراردادهای جدید باید حداقل ۴۰ درصد باشد؛ اما خودرویی مانند پژو ۲۰۰۸ سال دیگر به این میزان داخلی سازی خواهد رسید.

۱ خرد ۱۳۹۶
رئیس انجمن قطعه سازان؛

” ۴۰درصد قطعه سازان خودرو زیرزمینی هستند”

رئیس انجمن قطعه سازان گفت: نیاز و کشش بازار به قطعات خودرو و عدم کنترل بازار باعث تولید نا مرغوب و ورود قاچاق کالای نامرغوب خارجی می شود.

۸ اسف ۱۳۹۵

برنامه‌ریزی رنو برای تولید مستقل خودروهای ارزان‌ قیمت در ایران

رئیس انجمن قطعه‌سازان با اشاره به برنامه‌ریزی شرکت رنو فرانسه برای تولید مستقل خودرو در ایران در کنار تولید مشترک با خودروسازان ایرانی و سازمان گسترش، گفت: مدیران رنو به دنبال تولید محصولات ارزان قیمت در ایران هستند.

۷ اسف ۱۳۹۵

رئیس انجمن قطعه‌سازان: بحث توقف پراید و پژو ۴۰۵ مطرح است

رئیس انجمن قطعه سازان با اشاره به احتمال توقف تولید پژو ۴۰۵ و پراید تا سال ۹۷، گفت: قرارداد فولکس واگن تا مرداد سال آینده اجرایی می شود.

۲۸ تیر ۱۳۹۵

مصرف گیاهان دارویی در ایران پایین است/ بیش از ۷۰ درصد داروهای تجویز شده در آلمان گیاهی هستند

یک محقق و تولید‌کننده گیاهان دارویی از وجود ۸هزار گونه گیاهان دارویی در ایران خبر داد و گفت: با اینکه برخی پزشکان گیاهان دارویی را تجویز می‌کنند اما مصرف آن بسیار پایین است در حالی که در آلمان بالای ۷۰درصد داروهای تجویزشده گیاهی هستند.

۴ شهر ۱۳۹۴
مدیر عامل آذین خودرو

شرط صادرات ۳۰درصدی در امضای قراردادهای خارجی را شنیده‌ایم

مدیر عامل آذین خودرو گفت: وزارت صنعت برای رفع رکود واحدهای تولیدی در پسا تحریم و همکاری با شرکای خارجی هنوز برنامه ای ندارد.

۲۹ تیر ۱۳۹۴

نیاز صنایع نباید در دوران پساتحریم از محل واردات تأمین شود

یک کارشناس خودرو گفت: به‌جرأت می‌گویم صنعت خودرو از اولین صنایع کشور است که بعد از توافقات با افزایش سرمایه‌گذاری خارجی روبه‌رو خواهد شد.

۲۷ ارد ۱۳۹۴
مدیرعامل آذین خودرو:

همکاری قطعه‌سازان ایرانی و فرانسوی در قالب قرارداد جدید پژو

مدیرعامل آذین خودرو گفت: قرار است در صورت کسب نتایج مناسب در همکاری با پژو قطعه‌سازان این کشور همکاری مشترک بیش از ١٠میلیون یورویی با قطعه‌سازان ایرانی داشته باشند.

۲۲ دی ۱۳۹۳
مدیرعامل آذین خودرو در گفت‌وگویی اعلام کرد

وعده‌های دولت برای بخش تولید محقق نشده است

مدیرعامل آذین خودرو ضمن اشاره به این که با گذشت یک سال و نیم از فعالیت دولت هیچ کدام از وعده های داده شده به تولید محقق نشده است، گفت: اگر دولت سیاست مناسبی را برای این بخش بکار نگیرد در آینده شاهد افت بخش تولید در کشور خواهیم بود.

۱۷ آبا ۱۳۹۳
در برنامه مناظره با موضوع اصلاح قانون کار مطرح شد

الحاق اصلاح قانون کار به لایحه خروج از رکود/ برخورد سیاسی با قانون کار ظلم به کارگر است

رئیس فراکسیون رفاه و تامین اجتماعی مجلس با تاکید بر لزوم اصلاح قانون کار گفت: قطعا اصلاح قانون کار را تحت عنوان بند الحاقی به لایحه خروج غیر تورمی از رکود دولت که در مجلس است، اضافه خواهیم کرد.

۶ شهر ۱۳۹۳

درمان تصادفی‌ها همچنان رایگان است/بدهی بیمه‌های تجاری به وزارت بهداشت

مدیر بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت تاکید کرد که بیمارستان‌ها همچنان موظفند که بیماران تصادفی را پذیرش و به صورت رایگان درمان کنند.